Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka barových stoliček za výhodnou cenu


Filtr

Barové stoličky a barové židle od ok-living

Otevřený způsob bydlení je stále běžnější. Naopak uzavřená kuchyně již není tak žádaná. Pro plynulý přechod mezi kuchyní a obývacím prostorem je velmi vhodný také pult. Ten nejenže vyniká vizuálně, ale také poskytuje skvělou možnost, kde můžete například využít barové stoličky nebo židle v praktickém setu po dvou kusech ze našeho obchodu pro dodatečné sezení. Ale také u vlastního baru nebo u stolku venku se barové stoličky využívají. Naše barové stoličky nebo židle jsou k dispozici v široké škále barev, tvarů a materiálů.

Ať už ráno při snídani s první kávou nebo večer při skleničce vína s přáteli, barový pult s barovými stoličkami láká k posezení a proměňuje obyčejnou kuchyni ve skutečný eyecatcher. U nás můžete své nové barové stoličky zakoupit za dostupné ceny a nechat si je přímo doručit domů. Různorodé dostupné designy a materiály nabízejí výběr, který se hodí ke každému stylu zařízení. Barové stoličky v černé, bílé, s kovovými prvky, s opěrkou nebo bez - vkusy se liší. Začleňte svá sedadla do svého zařízení. Barová židle s kovovým rámem je robustní a elegantní. Barové stoličky z plastu se vyznačují nízkou hmotností. Například naše barové stoličky bez opěradla jsou k dispozici v sadě po dvou kusech. Podívejte se kolem sebe a objevte naši širokou nabídku.

Moderní, stylové a cenově dostupné barové stoličky a barové židle

Při nákupu nové barové stoličky byste měli také věnovat pozornost nohám stoličky, protože na trhu jsou k dispozici různé varianty. Zároveň musíte zvážit, zda se barové stoličky hodí k vašemu baru nebo barovému stolu. Barové stoličky s opěradlem nebo bez, otočné nebo pevné, by měly být výškově nastavitelné. Barové stoličky s nastavitelnou výškou nebo otočné barové židle s opěradlem obvykle měří mezi 60 cm a 95 cm na výšku.

Barové stoličky a barová židle z našeho obchodu lze nastavit výškově od 71 cm do 92 cm. Nastavení probíhá pomocí plynového válce a páky. Tak můžete nastavit výšku sedu podle výšky stolu. U nás jsou barové stoličky k dostání v sadě po dvou kusech. Barové stoličky v sadě po dvou mohou mít také čtyři nohy, tyto sedátky jsou stabilní a podobají se židli pro jídelní stůl. Příčky spojují nohy a zároveň slouží jako praktická opěrka pro nohy.

Rozdíl mezi barovou stoličkou a barovým křeslem

Někteří lidé se ptají, v čem vlastně spočívá rozdíl mezi barovou stoličkou a barovým křeslem. Rozdíl mezi barovou stoličkou a barovým křeslem v podstatě spočívá v tom, že barová stolička obvykle má kulaté sedadlo bez opěradla. Navíc má barová stolička obvykle kovovou nohu s podnožkou a je otočná kolem své osy. Na druhou stranu barové křeslo více připomíná vysokou židli do jídelny. Většinou má opěradlo a také často loketní opěrky. Barová křesla stojí buď na čtyřech nohách, nebo také mohou mít kovovou nohu s podnožkou. Nicméně tato rozdělení funkcí v současné době neplatí pro všechny modely. U barových stoliček s opěradlem může opěradlo variabilně měnit svoji výšku. Zatímco vysoké opěradlo umožňuje pohodlné sezení, barová stolička bez opěradla má praktickou výhodu, že ji lze při nevyužití schovat pod barový pult. Mezitím jsou pojmy "barová stolička" a "barové křeslo" převážně používány jako synonyma, protože mezi těmito dvěma kusy nábytku není žádný zásadní rozdíl.

Vlastní bar - barové stoličky v moderním designu, různé materiály

Není důležité, zda si objednáte barové křeslo s opěradlem v našem online obchodě nebo zakoupíte levné barové stoličky v sadě po dvou - s vhodnou péčí prodloužíte životnost produktů. Stačí otřít barové stoličky z plastu, dřeva a kovu vlhkým hadříkem. U lesklých povrchů pomáhá následná úprava leštícím nebo bavlněným hadříkem, aby se materiál rozzářil. U plastu odstraní kapka saponátu ve vodě prachové částice nebo skvrny. Pokud si kupujete moderní barové stoličky online, zvolte modely s otáčením ve tvaru trubky a potahy z umělé kůže v černé nebo bílé barvě.

Pokud plánujete objednat barové stoličky, které se hodí k venkovskému stylu, pak je rustikální varianta z masivního dřeva, jako je dub, s polstrováním první volbou. Pro skandinávské zařízení s barovými stoličkami do kuchyně přicházejí v úvahu barové stoličky s čtyřmi nohami z dřeva nebo kovu a jednoduchým sedákem. V zahradě nebo na terase můžete postavit barové židle z ratanu a vybavit s nimi svůj bar nebo grilovací koutek. Pokud máte rádi zvláštní komfort, objednejte si model s polstrováním na loketní opěrce a opěradle.

Moderní a kvalitní zařízení pro jídelní prostor nebo jídelnu

Už dlouho sníte o baru v kuchyni nebo vlastním baru doma? Pak je čas, abyste si tento přání splnili. U ok-living najdete široký výběr krásných barových stoliček a barových židlí v různých variantách. K tomu nabízíme v našem rozsáhlém sortimentu také moderní a kvalitní barové stoly. Kromě toho u nás najdete všechno pro příjemný jídelní prostor nebo krásnou jídelnu.

Objevte moderní jídelní stoly a odpovídající doplňky a elegantní židle. Pokud nemáte samostatnou jídelnu, naše sestavy se sedadly jsou pro vás to pravé. Jsou zvláště praktické, pokud máte celkově méně místa a přesto chcete vytvořit dostatek sezení. Vaše nový jídelní nábytek si můžete jednoduše objednat online u ok-living.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení