Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka pohodlných postelí do ložnice


Filtr

Najděte správnou postel do ložnice a pohodlně ji objednejte online

Rozhodující pro dobrý den je odpočatá noc. Abyste se také vy mohli začít den fit, volba správné postele, která bude odpovídat vašim individuálním požadavkům na spánek, je zvláště důležitá. V našem online obchodě naleznete široký výběr velikostí a provedení vysoce kvalitních a cenově dostupných postelí.

Ať už nakupujete online nebo v obchodě, při nákupu nové postele jsou požadavky velmi různorodé. Rádi ležíte vysoko a měkce, potřebujete hodně místa? Jednolůžko, manželská postel, čalouněná postel, dřevěná postel nebo kontinentální postel - nabízíme různé modely.

Správnou velikost postele najít

Průměrný člověk tráví zhruba třetinu svého života v posteli. Důvodem k zamyšlení je, jaký druh postele chcete zakoupit. Abyste si noc odpočinuli co nejpohodlněji, můžete si u nás vybrat mezi různými druhy a velikostmi. Ložnicové postele jsou k dispozici v mnoha různých šířkách. Běžné rozměry jsou:

  • 90 × 200 cm
  • 120 × 200 cm
  • 140 × 200 cm
  • 160 × 200 cm
  • 180 × 200 cm

Pokud si přejete maximální pohodlí, zvolte kontinentální postel. Pružinový matracový základ a kůži příjemné, snadno udržovatelné potahy vám umožní spát jako na obláčku.

Různé modely postelí nakoupit levně

Různé modely postelí nakoupit levně

Boxspringové postele a čalouněné postele nakoupit levně

Boxspringové postele, které byly dříve převážně v hotelech, stále více nacházejí místo v soukromých ložnicích. Postele tohoto typu se skládají z pevné dřevěné konstrukce s bednou pod nimi. To zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Kromě toho mají boxspringové postele také pohodlnou výšku. Potahy mohou být různé a mohou být vyrobeny z látky, kůže nebo umělé kůže. Obvykle jsou boxspringové postele kompletní a již jsou vybaveny matrací a roštem.

Čalouněné postele přinášejí do ložnice nádech elegance. U tohoto typu postelí je rám postele a hlavová část potažena potahem. Ten může být vyroben z textilního materiálu, ale také z kůže nebo umělé kůže. Často jsou u čalouněných postelí také dekorativní přehozy, které ladí s vzorem a barvou postele.

Paletové postele nakoupit levně

Paletové postele nejsou jen jednoduché na stavbě, ale jsou také velmi moderní. Splňte si sen o ložnici ve stylovém loftovém charakteru s puristickou elegancí. Paletové postele jsou inspirovány stylem evropských palet a snadno se začlení do téměř každého designového stylu. Tyto postele nejsou určeny pouze pro mladší lidi nebo minimalisty, ale pro každého, kdo klade důraz na zvláštní styl.

Dřevěné postele nakoupit levně

Dřevo vytváří v každém prostoru útulnou atmosféru. To platí i pro ložnici. S dřevěnou postelí vzniká krásná atmosféra. Zde jsou zásadně dva různé typy: postele z masivního dřeva jako borovice, olše, buk, bříza nebo dub a postele s povlakem. U nás naleznete různá provedení dřevěných postelí, například i v rustikálním antickém provedení.

Příslušenství k postelím nakoupit levně

Teprve s vhodným příslušenstvím k nové posteli bude váš spánek opravdu dokonalý. Tohle můžete také pohodlně zakoupit online. Ať už jde o matraci, vršek matrace, rošt, polštář nebo peřinu - nabízíme správné příslušenství k postelím za nejlepší ceny.

Postele a další nábytek do ložnice snadno objednat online

Ať už se jedná o boxspringovou postel šedé barvy, čalouněnou postel zelené barvy nebo puristickou paletovou postel, při výběru nové postele byste se měli řídit svým osobním vkusem. S několika dobrými tipy může být nákup postele velmi snadný. Za prvé by postel měla co nejlépe ladit s dalším zařízením. A samozřejmě by měla odpovídat velikosti. Ideální je, když postel nezabírá celý prostor, ale stále zůstává dostatek místa pro další nábytek, například šatní skříň, noční stolky nebo komodu. Bez ohledu na to, co hledáte, u ok-living určitě najdete správný nábytek pro váš domov.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení