Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka moderních komod pro pěkně uspořádanou ložnici


Filtr

Levné komody pro ložnici a další

Při zařizování ložnice nemůže být nikdy dostatek úložného prostoru. Zvláště v ložnici se nachází mnoho věcí, které je třeba udržovat upravené a čisté - ať už jde o oblečení, povlečení, ručníky a mnoho dalšího. Proto se nákup nábytku do ložnice neomezuje jen na postel, šatní skříň a noční stolky. Komoda do ložnice nejen poskytuje úložný prostor, je také praktickým doplňkem k ostatním kusům nábytku, které celkový interiér a atmosféru ložnice zdůrazňují. Ukládejte spodní prádlo a povlečení do zásuvek a oddílů hezky uspořádaně. Komoda zaberá ve srovnání s velkou šatní skříní jen málo místa v místnosti. Stolek může sloužit zároveň jako další plocha pro dekorace a oblečení, ale také pro techniku a lampy.

Koupit komodu nebo sideboard

Hledáte nový nábytek pro ložnici a další místnosti, ve kterém budete mít úložný prostor a zároveň neztratíte příliš mnoho místa? Pak je komoda přesně to pravé pro vás! Krásná komoda v ložnici nebo moderní sideboard v ložnici mohou pozitivně ovlivnit vzhled vašeho interiéru. Nevíte přesně, co hledáte? Sideboard nebo komodu?

Kde spočívá rozdíl mezi komodou a sideboardem? Sideboard je v podstatě také komodou. Sideboard popisuje často nižší kus nábytku, který má jak otevřené police a plochy, tak také zásuvky. Slouží nejen k ukládání a skladování předmětů, ale také k prezentaci dekoračních předmětů. Komoda na druhou stranu obvykle sestává z uzavřených oddílů a zásuvek, které mají sloužit k ochraně od prachu pro věci, jako jsou oblečení, ručníky a další. Z tohoto důvodu je komoda často upřednostňována v ložnici, ale skvěle se hodí i do jiných místností.

Proto byste měli zvolit komodu v ložnici

Úložný prostor je nezbytný. Protože čím více možností máte k uložení věcí, tím větší je také pořádek a struktura ve vašich čtyřech stěnách. Moderní a kvalitní komoda do ložnice za dostupnou cenu je tedy přesně to pravé. Protože v ní můžete například snadno uskladnit menší oděvní kusy, jako jsou spodní prádlo nebo ponožky, tak aby byly po ruce. Ale také zde najdou praktické místo povlečení a doplňky. Zároveň může komoda v ložnici sloužit i jako náhrada za toaletní stůl. Velká plocha nahoře na komodě se skvěle hodí jako odkládací místo pro šperky a make-up. A pokud byste raději chtěli koupit stůl na líčení, podívejte se k nám. Nabízíme široký výběr levných stolů na líčení do ložnice, koupelny a dalších místností.

Komoda v ložnici je malým zázrakem úložného prostoru a odlehčuje šatník. I při malém prostoru v ložnici nemusíte vzdát vedlejší komody. Nabízíme mnoho provedení a velikostí komod v našem online obchodě:

  • Úzké komody
  • Dlouhé komody
  • Vysoké komody
  • Vysoké komody

Elegantní a cenově dostupné komody do ložnice v různých designech

Až se rozhodnete koupit komodu do ložnice, setkáte se také s množstvím různých designů. Můžete tak udělat správnou volbu pro každý koncept místnosti a vizuálně obohatit váš domov. Co třeba všestranný kousek, jako je komoda do ložnice z masivního dřeva nebo bílá komoda do ložnice? Tato komoda se dá flexibilně umístit a hodí se do různých stylů bydlení. Pokud máte rádi moderní designy, může být vhodná komoda v lesklé bílé barvě do ložnice. Naopak pokud preferujete klasické a hravé tvary, volba komody v rustikálním stylu do ložnice může být správná.

S komodou do ložnice uděláte správně. Tento kus nábytku nevyjde z módy a může vás provázet na dlouhou dobu. Pokud se někdy přestěhujete, můžete komodu snadno umístit i do dalších místností bytu. Co třeba více úložného prostoru do obývacího pokoje? Také v předsíni nebo v koupelně je komoda velmi praktickým kouskem nábytku. Naše nábytkové kusy jsou exkluzivní a kvalitní a zároveň cenově dostupné. Jejich skvělá zpracování dělá nábytek od ok-living odolným a dlouhotrvajícím.

Komody a další nábytek do ložnice

Komoda dokonale doplňuje zbytek zařízení ložnice. Jsou to praktické doplňky, které poskytují mnoho úložného prostoru a především zajišťují přehlednost. Velká plocha může také sloužit jako místo pro televizi, lampy a další dekorace. V porovnání se skříněmi zabírají komody zároveň jen málo místa v místnosti. Pokud plánujete koupit nový nábytek, u ok-living kromě krásných komod najdete také široký výběr postelí, šatníků, příslušenství pro úložiště a skvělé noční stolky do ložnice.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení