Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup kancelářských a herních židlí za výhodnou cenu


Filtr

Zde naleznete cenově dostupný a moderní nábytek pro herní místnosti

Hraní her je zároveň vášní i soutěžním sportem. Herní nábytek je nábytek, který je speciálně navržený pro potřeby hráčů. Neměl by nejen dobře vypadat, ale také splňovat svůj účel. Hráč by měl moci sedět a užívat si hry bez rušení nebo nepříjemností.

Co jsou herní nábytek a co nesmí chybět v opravdové herní místnosti?

Je důležité, aby herní stůl a herní židle byly správně nastaveny a umožnily sedět bez bolesti a únavy. Také je důležité mít občerstvení a nápoje v dosahu, ale dostatečně daleko od drahého hardwaru. Protože oči hráčů jsou zvláště namáhány, je výhodou, pokud se mohou uvolnit při pohledu na herní nábytek. Ti, kteří hrají na konzoli, potřebují jiný design místnosti než hráči na PC. Herní nábytek vyniká nejlépe, pokud barevně ladí s místností. Je zaměřen na účel hraní her.

Kromě vhodných barev v místnosti jsou také určité kusy nábytku nezbytné pro herní místnost. Hráči na PC potřebují herní stůl pro hraní na počítači a herní židli. Pro hráče na konzoli je nezbytná pohodlná herní pohovka. Pokud není obrazovka umístěna na zdi, potřebují hráči na konzoli také stojan na televizi nebo nízkou skříňku. Pro obě typy hráčů jsou samozřejmě důležité také další kusy nábytku, které lze individuálně vybírat, jako jsou vitríny a herní regály.

Zřizování herní místnosti - nápady a inspirace pro skvělé herní pokoje

Herní místnost je tím nejintimnějším, svatým prostorem, centrem zábavy pro hráče. Již při vstupu do místnosti by měl hráč pocítit vzrušení nad nadcházejícími hodinami hraní. Barvy, obrázky a osvětlení na stěnách herní místnosti jsou prvním, co hráč uvidí při vstupu do svého prostoru. Barvy stěn by měly vytvářet dobrý kontrast s barvou nábytku.

Vzhledem k tomu, že herní nábytek často bývá černý, nabízejí se barvy stěn jako bílá, krémové tóny, světlé odstíny, akcentové a pastelové barvy. Individuální je také použití barvy, která se nachází v nábytku, do návrhu stěny. Zda jako celá stěna nebo akcent, záleží na osobním vkusu. Neprůhledně osvětlené grafiky a obrázky oblíbených her hráče jsou skvělým nápadem na zařízení. Pro herní stůl a herní židli by měl být naplánován dostatečný prostor. Osvětlení stolu je důležité, aby byl pracovní prostor hráče dostatečně osvětlen.

Rozdíly mezi herním stolem a psacím stolem, herním křeslem a kancelářským židlí

Už na první pohled jsou patrné rozdíly mezi těmito dvěma typy stolů. Herní stoly často připomínají ovládací pulty vesmírné lodě. Jsou vybaveny širší deskou a povrchem, který umožňuje snadnější ovládání myši. Navíc jsou výškově nastavitelné, aby vyhovovaly potřebám hráče. Řešení pro řízení kabelů, držák na podložku a držák na nápoje jsou funkcemi, které lze najít pouze u herního stolu. Herní křesla se od kancelářských židlí odlišují již svým vzhledem. Design barev je svěží a vzhled je dynamický, aby oslovil mladé lidi. Při hraní her je kladen ještě větší důraz na anatomicky pohodlnou sedací pozici, což se projevuje ve designu opěradla. Mnoho herních křesel je vybaveno nastavitelnou bederní opěrkou, kterou si hráč může individuálně nastavit. Herní křesla jsou navíc odolnější a odolnější proti opotřebení než běžné kancelářské židle. Tato kvalitativní odlišnost se samozřejmě odráží i v ceně herního křesla.

Na co byste měli dávat pozor při nákupu herního nábytku?

Pouze ten, kdo pohodlně sedí, bude rád hrát. Důležitá je tedy poloha sedu. Měla by být pohodlná a příjemná i na dlouhé období. U hráčů v mladším věku by měla být také zohledněna maximální nastavitelnost výšky a šířky. Existuje mnoho modelů, které rostou s hráčem. Kromě toho je samozřejmě důležitý i vizuální aspekt, nábytek by se měl líbit hráči a méně rodičům.

Při nákupu také dejte pozor, aby byl dostatečný prostor pro hardware, tedy počítač, klávesnici, podložky, reproduktory a vše ostatní. U herních stolů ve tvaru L je to určitě zajištěno. Navíc by hráč samozřejmě měl moci občas dělat domácí úkoly na svém herním stole. Úložné prostory pro školní věci jsou tedy také důležité. Nakonec ještě tip na kvalitu. Mnoho online prodejců slibuje kvalitu za malou cenu. To často vede k tomu, že nábytek nevydrží dlouho. Raději dejte o něco více peněz nebo nakupujte z řad z minulých let. Dobře udržovaný herní nábytek se vždy prodá za dobrou cenu.

Vybavení pracovny od ok-living - levné, kvalitní a rychle dodávané

Herní nábytek je pro opravdové hráče dobrou investicí. Speciální herní židle nabízejí nejen pohodlné sezení, ale také optimalizují herní zážitek. Pokud tedy hledáte levné a moderní herní nábytek, jste u nás na správném místě. Vedle herního nábytku, jako jsou herní stoly, židle a skříně, najdete v našem obchodě také mnoho dalších kvalitních a cenově dostupných nábytku pro pracovnu. Objevte například praktické úložné skříně a užitečné kontejnery na kolečkách, stejně jako klasické psací stoly v mnoha tvarech, barvách a velikostech.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení