Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Hezké přebalovací komody a související příslušenství


Filtr

Přebalovací stoly a odpovídající příslušenství od ok-living

Když si představíme nezbytné výbavy pro dítě, přebalovací pult nebo přebalovací stůl, vedle dětské postýlky, často bývá prvním kusem nábytku, který nám přijde na mysl. Přebalovací pult je z mnoha hledisek velmi praktickým kusem nábytku. Dítě je třeba přebalovat často během dne i v noci. Aby byla šetřena záda rodičů, mají přebalovací stoly ergonomicky koncipovanou základní výšku, která umožňuje vzpřímenou polohu.

Kromě toho zde máte všechno, co potřebujete k přebalení, přímo po ruce a uklizené. Přebalovací pult obvykle sestává z podstavce s úložnými prostory, jako jsou police a šuplíky, a přebalovacího nástavce. Nástavec přebalovacího stolu obvykle má přebalovací podložku a zvýšený okraj, aby bylo dítě chráněno před pádem a pohodlně leželo. V našem obchodě můžete zakoupit levné přebalovací stoly a komody online - také na fakturu.

Co byste měli zohlednit při nákupu přebalovacího stolu

Při nákupu přebalovacího stolu byste měli věnovat pozornost především kvalitě nábytku. Poměr cena-výkon by měl vždy sedět. U nás naleznete přebalovací stoly vynikající kvality za dostupné ceny. Kromě toho byste při nákupu přebalovacího stolu měli dbát na správnou výšku. Nejdůležitější funkcí přebalovacího stolu je totiž umožnit rodičům pohodlné přebalování dítěte. Dále by měl být k dispozici přebalovací nástavec s odpovídající ochranou proti pádu, ve formě zvýšeného okraje, aby se dítě nemohlo omylem svalit z komody.

Mějte na paměti také, zda stůl poskytuje dostatek úložného prostoru. Budoucí rodiče často podceňují, kolik místa je skutečně potřeba na pleny, dětské oblečení a utěrky. Také byste měli uvažovat o velikosti přebalovacího nástavce. Děti rychle rostou a rodiče nechtějí muset za krátkou dobu znovu investovat do nového stolu. Mějte také na paměti prostor a místo v místnosti, kde bude přebalovací stůl stát. Neměl by být příliš temný, ale zároveň dobře chráněný. Nakonec je také důležité příslušenství pro přebalovací stůl. Určitě vybavte přebalovací nástavec pohodlnou podložkou na přebalování. Ani ohřívačka nad přebalovacím stolem by nikdy neměla chybět.

Nejvhodnější čas pro nákup přebalovacího stolu je nejlépe během těhotenství, aby bylo vše připraveno, když přijde miminko.

Když je dítě jednou na světě, často nemáte dost času na výběr nábytku nebo jeho stavbu. Navíc je po porodu zvláště důležité pro matku pohodlné přebalování. Nákup přebalovacího stolu online má výhodu, že se během těhotenství nemusíte vystavovat stresu z nákupu v nábytkových obchodech, a zároveň vám všechny nábytek z našeho online obchodu pohodlně doručíme až domů.

V přebalovací komodě byste měli uchovávat vše, co potřebujete pro rychlé přebalení. Patří sem především pleny, vlhčené ubrousky a případně potřebné péčové produkty. K tomu byste měli mít také pleny z mousseline nebo jednorázové přebalovací podložky, které ochrání polstrovou přebalovací podložku před znečištěním. Kromě toho by neměl chybět koš na použité pleny.

Novou přebalovací komodu a příslušenství nakoupíte online za výhodné ceny

Než si koupíte a postavíte novou přebalovací komodu, měli byste pečlivě zvážit, která místnost je pro ni nejvhodnější. Jelikož se během přebalování dítě svléká, místnost by měla být dobře vyhřátá. Navíc si můžete pořídit ohřívačku na přebalovací stůl. Také byste měli vzít v úvahu, že budete dítě přebalovat několikrát denně a také v noci, takže by cesty mezi místnostmi měly být co nejkratší. Přírůstek do rodiny je něco zvláštního, narození dítěte a následující čas jsou opravdu vzrušující. Abyste nezmeškali žádný okamžik a nemuseli se zabývat vyčerpávajícím hledáním a stáním ve frontách v obchodech, máme pro vás v našem online obchodě připraveno vše, co potřebujete k zařízení dětského pokoje. Od postele vhodné pro věk dítěte až po odpovídající skříň, od roztomilého organizéru na postel až po praktickou skládací krabici - vše vám pohodlně doručíme až domů.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení