Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka moderních botníků a polic na boty


Filtr

Kvalitní a cenově dostupné úložné prostory pro vaše boty

Botníky a botníky zajišťují pořádek ve vašem vstupním prostoru a zároveň jsou skutečnými zázraky úložného prostoru. Jsou ideálním úložištěm pro vaše boty. Ve skříni na boty jsou chráněny před vnějšími vlivy. Navíc s moderním botníkem nebo regálem na boty vytváříte uklizený vzhled vašeho vstupního prostoru.

Úložný prostor pro všechny vaše boty - botníky a regály na boty od ok-living

Pro udržení bot čistých a uklizených existuje pro každého vhodný systém úložiště. Nejoblíbenějšími jsou osvědčené klasiky, jako jsou botník, botník na klopení, komoda na boty a regál na boty. Vysoký a velký botník je skutečným zázrakem úložného prostoru. Zde najdou místo desítky párů bot. Ale i malé botníky jsou praktickými každodenními předměty. I ty nabízejí místo pro několik párů bot a snadno se vejde i do malého předsálí. Pokud si koupíte botník na klopení, jeho hlavním rysem je malá hloubka, protože boty jsou uspořádány svisle. Skvěle se hodí pro úzká předsálí. Komoda na boty je na rozdíl od vysokého botníku ne tak vysoká, ale obvykle širší.

Díky nízké výšce je komoda na boty vhodná zejména jako další odkládací plocha na klíče nebo podobné věci. Botníky na boty často disponují zásuvkami nebo oddíly, které můžete například použít k ukládání příslušenství, jako jsou péči o boty a kartáče, ale také pro méně objemné oblečení, jako jsou šály, šátky a klobouky. Otevřený regál na boty organizuje a ukládá vaše boty, aniž by působil příliš hmotně. Navíc tak máte vždy dobrý přehled o všech botách.

Co byste měli zvážit u velkého a vysokého botníku

Pokud máte velkou rodinu a odpovídající množství bot, je botník správnou volbou. Pokud máte dostatek místa, můžete ho umístit přímo do předsíně. Ok-living nabízí široký výběr kvalitních, a přesto cenově dostupných botníků a regálů na boty různých velikostí, designů a barev.

S vhodným skříní se váš vstupní prostor okamžitě stane zajímavým místem pro vás i každého návštěvníka. Pokud se rozhodnete pro nákup velkého a vysokého botníku, je doporučeno ho připevnit ke zdi. To platí zejména pro botníky, které nejsou tak hluboké. Zejména pokud máte děti v domácnosti, pevná stabilita pro vysoký a velký botník je důležitá, aby se nestal nebezpečím. Nemáte-li místo v předsíni nebo nestačí na vaši velkou sbírku bot, může být vhodným místem také ložnice. Máte tak boty a oblečení přímo na jednom místě a můžete si rychleji vybrat svůj outfit.

Která kritéria by měl nový botník splňovat

Váš botník by měl především poskytovat dostatek místa pro všechny vaše boty. Předtím, než si online koupíte botník, spočítejte nejprve své boty a pak se rozhodněte, zda bude stačit menší botník, nebo zda byste měli raději koupit vysoký a velký botník na vaše boty. Pokud máte boty velikosti 45 nebo větší, měli byste také dbát na dostatečnou hloubku skříně, jinak by vaše boty mohly přesahovat přes povrch. Flexibilní, nastavitelné police jsou důležité, pokud vlastníte kozačky nebo jiné vysoké boty.

Výhody a nevýhody botníků a botníků na boty

V uzavřeném botníku na boty nejsou boty přímo viditelné. To toleruje trochu nepořádek. Na druhou stranu musíte skříň otevřít, abyste našli správnou botu. U botníku na boty na první pohled vidíte, kde se nachází oblíbená bota. Zároveň však musíte udržovat pořádek, protože na regálu to vypadá mnohem rychleji chaoticky. Pokud zvažujete, že si u nás levně online koupíte botník na boty, máte výhodu, že ušetříte dlouhé hledání a čekání. Kromě toho si můžete v našem obchodě pohodlně objednat na fakturu.

Váš nový botník vám rychle a snadno dodáme přímo domů. U nás najdete botníky a botníky na boty v mnoha různých provedeních, designech a barvách - například v antracitové, černé, bílé, dřevěné a betonové optice. Pokud hledáte další vybavení pro svou předsíň a vstupní prostor, pak u nás najdete také krásné skříně na oblečení a praktické botníky.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení