Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup vysoce kvalitních příborníků za výhodnou cenu


Filtr

Sideboardy od ok-living lze levně objednat online

Sideboard, komoda bez nástavce, je skvělým způsobem, jak vytvořit svůj domov individuálně. Na rozdíl od komody se sideboardy vyznačují zejména úzkým profilem a jsou mnohem širší než vysoké. Sideboardy působí elegantně a dodávají vašim prostorám prostorný a zvláštní vzhled. Jeho šířka až 300 cm dává větším místnostem zvláštní kouzlo.

Sideboardy jsou opravdovými úložnými zázraky. Velká plocha nabízí prostor pro vaše nejkrásnější doplňky a mnoho vnitřních polic poskytuje dostatek úložného prostoru. U ok-living najdete správné sideboardy, které se hodí k vašemu vkusu, v mnoha barvách a stylech. Ať už se jedná o otevřené, s dveřmi, zásuvkami nebo nožkami, toto kus nábytku lze téměř všude v domě použít a díky úzké hloubce je také skvělým zářivým prvkem ve vestibulech. Procházejte naším online obchodem a objednejte si ještě dnes své nové sideboardy za výhodnou cenu u ok-living.

Naše cenově dostupné sideboardy jsou všestranně využitelné

Cenově dostupné sideboardy od Vicco jsou opravdovými všestrannými kousky. Slouží jako komody a úložné prostory, hodí se do prázdných koutů a volných stěn ve vašem domově. Ukládejte ve svém obývacím pokoji své věci a fotoknihy. Skleněný sideboard nabízí v jídelním pokoji místo pro vaše nádobí a odpovídající sklenice. Při večeřích lze povrch využít jako stolní plochu pro vaše talíře a nápoje. Ve vestibulu se sideboardy se zásuvkami hodí jako úložné prostory pro rukavice, čepice a deštníky. Ve spálně v nich můžete uchovávat oblečení a ve dětském pokoji hračky nebo školní potřeby.

Sideboardy nemusí být drahé. Podle vašich požadavků mohou být vybaveny dveřmi, zásuvkami nebo otevřenými poličkami. Intuitivní ovládání je zajištěno u mnoha modelů funkcí Push-to-Open a měkkým zavíráním dveří.

Sideboardy v různých velikostech, stylech a barvách – vyberte si u ok-living to pravé

Šířka sideboardu se pohybuje od 120 cm až do 300 cm a má úzkou hloubku. Výška se pohybuje mezi 70 cm až 100 cm. Bez ohledu na to, jaký styl preferujete ve svém domově, u ok-living máte velký výběr různých sideboardů. Pokud vám imponuje průmyslový vzhled, zvolte si levné sideboardy a další nábytek ze série "Urban". Kombinace dřeva a matovaného kovu spojuje autenticitu a charakter. Určitě nevynechejte naši řadu "Novelli". Kombinace různých dřevěných dekorů a vysokolesklého bílého povrchu vytváří moderní a zároveň domácí atmosféru.

Pro skandinávský venkovský vzhled jsou vhodné zařizovací prvky z řady "Fyrk" od Vicco. Pokud máte raději minimalistický styl, v našem sortimentu najdete mnoho elegantních sideboardů v černé a hnědé barvě. Vytvořte kontrasty s řadou "Amato" díky betonovým a antracitovým prvky. Zajímavé jsou i bílé komody od ok-living, které se přizpůsobí vzhledu místnosti, diskrétně působí v pozadí a jsou zvláště oblíbené ve stylu venkovského domu.

Sideboardy, Lowboardy a Highboardy – cenově dostupné komody jsou vhodné pro všechny požadavky

Zvolte si správné sideboard pro vaše individuální požadavky na prostor. Sideboardy jsou díky své výšce ideálním středním řešením, které se vkusně začlení do prostoru. Pokud preferujete štíhlý vzhled, podívejte se na výběr highboardů. Přestože mají menší šířku, spojují highboardy úložný prostor s bezchybným designem.

V obývacím pokoji jsou lowboardy v různých stylech a barvách jako matná a lesklá bílá, černá a dřevěná dekorace ideální volbou, protože mají perfektní výšku pro televizor a další elektronická zařízení v poměru k vašim sedacím nábytkem. V otevřených i uzavřených oddílech můžete uložit všechny komponenty vaší zábavní elektroniky, dálkové ovladače, CD a DVD na jednom místě a zároveň tím vytvořit pořádek a klid. Při nákupu si dejte pozor na výšku, která splní požadovanou funkci, a na šířku.

Objednejte si k vašemu sideboardu mnoho dalších cenově dostupných nábytkových kusů od ok-living

Dejte svému domovu kromě sideboardu svěží a koherentní vzhled. Podívejte se na další kategorie nábytku, aby vaše místnosti zazářily v novém světle:

  • Highboardy jsou zvláště vhodné pro menší prostory.
  • Lowboardy jsou ideální společníkem pro vaši zábavní elektroniku.
  • Stěny do obývacího pokoje jsou kompletním balíčkem pro váš obývací pokoj.

Podívejte se také na další skříně od ok-living. Objednejte si své cenově dostupné sideboard ještě dnes u ok-living a nechte si ho pohodlně doručit až domů!

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení