Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka polic na CD za výhodnou cenu


Filtr

Vytvořte pořádek ve svých oblíbených kouscích s CD regálem od ok-living

CD regál od ok-living nejen udržuje pořádek ve vaší hudební sbírce, ale je také vhodný pro Blu-ray disky, DVD a videohry. Vytvořte nový akcent ve svém domově tím, že spojíte svou sbírku s vašimi oblíbenými předměty a dekorací. Objednejte si ještě dnes své nové a cenově dostupné úložiště na CD online u ok-living.

Multifunkční regál pro váš domov

CD regál je flexibilní a vhodné úložné řešení pro všechny vaše média. Seřaďte své CD, DVD, Blu-ray disky a konzolové hry abecedně, podle barev nebo žánru do jednoho z 27 oddílů. S cenově dostupným CD skříní už nemusíte dlouho hledat správné filmy nebo hudbu, ale vše najdete centrálně a strukturovaně na jednom místě. Tento multifunkční regál pro váš domov si můžete pohodlně a cenově výhodně objednat v našem online obchodě. Individuální design pro vaše CD nábytek, jak z hlediska rozdělení, tak vzhledu. Díky nastavitelným policím pro různé výšky zde najde místo každý formát.

Ať už chcete uložit CD, DVD, videohry nebo možná všechny tyto kategorie, flexibilní uspořádání našeho cenově dostupného CD regálu vám umožní individuální uspořádání a zároveň působí esteticky krásně. Regál Vicco Media je k dispozici v různých barvách a velikostech a je ideálním oku lahodícím prvkem v každé místnosti a nabízí prostorný úložný prostor. Uchovejte svou hudbu, oblíbené filmy, konzolové hry a speciální dekorační prvky na jednom místě.

Své CD skříně můžete u ok-living objednat online, aby se hodily k vašemu zařízení.

CD regály můžete u ok-living objednat za výhodné ceny ve všech formátech. Pokud hledáte něco do niky, podívejte se na naši 21 cm širokou dvojitou regálovou variantu od Vicco a vyberte si mezi bílou, černou, dřevěnou nebo betonovou optikou. Pro každý styl zařízení zde najdete něco vhodného. Správná barva může sloužit jako akcent zařízení nebo jako decentní doplněk. Určitě největším tahákem v obývacím pokoji je model "Jukebox", který je k dispozici ve dvou různých výškách a barvách. Každá kapsa má své místo v až 27 oddílech. Můžete svou novou multimediální skříň umístit na stěnu nebo ji použít jako místnostní dělič s úložnými možnostmi pro rozdělení větších prostor.

Najděte vhodný CD regál podle svého vkusu

I zde máte možnost vybírat z mnoha různých provedení, podle svého vkusu. Pokud upřednostňujete světlý a otevřený vzhled, objednejte si svůj nový CD regál online ve bílé barvě. Černá regálová varianta je ideální pro kontrasty a diskrétně zdůrazní vaše oblíbená CD a DVD jako rámec. Pro rustikální charakter si vyberte jedno z provedení z dřevěných materiálů jako Sonoma nebo buk. Průmyslový vzhled zdůrazní regál na CD v betonovém stylu. Kromě pohodlného ukládání CD, Blu-ray disků a videoher je mediový regál od Vicco ideálním místem pro speciální dekorační kousky. S CD regálem od ok-living můžete být kreativní: Ukládejte kromě médií i další důležité věci, jako jsou sbírky nebo kosmetika. Zvýrazněte své oblíbené parfémy nebo šperky, jako jsou hodinky a náhrdelníky.

Objednejte si u ok-living také další nábytek, který se hodí k vašemu CD regálu

Potřebujete místo pro svá elektronická média, ale také pro knihy nebo jiné věci? Kromě našich CD regálů najdete také široký výběr dalšího nábytku od ok-living pro váš domov. Klidně si prohlédněte i další kategorie a sestavte si dokonalé zařízení podle svého vkusu. Využijte knihovny jako optimální doplněk pro analogová média, místnostní děliče jako alternativní možnost rozdělení prostoru, skříně pro ideální úložiště vašich věcí a konferenční stolky k vašemu CD regálu. Objednejte si svůj nový CD regál ještě dnes za výhodnou cenu u ok-living a doplňte své prostory praktickým a stylovým nábytkem.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení