Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup šatních skříní, věšáků na oděvy a stojanů na oděvy


Filtr

Praktický nábytek pro úložbu oblečení

Každý potřebuje šatní skříň, aby oblečení bylo bezpečně uloženo a rychle dostupné. Při nákupu šatní skříně je vždy důležité brát v úvahu styl a pohodlí. V našem obchodě naleznete široký výběr šatních skříní různých velikostí a stylů pro každou velikost pokoje a každý interiérový styl. Ať už preferujete samostatné ramínka, závěsné tyče nebo šatní skříně spolu se doplňky jako jsou zásuvky nebo vložkové police - tyto kusy nábytku jsou u nás k dispozici v různých velikostech a barvách.

Oblíbené barvy a styly šatních skříní

Kromě funkce má při nákupu šatníku online také význam barva. Velmi oblíbené jsou provedení v antickém dřevěném dekoru a barvy jako antracit, černá a bílá. Modely v dřevěném dekoru působí elegantně a klasicky. Antracit může být volbou pro ty, kteří mají rádi extravaganci. Nábytek s barevnými předními stranami září a podtrhuje moderní zařízení. Taková šatní skříň v bílé barvě s integrovaným zrcadlem je zároveň moderní a praktická. Díky zrcadlu se místnost zdá větší a světlejší. Můžete se v něm odrážet a zároveň ušetříte místo v ložnici, které by zabral zvláštní zrcadlo. Všechno je pečlivě a stylově uloženo ve šatníku .

Nákup šatníku online má tu výhodu, že si můžete nábytek pohodlně nechat doručit a budete mít garderobu nyní přehledně uspořádanou a chráněnou před prachem. Protože i při pravidelném výběru oblečení zůstává dostatek textilií, které je třeba nějak uschovat. Pokud jsou horní díly pečlivě zavěšeny na ramínku, ušetříte si hledání konkrétního kusu oblečení, protože je okamžitě po ruce. Navíc můžete jednoduše zavřít dveře a ložnice okamžitě vypadá mnohem uklizeněji.

Různé druhy šatníků

Většinou stojí vedle postele také šatník v ložnici. Ačkoli tento nábytek zabírá určité místo, dovnitř se však vejde mnoho věcí. Doporučuje se vnitřní prostor skříně chytře využít tím, že vybavíte interiér nastavitelnými police. Samostatné dveře, otevřené regály a zásuvky v kombinaci vytvářejí další možnosti pro uložení oblečení. Šatník nemusí být drahý, v našem online obchodě získáte levné a zároveň kvalitně zpracované šatníky.

Šatník, stojan na oblečení a závěsná tyč

Existuje rozdíl mezi objednáním šatníku, koupí levného stojanu na oblečení nebo závěsné tyče. Každý kus nábytku má své výhody a nevýhody. Můžete si vybrat mezi stojany na oblečení ve světlé barvě bílé nebo stojany na oblečení v černé barvě. Některé modely lze nastavit výškově a snadno se dají přemístit do jiné místnosti. Nicméně, oblečení není chráněno před světlem a prachem. Na rozdíl od šatníku je závěsná tyč zvlášť cenově dostupná. Naopak šatník je robustní, nabízí různé úložné prostory a má dveře. Jakmile je postavený v bytě, zůstává na svém místě a nedá se přemístit.

Důležité faktory při nákupu šatní skříně

Při koupi skříně je třeba zvážit několik důležitých věcí. Objednání šatní skříně online je zvláště snadné a pohodlné. Jakmile najdete vhodný model, měli byste zvážit, zda se například skříň v imitaci dřeva hodí k vašemu stylu zařízení. Změřte prostor, kde bude stát požadovaný kus - vejde se tam opravdu? Kvalita nemusí být vždy drahá, i levná šatní skříň může nabídnout mnoho komfortu.

Kromě atraktivních a cenově výhodných šatních skříní nabízíme v našem obchodě také mnoho dalších skvělých nábytkových kusů do ložnice. Objevte naše praktické noční stolky, odpovídající komody, pohodlné postele a další příslušenství pro pořádné úložiště. Objednejte si ještě dnes své nové zařízení a přesvědčte se o exkluzivním nábytku od ok-living.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení