Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup nábytku do obývacího pokoje


Filtr

Stylové zařízení pro přívětivý obývací prostor

Útulný obývací pokoj je středem každého bytu. Dokonale sladěný nábytek a k tomu odpovídající dekorační prvky zvou k odpočinku - ať už se jedná o společný večer s přáteli nebo klidné odpoledne s rodinou. Každodenní kávová chvíle nebo večer s knihou nebo filmem jsou ještě příjemnější díky pohodlnému a modernímu zařízení obývacího pokoje. S obývacím nábytkem od ok-living vytvoříte dokonalou atmosféru pro společné chvíle.

S láskou ke detailu pro osobní úpravu obývacího pokoje

Výběr správného nábytku do obývacího pokoje závisí nejprve na velikosti a uspořádání místnosti. Při uspořádání nábytkových kusů by mělo být vždy dbáno na optický střed. Pohodlné a prostorné pohovky a obývací soupravy - od klasicky elegantních, romanticky hravých až po moderní a přímé designy - kombinované s vhodným stolem jsou opravdovým tahákem v obývacím pokoji. Jemné stěnové barvy v přírodních nebo pastelových odstínech dokonale ladí s bílým nábytkem a zařizovacími předměty ve skandinávském stylu. Ti, kteří mají rádi moderní a urbanistický vzhled, mohou trendové akcenty nastavit s pohovkami v výrazných odstínech. Křesla, taburety a polštáře potom uvolní koncept obývacího pokoje.

Objednejte si kvalitní nábytek do obývacího pokoje za výhodné ceny online

Náš online obchod nabízí široký výběr klasického, rustikálního a moderního nábytku pro váš obývací pokoj. Otevřené obývací regály, prostorné obývací skříně a praktické komody a vitríny zajišťují úložný prostor a pořádek v srdci vašeho domova. Fanoušci přírodních materiálů často volí nábytek z masivního dřeva s venkovským šarmem. Zvláště oblíbený venkovský styl se tak může skvěle zrealizovat. Lehčí nábytek z dýhovaného dřeva také nabízí přesvědčivou estetiku. Skříně, nízké stolky a vysoké skříně navíc poskytují prostor pro dekorační předměty a umožňují, díky šikovnému umístění, opticky zvětšit místnost a celkově ji sjednotit. Nechte se inspirovat různými styly a designy obývacích pokojů a pohodlně si svůj vysněný nábytek objednejte přímo z domova. Materiály a barvy si můžete snadno vybrat podle svého vlastního životního stylu.

Dostat barvy, materiály a dekorace v obývacím pokoji do rovnováhy

Znovuzařizování nebo přestavování vašeho domova nabízí spoustu prostoru pro kreativní nápady. Červená nit se odráží ve výběru barev a designu nábytkových kusů. Dvě až tři hlavní barvy zajišťují souhlasný celkový vzhled. Bílý nábytek do obývacího pokoje ve skandinávském stylu je nadčasovým klasikem. Stejně oblíbený je i okouzlující a trochu rustikální venkovský styl. Moderní a přímé nábytek je často otevřenější a jednodušeji navržený, a proto téměř odpovídá každému vkusu. Zvláště oblíbená je v současné době kombinace chladného kovu s teplým dřevem kvůli zajímavému kontrastu. Při rozhodování, které nábytkové kusy budou krásit váš obývací pokoj v budoucnosti, však nezapomínejte zahrnout také barvy stěn a podlahy. Individuální dekorace do obývacího pokoje na konci přidá ještě osobní dotek do prostor. Obrazy na stěně, polštáře, útulné vlněné deky, vázy a koberce dokončují dokonalé zařízení obývacího pokoje. Jakýkoli styl upřednostňujete, u nás určitě najdete to pravé.

U ok-living najdete nejlepší nápady na bydlení pro krásný domov!

Dokončete svůj dokonalý pocit domova díky novému nábytku do obývacího pokoje a ihned si také pořiďte atraktivní zařízení pro svou ložnici, nebo brzy přivítejte své hosty v nově zařízené jídelně. Na úschovu kabátů a bot vašich hostů je postaráno s naším praktickým nábytkem do chodby a šatny. Práce doma v jednotvárném prostředí je minulostí. Oživte svůj každodenní život v domácím kanceláři moderním nábytkem do pracovny a během dne najděte novou energii. Po náročném dni si pak večer připravte celkovou relaxaci díky příjemné atmosféře našeho kvalitního nábytku do koupelny, když se uvolníte ve vaně. Bez ohledu na to, co hledáte, u ok-living najdete pro každou oblast velký výběr cenově dostupného a bezchybně zpracovaného nábytku a zařízení.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení