Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Krásná zrcadla a zrcadlové skříňky do vaší koupelny


Filtr

Koupit levné koupelnové zrcadla a skříně online

Plánujete zařídit svou koupelnu? Chcete nově vybavit hostitelské WC? Stojíte před renovací sanitárních zařízení? Plánování je právě u koupelen důležité. Možnosti jsou různorodé a závisí mimo jiné na prostoru, osvětlení a požadavcích. Také rozpočet hraje často důležitou roli. U ok-living naleznete krásné, kvalitně zpracované a zároveň cenově dostupné vybavení pro vaši koupelnu. Základem koupelnového zařízení je vždy zrcadlo. Používá se například pro holení a líčení a přináší do místnosti světlo. Než si koupíte zrcadlo, měli byste si udělat přehled. Existuje mnoho variant - od koupelnového zrcadla s nebo bez polic až po zrcadlovou skříňku s dveřmi a ještě více úložným prostorem. To vše u nás najdete v různých formátech, barvách a designech.

Zrcadlové koupelnové skříňky pro více úložného prostoru

Pokud potřebujete v koupelně hodně místa, je zrcadlová skříňka praktická. Nabízí spoustu úložného prostoru pro kosmetiku a koupelnové potřeby. Zrcadlový povrch působí esteticky, opticky zvětšuje prostor a zároveň skrývá nepořádek s produkty. S zrcadlovou skříňkou z našeho online obchodu můžete levně uvést pořádek do koupelny. Skvěle se hodí pro velké i malé místnosti. Jednoduše namontovaná nad umyvadlem, umožňuje uskladnění zubního skleničky a hygienických potřeb prakticky a rychle po ruce.

Když si koupíte zrcadlovou skříňku, získáte místo, uvádíte pořádek do koupelny a vytváříte výhody z hlediska hygieny. Levná zrcadlová skříňka s dveřmi umožňuje uchovávání koupelnových potřeb chráněných před nečistotami a prachem. Pokud chcete koupit zrcadlovou skříňku online, měli byste si nejprve změřit rozměry a zvážit, co a kolik chcete v ní uskladnit. V některých případech může být také vhodné pořídit větší koupelnový nábytek. V našem obchodě proto najdete také větší koupelnové skříňky jako jsou vysoké skříňky, zavěšené skříňky a střední skříňky, které nabízejí více úložného prostoru.

Zavěšené skříňky se zrcadlovými dveřmi jako praktická malá prostory šetřící řešení

Než si objednáte zrcadlo, nejlepší je, když si přesně změříte všechny rozměry a pečlivě naplánujete zařízení vaší koupelny. Skříňky s zrcadlovými předními stranami patří mezi klasiku v koupelně. Při zařizování koupelny mohou naše kvalitní a cenově dostupné zrcadlové skříňky plnit různé funkce:

  • Zrcadla do místnosti přinášejí světlo a vizuálně ji otevírají
  • Během denní péči o sebe - od úpravy vlasů po čištění zubů - jsou zrcadla a zrcadlové skříňky zvláště užitečné
  • Zrcadlové skříňky nabízejí úložný prostor pro zubní skleničku, kosmetiku a příslušenství

Proto se vyplatí koupit do koupelny zrcadlovou skříňku. Nad umyvadlem nezabírá místo, naopak vytváří další plochu pro odkládání věcí. Dokončete vybavení své koupelny také moderním a odpovídajícím skřínkou pod umyvadlo.

Styly a barvy zrcadlových skříněk n

Koupelnové zrcadlo s černými policemi vyzařuje eleganci. Před koupí vašeho zrcadla do koupelny také přemýšlejte o barevném konceptu. Zrcadlo do koupelny bude lépe zapadat, pokud bude ladit s barvami v místnosti. Pro účelné použití levných zrcadel do koupelny je bílé zrcadlo s policí skvělou volbou. Koupelna s takovou zrcadlovou skříní působí automaticky uklizeněji a větší. Pokud si chcete pohodlně objednat váš nový zrcadlo do koupelny a levně ho koupit online, pak jste u ok-living na správném místě! U nás si můžete objednat váš nový zrcadlo do koupelny za výhodnou cenu online. Kromě toho u nás naleznete také mnoho dalšího nábytku pro vaši koupelnu a praktických a perfektně sladěných sad koupelnového nábytku.

Bílá zrcadlová skříňka je funkční a barevně se začlení do prostředí. Můžete si vybírat z naší široké palety barev - u nás najdete také jiné barvy jako antracit nebo černou. U zrcadel s poličkou v koupelně si minimalisti oblíbili také betonový vzhled. Milovníci vintage stylu volí levná koupelnová zrcadla v antik dřevěné optice.

Otevřené nebo uzavřené zrcadlové skříňky: Tato modely jsou k dispozici Existuje různé druhy zrcadel, které jsou vhodné pro koupelnu za dostupnou cenu. Sem patří:s

jednoduchá stěnová zrcadla s nebo bez rámu zrcadla a zrcadlové skříňky s nebo bez polic zrcadlové skříňky různých velikostí a barev Všechny mají své výhody. Stěnové zrcadlo v bílé nebo černé barvě může dekorativně vnést světlo do malých i velkých prostor. Vyplatí se koupit zrcadlovou skříňku do koupelny za výhodnou cenu, pokud potřebujete místo na ručníky, kosmetiku a čisticí potřeby. Pokud je zrcadlová skříňka v koupelně umístěna vhodně, budete mít radost z jejího pohledu každý den..