Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka levného dětského a kojeneckého nábytkuFiltr

Kvalitní nábytek do dětského pokoje pro váš nový rodinný přírůstek

Jakmile se předpovídá přírůstek, většina rodičů se těžko dočká, až budou moci začít připravovat na příchod svého nového miminka. Tento vzrušující a nezapomenutelný čas je skvělý pro to, aby si v klidu zařídili dětský pokojík a koupili nábytek pro malého potomka. Při tom však často hraje roli nejen vzhled, ale i cena. Krásné zařízení pro nás není otázkou peněz, a proto v naší velké nabídce naleznete kvalitní, moderní a především cenově dostupný nábytek pro děti a kojence.

Dětský nábytek pro klidné noci vašeho dítěte

Dobrý noční odpočinek a uvolněné prostředí pro spaní jsou důležité. Pouze v pohodlné postýlce se vaše dítě může dobře regenerovat a vyvíjet. Vaše dítě tráví mnoho hodin ve své postýlce, a proto je to jedno z nejdůležitějších a často i prvních kusů nábytku do dětského pokoje, které si pořídíte. Objevte naši širokou nabídku krásných postýlek pro děti a kojence a také k nim vhodnou výbavu, jako jsou povlečení, polštáře a deky od ok-living. Jistě už také plánujete pořízení přebalovacího pultu. V tomto praktickém dětském nábytku mohou být vedle plen také overaly, body a košilky pro novorozence uspořádaně uloženy. Velkorysé zásuvky poskytují dostatek úložného prostoru pro utěrky, ubrusy a další výrobky pro péči o kojence.

Tvorba ráje a zároveň pořádku s krásným nábytkem do dětského pokoje

Regály jsou naprostou nutností v dětském pokoji. S jejich policemi se vytváří úložný prostor pro hry, knihy, CD a hračky. V naší nabídce naleznete také široký výběr dalších možností úložiště, jako jsou válcové kontejnery a skládací krabice. Kromě toho patří skříň k základnímu vybavení dětského nábytku. Obvykle se jedná o dlouhodobou investici, protože v závislosti na modelu bude doprovázet vaše dítě až do období základní školy. Díky velkorysému provedení, vhodným závěsům, oddílům a zásuvkám se do skříně vejde nejen oblečení, ale také hračky a boty, což přispěje k ještě většímu pořádku a přehlednosti.

Od kojence k batoleti: Dětský nábytek, který roste s dítětem

Brzy si uvědomíte, jak rychle čas plyne. Trvá to jen chvíli a dětská postýlka musí být vyměněna za postel pro děti. Pokud není plocha pokoje příliš velká, pak je tato plocha zvláště cenná. Jakmile dětské hračky ustoupí, stane se tato plocha hřištěm pro Lego kostky, panenky a hračková auta. Přesto zůstává postel stále srdcem každého dětského pokoje. Pomocí patrové postele lze udržet požadavek na místo na minimu, protože prostor pod ní lze dobře využít jako relaxační zónu nebo koutek pro čtení a kreslení. K tomu objevte naši nabídku židlí a stolů pro vaše děti. Jakmile dítě vyroste, můžete pod patrovou postel umístit například dětský psací stůl a vytvořit tak pěkný koutek pro učení. S pěknou dětskou výzdobou, jako jsou nálepky na stěnu, závěsy, koberce a lampy, navíc vytvoříte příjemnou atmosféru v místnosti, která láká k odpočinku, relaxaci a hraní.

Dětský nábytek pro školáky v základní škole by měl být zařízený jako víceúčelový prostor.

Je to zároveň pracovna, herní místnost, obývací pokoj a místo ústupu pro vaše dítě. Velikost místnosti ovlivňuje i druh a rozmanitost dětského dekoru. Učební nábytek by měl být flexibilní a přizpůsobit se potřebám dítěte. Co dělá skvělý dětský pokoj? Měl by být pohodlný a praktický zároveň. Při nákupu dětského nábytku je také důležité dbát na nadčasový a proměnlivý design. Pro děti v základní škole by měl být kromě pracovního prostoru také útulný koutek. Zde si mohou snít, číst knihu nebo si hrát s kamarády. Podívejte se klidně na naši nabídku a objevte velký výběr nábytku z dětských kolekcí ok-living.