Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup vysoce kvalitních polštářů na paletový nábytek


Filtr

Naše paletové polštářky jsou ozdobou každého prostoru - jak v interiéru, tak venku

Naše paletové polštářky pro zahradu, balkon nebo terasu jsou skvělým doplňkem k vašemu nábytku z palet. Polštářky nejenže vypadají skvěle venku, ale můžete je samozřejmě také používat v interiéru, například na krásném paletovém gauči nebo paletovém křesle. Nejen vy, ale i vaši přátelé budou ohromeni originálním vzhledem nábytku ve spojení s paletovými polštářky od ok-living. Díky své pevné konstrukci a vzhledu jsou naše polštářky všestranně použitelné. U nás naleznete:

  • Sady paletových polštářků
  • Sedací polštáře
  • Opěrkové polštáře
  • Bokové polštáře

Chcete si postavit svou vlastní relaxační zónu z palet? Paletové polštářky z našeho obchodu jsou perfektním doplňkem, který z vašeho nábytku udělá ještě pohodlnější místo k odpočinku.

Polštáře pro palety zkrášlují vizuální vjem nábytku z palet a poskytují příjemný komfort při sezení

Doplňte svůj nový zahradní nábytek odpovídajícími polštáři pro palety z naší rozsáhlé nabídky. Náš obchod ok-living nabízí široký výběr polštářů pro palety v různých provedeních, barvách a designech. Všechny jsou speciálně navrženy pro nábytek z palet a použití venku. Jsou vyrobeny podle vysokých standardů z odolných a snadno udržovatelných materiálů a vypadají velmi elegantně. Speciální polstrování našich polštářů pro palety nabízí mimořádný komfort při sezení, který zve k relaxaci a odpočinku.

Pokud uvažujete o zařízení nové relaxační zóny v zahradě, nábytek z palet je ideální a módní volbou. Zvláštním rysem této módy je velká flexibilita. Začlení se do každého prostoru a snadno se přizpůsobí individuálním potřebám. Kvalitní sedáky, které naleznete v našem online obchodě, z nábytku z palet udělají vizuálně zajímavější kus a zároveň neuvěřitelně pohodlný.

Kromě polštářů pro palety nabízíme také opěrné a boční polštáře pro váš nábytek z palet

Patříte mezi lidi, kteří upřednostňují neobvyklý nábytek s charakterem? Pak jsou pro vás nábytek z palet tou správnou volbou. Nabízíme zde vše, co potřebujete k tomu, abyste si svůj nový kus nábytku z palet mohli sami složit. Tento typ nábytku není jen velmi moderní a naprosto trendy, ale zejména flexibilní, snadno se staví a udržuje. Pokud chcete, aby vaše nábytek z europalet byl ještě krásnější a sezení pohodlnější, podívejte se sem. V našem online obchodě najdete kvalitní a rafinované opěrné polštáře pro nábytek z palet.

Přírodní nebo upravené a natřené v živých barvách, jakkoliv budete svůj nábytek z palet designovat, s trochou kreativity si vytvoříte šitý kousek nábytku. Moderní nábytek z palet s individuálním designem je atraktivním akcentem pro dům i zahradu, na který budete mít dlouho radost. Speciálně navržené boční polštáře pro nábytek z palet z našeho obchodu jsou vhodné pro interiér i exteriér. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, snadno se čistí a zejména jsou odolné.

Vše pro vaše nábytek z palet a zahradu

Naše polštáře pro palety mají správné rozměry pro europalety a tak skvěle pasují ke všem standardním kusům nábytku z palet. Opěrné polštáře, boční polštáře, sedací polštáře nebo kompletní sady polštářů nejen dokončí vzhled vašeho nábytku z europalet, ale také zvýší komfort na novou úroveň. Podívejte se do našeho obchodu a nechte se ohromit naší širokou nabídkou. Pokud pro vás nábytek z palet není to pravé, v našem obchodě samozřejmě najdete také mnoho dalších druhů zahradního nábytku. Houpací sítě a k nim vhodná rámy k houpacím sítím vás zvou k odpočinku. Kreativní jedinci, kteří rádi neustále znovu objevují svou zahradu, balkon nebo terasu, v oblasti zahradního designu najdou vše, co potřebují.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70557 hodnocení