Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup SUP vozíků a kajakových vozíků za výhodnou cenu


Filtr

Nákup vozíku pro kajaky, SUP a surfovací prkna:

Léto je nepochybně vrcholem pro vášnivé vodní sportovce. Bílý písek, šumící vlny a třpytící se voda. Dovolená na pláži je dokonalým místem pro vodní veslování. Ale jak nejlépe dopravit své sportovní vybavení k vodě? Přeprava zařízení může být někdy složitá a nepohodlná. To však nemusí být nutně pravda. Praktické vozíky pro SUP a kajaky z našeho online obchodu mohou pomoci. Dopraví kajak, surfová prkna a další věci k cíli bezpečně a ušetří vám nepříjemné nošení.

Kupte si vozík na přepravu vašich vodních sportovních zařízení:

Není podstatné, zda s pádlem nebo bez něj, vodní prostředek poskytuje zábavu a zároveň posiluje kondici. Tiché jezero, stejně jako divoká řeka, jsou dokonalá místa pro použití vašeho kajaku. Díky tomu, že si můžete vybrat, kde chcete plout, je to skvělý časový společník pro celou rodinu. Vysoké vlny a půvab dobrodružství jsou spíše vaší vášní? Pak je surfboard vaší volbou. Stabilní postavení a dobrá rovnováha jsou nutné pro ovládnutí tohoto sportu. Ale kdo se jednou naučí, bude odměněn rychlým a vzrušujícím potěšením.

Máte to raději klidné, ale chcete něco exotičtějšího než obyčejný kánoe? Stand-up board, také známý jako SUP, je vhodnou alternativou. Tato technika není nová, původní obyvatelé Amazonie ji již dávno používali při rybolovu. Stojící na prkně pádlem plujete po vodní hladině a užíváte si výhled. S vozíkem na přepravu SUP můžete prkno bezpečně přemístit z místa na místo.

Praktické vozíky na přepravu SUP prken a kajaků v top kvalitě:

Vozík na přepravu kajaku, surfu a SUP prkna je opravdový pomocník, protože už nemusíte těžce nosit a šetříte si své síly na svůj skutečný koníček. Cesta z parkoviště k vodě může být někdy docela dlouhá. Chcete-li snadno přivést své vodní sportovní vybavení od auta k vodě, pomůže vám malý ruční vozík. Ten váží málo a je snadno skladovatelný, ale přináší ohromný komfort například při přepravě kánoe. Vedle známých ručních vozíků jsou k dispozici také větší varianty pro auto, s nimiž lze přepravit více zařízení najednou. Kajaky, SUP prkna a surfy jsou ideální pro vozík na přepravu. Je naprostou nutností pro každého angažovaného sportovce.

Abyste se mohli věnovat své oblíbené vodní sportovní činnosti vždy a všude:

Jako opravdový milovník vodních sportů jsou vám vaše vodní sportovní vybavení pravděpodobně posvátná a neměla by utrpět žádné škody během přepravy. Naše vozíky na přepravu SUP prken a kajaků jsou proto zvláště robustní a extrémně odolné. Díky pěnovým polstrováním bude vaše surfování během přepravy vždy chráněno před poškrábáním a sklouznutím. Naše vozíky na přepravu jsou také perfektní pro všechna běžná prkna. Pro přepravu a skladování je lze navíc snadno složit. Pokud hledáte inspiraci pro dům a zahradu nebo další skvělé zážitky pro celou rodinu, jste u ok-living na správném místě! U nás najdete skvělé zařízení pro každou místnost, krásný nábytek pro venkovní prostory a vše pro volný čas a koníčky, jako je praktická dílna, cenově dostupné trampolíny nebo užitečné střešní boxy pro váš další dovolený. Stačí se jen podívat do našeho obchodu.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení