Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka příslušenství k paletovému nábytku za výhodnou cenu


Filtr

Nábytek z palet sestavit sám – Vytvořte opravdový unikát pro dům nebo zahradu

Co by mohlo být krásnějšího než poležet na slunci na zahradě, na balkoně nebo na terase? Když se zima se svými studenými a šedými dny chýlí ke konci, chtějí mnozí lidé znovu být venku, setkávat se s rodinou a přáteli, konečně zapálit gril a být pohodlně pohromadě. Vše, co potřebujete, je správné posezení, aby měl každý dostatek místa a pohodlí pro všechny! Už jste někdy přemýšleli o vlastnoručně postaveném koutku z nábytku z palet? Procházejte naší vysoce kvalitní nabídkou v oblasti nábytku z palet od ok-living. Zde najdete vše, co potřebujete k vytvoření perfektního rohu z europalet.

Pro ještě větší pohodu můžete svůj nábytek z palet vybavit kvalitní opěrkou

Pokud máte hodně hostů a chcete si užívat pohodlná posezení, je pro vás loungesouprava přesně to pravé. Chcete-li si vytvořit něco individuálního a originálního, a nechcete kupovat hotový zahradní nábytek, pak je vlastní postavený koutek z palet pro vás to pravé. V závislosti na požadované velikosti se paletový koutek vejde kamkoli – na balkon, na velkou terasu a samozřejmě i do zahrady. Nábytek z palet však není hitem pouze venku, díky svému všestrannému designu se hodí také do interiéru. Vypadají skvěle téměř v každém prostředí. Abyste svůj nový, vlastnoručně postavený kus nábytku z palet udělali opravdu přitažlivým pro hosty, budete potřebovat odpovídající opěrku pro záda a bočnice. Tímto způsobem dokončíte novou venkovní loungovou soupravu. Zejména pokud je nábytek volně stojící a není připevněn na zeď, je opěrka pro záda, která drží polštáře pro záda a bočnice na svém místě, velmi užitečná.

Pro ještě větší pohodlí můžete svůj nábytek z palet vybavit kvalitní opěrkou

Pokud máte mnoho hostů a přejete si pohodlná místa k sezení, je pro vás lounge přesně to pravé. Chcete-li pro tuto příležitost vybrat něco individuálního a originálního místo hotového zahradního nábytku, je pro vás vytvoření vlastního sedacího koutu z palet přesně to pravé. V závislosti na požadované velikosti se paletový sedací kout vejde kamkoli – na balkon, na velkou terasu a samozřejmě i do zahrady.

Nábytek z palet však není hit pouze venku, díky svému všestrannému designu se hodí také do interiéru. Vypadají dobře téměř v jakémkoli prostředí. Aby váš nový, vlastnoručně postavený kus nábytku z palet byl skutečně atraktivní pro hosty, budete potřebovat odpovídající opěrku pro záda a bočnice. Tímto způsobem dokončíte novou venkovní lounge. Zejména pokud je kus nábytku volně stojící a není připevněn na stěnu, je opěrka pro záda, která drží polštáře pro záda a bočnice na svém místě, velmi užitečná.

Naše paletové opěrky jsou pevné a poskytují dostatečnou stabilitu

S opěrkou pro záda, která se hodí k vašim paletám, můžete strávit letní večer zcela pohodlně sami nebo v příjemné společnosti s přáteli a rodinou. Opěrku pro záda z našeho online obchodu připevníte přímo k paletě. Stabilní ocelové úhelníky zajišťují zejména pevný držák. Vytvořte si svou vlastní lounge krajinu tím, že svou sedací soupravu z palet doplníte o odpovídající polštáře. Ty jsou vhodné jak pro vnitřní, tak pro venkovní prostředí. V našem online obchodě si můžete snadno objednat opěrky pro záda a polštáře pro paletový nábytek ve vaší oblíbené barvě. Objevte:

  • Sady polštářů pro palety
  • Sedačkové polštáře
  • Opěrné polštáře
  • Boční polštáře

Vše pro zahradu a vaše paletové nábytek - od ok-living

Na zahradě, na balkoně nebo na terase jsou naše paletové polštáře dokonalým doplňkem pro vaše vlastní nebo zakoupené nábytek z palet. Naše sady polštářů můžete samozřejmě používat i v interiéru, například na moderním paletovém gauči. Pokud vám nábytek z palet nevyhovuje, pak v našem obchodě samozřejmě najdete také mnoho alternativ v podobě jiných zahradního nábytku. Objevte například naše pohodlné houpačky a k nim odpovídající stojany na houpačky nebo naše krásné venkovní sedací soupravy. Pro ty, kteří chtějí krásně vyzdobit svou zahradu, nabízíme v naší sekci Zahrada vše, co potřebujete. Podívejte se kolem!

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení