Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka psacích a počítačových stolů za výhodnou cenu


Filtr

Moderní a cenově dostupné počítačové a psací stoly od ok-living

Počítačové a psací stoly nevypadají skvěle jenom proto, že skvěle doplňují zařízení pracovny, ale také usnadňují denní práci před obrazovkou. Díky vhodnému psacímu stolu jsou klávesnice a monitor umístěny v ideální pracovní výšce. Kromě toho moderní psací stůl poskytuje dostatek místa pro kancelářské potřeby a technické doplňky.

Kam je nejlepší umístit psací stůl

Když uvažujete o koupi psacího stolu, je při výběru nového stolu klíčový dostupný prostor. Ti, kdo si nový psací stůl objednávají online v našem obchodě, mají na výběr mezi rohovými stoly nebo jednoduchými modely různých velikostí a barev. Ideální je umístění ve 90° úhlu k oknu. Tím se předejde rušivým odleskům na obrazovce. Jinak mohou být psací a počítačové stoly dobře umístěny i u zdi nebo v rohovém prostoru místnosti. Tím lze snadněji schovat potřebné kabely. Kdo má pracoviště v obývacím pokoji nebo ložnici, může vytvořit uklizenější prostředí s psacím stolem se zásuvkami. Kdo nemá místo na velký psací stůl s mnoha oddíly a zásuvkami, ale přesto potřebuje úložný prostor pro dokumenty, může sáhnout po skříňkách na akta a válcových kontejnerech z našeho sortimentu.

Při nákupu nového počítačového stolu jde kromě velikosti a optimálního místa také o materiál. Kdo tráví u psacího stolu hodně času, měl by určitě vsadit na snadno udržovatelné povrchy. Kov s práškovým nátěrem, plastové materiály jako melamin nebo sklo lze jednoduše utřít. Když se něco při jídle nebo pití převrhne, lze problém snáze vyřešit.

Koupě počítačových stolů - výhody, provedení a barvy

Rohové psací stoly jsou ideální pro malé prostory, protože využívají stávající místo optimálně. Pokud je rohový psací stůl menší, pomáhá promyšlený design vše udržet v pořádku. Kromě rohové varianty máme také jednoduché modely v mnoha velikostech. Od velkých herních stolů po úsporné a cenově dostupné počítačové stoly, je tu vše. Vaše práce a dostupný prostor rozhodují o velikosti pracovní plochy a počtu oddílů a zásuvek. U nás naleznete:

  • Psací stoly černé, bílé a bílé v lesklém provedení
  • Psací stoly antracitové, antracitové Sonoma a antracitové s bílou
  • Psací stoly v antickém dřevěném provedení, betonovém provedení a betonovém provedení s bílou
  • Psací stoly v dřevěné optice, buku a dubu

Ti, kteří chtějí koupit pracovní stůl, mají při práci z několika výhod. S ním máte přímý pohled na obrazovku a můžete sedět vzpřímeně u počítačového stolu. Technika, periferní zařízení a důležité kancelářské předměty jsou umístěny centrálně na jednom místě. V zásuvkách a uzavřených oddílech lze příslušenství pečlivě uschovat a výsuvy a stojan na monitor vytvářejí více volné plochy na úzkých psacích stolech. Navíc speciální konstrukce a obsažené prvky přinášejí strukturu do pracovního dne.

Co byste měli zvážit před nákupem

Chcete si objednat nový, moderní a kvalitní počítačový stůl online? Pak jste na správném místě u ok-living! Ale na co byste měli při tom pamatovat? Důležité je, aby nový psací stůl splňoval vaše požadavky na využití, tvar, materiál a vzhled. Kdo pracuje s desktopovým počítačem, potřebuje dostatek místa pro monitor, klávesnici a myš. Výška psacího stolu by měla umožňovat zdravou sedací a pracovní polohu. Pro optimální sedací pohodlí a jako doplněk k vašemu novému psacímu stolu naleznete v našem online obchodě také vhodné kancelářské a herní židle. Navíc by mělo být zváženo místo, kde bude psací stůl stát v budoucnu. To rozhoduje o tom, zda to bude malý rohový stůl nebo extrémně široká varianta. Nakonec je výhodné, když design ladí s místností a zbytkem nábytku. Jakýkoliv stůl si také přejete, u ok-living jistě najdete to pravé!

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení