Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka boxspring postelí za výhodnou cenu


Filtr

Kupte si boxspringové postele a čalouněné postele pro pohodlí u ok-living

Ložnice patří mezi nejdůležitější místnosti vašeho domova. Je to místo, kam se můžete stáhnout a odpočinout si po náročném pracovním dni. Pro udržení rovnováhy je obzvláště důležitý odpočinkový spánek. Když se dobře vyspíte, můžete být další den opět plní energie pro svou práci a rodinu. Boxspringové postele a čalouněné postele promění ložnici v oázu pohodlí. Pokud si uvědomíte, kolik času vašeho života je určeno ke spánku, správná postel je klíčová pro zajištění zdravého nočního odpočinku a krásných snů.

Boxspringové postele jako zážitek pohodlí - cenově dostupné a ihned k dodání

Boxspringové postele jsou pohodlné a díky své výšce dosahují klasické elegance. Základem různých modulů boxspringové postele je pružinová krabice z masivních dřevěných lamel, která je potažena příjemnou látkou nebo umělou kůží v šedé, antracitové, hnědé nebo černé barvě. Na pružinovou krabici se klade kvalitní matrace s pružinovým jádrem, která zajišťuje optimální bodovou elasticitu. Pro ještě větší zážitek z pohodlí doplňuje třetí modul, topper, který zajišťuje optimální spánek. Topper chrání vaši matraci a díky odnímatelnému potahu je snadno čistitelný. Výměna vlhkosti u boxspringové postele je zajištěna díky jednotlivým modulům. Můžete si tedy být jisti, že vaše nová postel vám dlouho vydrží. U ok-living nabízíme okamžitě k dispozici boxspringové postele a pohodlné doručení až k vám domů.

Různé velikosti a styly - s úložnými prostory nebo bez nich - za výhodnou cenu

U ok-living naleznete boxspringové postele v různých stylech, barvách a velikostech. Rozměry se pohybují od 120 cm do 180 cm šířky a od 200 cm do 210 cm délky. S výškou vstupu od 57 cm je zajištěno pohodlné vstávání a uléhání a proto je vhodné pro každý věk.

Pokud se rozhodnete pro postel s integrovanými zásuvkami, mohou být boxspringové postele skutečnými zázraky prostoru. Ukládejte do nich přikrývky, polštáře a ložní prádlo tak, aby byly snadno dostupné. Boxspringová postel poskytuje základ, který lze individualizovat přikrývkami a polštáři. Pro industriální vzhled si vyberte šedou nebo černou barvu, pro klasický styl hnědou. Pokud máte rádi romantiku, zvolte bílou. Vyberte si to, co nejlépe odpovídá vašim preferencím.

Boxspringové postele s integrovaným LED osvětlením a USB portem

Nabízíme volitelně boxspringové postele s integrovaným LED osvětlením a USB portem. LED osvětlení dodává místnosti příjemnou atmosféru svým nenápadným světlem. V této atmosféře můžete užít klidné chvíle odpočinku. Dvojitý USB port umožňuje pohodlné nabíjení vašeho smartphonu, e-booku nebo tabletu přímo u postele. Můžete pohodlně ležet v posteli a nemusíte se zabývat kabely nebo mít telefon nedostupný. Podívejte se do našeho online obchodu a objednejte si svou pohodlnou postel s jednoduchým doručením.

Polstrovaná postel - oblíbený klasik do ložnice

Polstrovaná postel je klasika a nese své jméno díky polstrovanému rámu postele. Na rozdíl od boxspringové postele zde nejsou moduly a matrace spočívá na lamelovém roštu. Polstrované postele od ok-living dělají z ložnice útulné místo. Díky střídmým barvám šíří elegantní a uklidňující atmosféru. S vhodnými dekory a polštáři dosáhnete klasického, moderního, romantického nebo industriálního vzhledu. Robustní záhlaví polstrované postele je skvělé pro opření.

Polstrované postele jsou o něco nižší než boxspringové postele. S vyššími matracemi je vstup a výstup stále velmi pohodlný a vhodný i pro lidi s individuálními potřebami. Pokud upřednostňujete matraci z pěnového materiálu nebo z polyuretanové pěny místo pružinové matrace, je polstrovaná postel dobrým výběrem, za předpokladu, že máte vhodný lamelový rošt. Díky našim vysoce kvalitním lamelovým roštům s sedmi zónami a kvalitní matraci je zajištěn optimální pohodlný spánek.

Levné boxspringové postele, polstrované postele a další do ložnice

U ok-living nabízíme levné polstrované postele v různých velikostech s šířkou od 160 cm do 180 cm a délkou 200 cm, různými provedeními a barvami jako modrá-irys-máta, černá a pouštní hnědá. Podle potřeby můžete vybrat samostatnou polstrovanou postel nebo sadu z polstrované postele a 2 lamelových roštů nebo sadu z polstrované postele, lamelového roštu a dvou matrací. U ok-living naleznete široký výběr cenově dostupných boxspringových postelí a polstrovaných postelí. Možná potřebujete k posteli nové noční stolky. Pokud hledáte jinou postel a upřednostňujete paletové postele nebo postele z masivního dřeva, nabízíme u ok-living různé možnosti. Vyberte si vhodný doplněk a odpovídající úložné prostory. U nás jistě najdete to správné.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení