Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup židlí a stolů do dětských pokojů


Filtr

Dětské stoly a židle pro dětský pokoj od ok-living

Aby byla pro vaše dítě v dětském pokoji vytvořena optimální atmosféra pohodlí, nesmí chybět správné posezení. Není to jen skvělý zrak, který zaujme v každém dětském pokoji, slouží také k odpočinku, tvoření, hraní a malování. Správná velikost dětských stolů a židlí hraje klíčovou roli pro radost a zdraví vašeho dítěte.

Ergonomické sezení ve 90 stupních úhlu, s oběma nohama na zemi, je pro děti u běžných stolů těžko dosažitelné. Dětský nábytek jako stoly a židle nejsou přizpůsobeny pouze fyzickým potřebám vašeho dítěte, ale také díky zaobleným rohům a stabilnímu postavení zajišťují bezpečný herní zážitek. Takže si můžete také odpočinout, zatímco vaše dítě hraje, maluje nebo tvoří u dětského stolu.

Malé a tvořivé předměty bezpečně uchovávat

Některé stoly a židle pro dětský pokoj nabízejí možnost úložného prostoru, například ve skříňce pod deskou stolu nebo pod sedákem dětských židlí. Zde mohou být malířské potřeby, hry a tvořivé pomůcky rychle a snadno připraveny na dosah ruky. Pro velmi malé dětské pokoje jsou vhodné skládací stoly pro děti s naskládanými židlemi. Mohou být šetřící místo, když nejsou právě používány, a jsou vhodné i na dovolenou. V závislosti na věku vašeho dítěte může stůl na začátku základní školy sloužit jako první psací stůl. Alternativně u nás však také naleznete odpovídající dětské psací stoly. Pokud žije v domácnosti více než jedno dítě, nabízejí se také dětské skupiny se židlemi.

Ohromující prvky dětského pokoje - stoly a židle pro děti od Vicco

Důležité je nejen to, že vám a vašemu dítěti vizuálně odpovídají dětské stoly a židle, ale také to, že dětský nábytek je bezpečný. Rohy by měly být zaoblené a stoly a židle pro dětský pokoj by měly být stabilní. Ideální výška stolu pro děti by měla být mezi 45 a 55 cm. Vaše dítě by mělo mít nohy pokrčené v pravém úhlu na zemi, aby mohlo sedět rovně a ergonomicky. Židle a dětské stoly by také měly být snadno čistitelné. Modely s dodatečným úložným prostorem jsou praktické pro ukládání tužek, omalovánek a her na správném místě, zejména pokud je dětský pokoj menší. Naše krásné dětské skupiny Vicco mají odolný a snadno čistitelný povrch s atraktivními, dětským způsobem přitažlivými krajinnými motivy. Rozměry stolů - 60 × 48 × 60 cm (š×v×h) - a židlí - 30 × 53 × 30 cm (š×v×h) - jsou navrženy tak, aby vašemu dítěti umožnily optimální sedací pozici.

Levný nábytek pro dětský pokoj - od postele po odpovídající dětský stůl

Dětské stoly a židle jsou tahákem v každém dětském pokoji. Existují ve střízlivých barvách jako šedá nebo béžová, ale také ve velmi pestrobarevných modelech. K dispozici jsou také stoly a židle pro dětský pokoj s různými motivy. Záda židlí pro dětský pokoj jsou navržena v různých designech. Nejsnáze se však dětské stoly v kombinaci s bílým nábytkem sladí s ostatním zařízením v dětském pokoji.

Pokud očekáváte potomka a právě zařizujete pokoj vašeho dítěte, podívejte se klidně na naši nabídku. Nabízíme velký výběr nábytku do dětského pokoje, jako jsou přebalovací pulty, ohrádky a postýlky pro kojence, stejně jako dětský nábytek pro uložení, jako jsou regály a skříně.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení