Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka hezkých stolových sestav do jídelny nebo kuchyně


Filtr

Skupiny jídelního stolu pro jídelnu od ok-living

Praktická, kompaktní a harmonická - jídelní sestava je ideálním řešením pro kuchyni, obývací nebo jídelní pokoj. Krásná, moderní a především cenově dostupná sestava stolu z našeho sortimentu nabízí vše, co potřebujete pro svůj jídelní kout. Nemusíte hledat dokonalé židle pro svůj vysněný stůl. Místo toho získáte se skupinou stolu s židlemi vše pro své místo k jídlu jako sadu - harmonicky sladěné.

Co je jídelní sestava a z čeho se skládá

Jídelní sestava obvykle zahrnuje stůl a několik židlí nebo lavic. Jednotlivé kusy nábytku jsou perfektně sladěny co do designu a tvaru. To nejen šetří čas při hledání vhodného nábytku, ale také peníze. V praktickém sadě jídelní sestavy jsou židle, lavice a stoly dokonce ještě levnější. Jídelní sestava tedy zahrnuje jídelní stůl a příslušné sedací místa. Kromě toho může obsah jídelního stolu být velmi různorodý. Najdete zde jídelní sestavy s lavicí a židlemi nebo malé jídelní sestavy pouze se židlemi. Při nákupu nové jídelní sestavy byste se měli nejprve zaměřit na potřeby a poté na dostupný prostor. Kolik osob žije v domácnosti a musí tedy u stolu najít místo k sezení? Pokud máte prostornou jídelnu, bude pro vás vhodná velká jídelní sestava s lavicí. Nicméně i při menším prostoru mohou být tyto kompletní sestavy využity. V našem obchodě jsou k dispozici jídelní sestavy různých velikostí - od velkých skupin sedadel pro až osm osob až po malé rohové varianty.

Dobré důvody pro nákup jídelní sestavy

Výhody jídelní sestavy jsou v podstatě zřejmé. Pořízením hotové jídelní sestavy s všemi potřebnými kusy nábytku ušetříte spoustu času, úsilí a dokonce i peníze. Navíc se všechny části dokonale hodí k sobě. Nemusíte tedy dlouho hledat židle nebo sedací lavice, které by k vašemu jídelnímu stolu pasovaly. Největší výhodou při nákupu online v našem internetovém obchodě je však to, že si můžete, kromě časově náročného hledání, hlavně ušetřit cestu a přenášení. Novou jídelní sestavu vám doručíme s jen pár kliknutími zcela bezproblémově až k vám domů. Podívejte se kolem a objednejte ještě dnes.

Levné jídelní sestavy od ok-living - Barvy, provedení a velikosti

V našem obchodě najdete různá provedení a variace jídelních sestav od moderních až po klasické. Každý by měl moci těžit z výhod jídelní sestavy. Z tohoto důvodu je u nás najdete za přijatelné ceny a s vysokou kvalitou zpracování. Nejen cena, ale také vzhled jsou při výběru nové sestavy stolů důležité. Využijte harmonie při výběru nového jídelního nábytku. Zde jsou stoly, židle a lavice perfektně sladěny mezi sebou. Robustní zpracování našeho nábytku zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Časově neutuchajícím favoritem jsou klasické jídelní sestavy z dřeva nebo v dřevěné optice. Ty působí přirozeně a nadčasově, zatímco se snadno zapadnou do téměř každého rustikálního bytového konceptu. Stejně tak najdete jídelní sestavy s židlemi v rustikálním stylu. Útulný, elegantní a skandinávský vzhled lze dosáhnout pomocí jídelních sestav z dřeva, které se skládají pouze z bílého jídelního stolu a lavic. Při nákupu nové a cenově dostupné sestavy stolů nemusíte v žádném případě ztratit vysoký moderní design. I zde v našem sortimentu najdete skvělé modely. Velmi oblíbené jsou sestavy stolů v bílé barvě, sestavy stolů v bílé s antracitem. Ale skutečným tahákem jsou naše sestavy v betonové optice. Toto futuristické provedení nadchne minimalistickým a zároveň extravagantním šarmem.

Nápady na design pro vaši jídelní sestavu

Výhodou jídelních sestav je mimo jiné vysoká flexibilita v jejich využití. Můžete svou jídelní sestavu v moderním designu umístit klasicky do jídelny. Stejně tak se ale hodí i do obývací kuchyně. Zde využijete harmonii jídelního prostoru. Pokud máte k dispozici jen málo místa, pomohou vám rafinované jídelní sestavy s rohovými lavicemi. Ty lze umístit i do úzké kuchyně. Pokud nemáte prostor na celou jídelní sestavu, v našem online obchodě samozřejmě také najdete samostatné židle a jídelní stoly. A kdo hledá něco výjimečného do jídelny nebo obývacího pokoje, může si doma zřídit vlastní baru. K tomu u nás najdete odpovídající baru a skvělé barové židle. Podívejte se kolem a objednejte si ještě dnes.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení