Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup moderních barových stolků


Filtr

Objednejte si cenově dostupný barový stůl pro váš domácí bar

Žádný opravdový domácí prostor pro večírky se neobejde bez barového stolu. Ale i když nemáte prostor na večírky, vlastní bar doma vždy představuje dekorativní vrchol. Podle toho, kolik místa máte k dispozici, lze barové stoly využít různými způsoby. Ať už v obývacím pokoji nebo na zahradě, existuje mnoho možností, kam můžete bar umístit. Dokonce i v kuchyni je levný a kvalitní barový stůl z našeho online obchodu pěkným kusem nábytku. Moderní stoly jsou u nás k dispozici v různých designech a barvách. Navíc v našem obchodě najdete barové stoly s odpovídajícími židlemi nebo jako samostatné varianty. Vytvořte si svůj domácí bar nebo vytvořte pohodlné místo ke stolování v malých prostorách. U nás najdete barové stoly s úložným prostorem, se stojanem nebo barové stoly se židlemi, které budou vyhovovat každému vkusu.

Proč mít vlastní bar doma - výhody

Koupě vlastního baru pro domácnost znamená nejen vytvořit místo, kde se můžete po dlouhém pracovním dni nebo o víkendu uvolnit a vypít si drink. Můžete se zde také zdokonalovat v míchání koktejlů nebo jednoduše jen příjemně posedět. Když si pořídíte barový stůl, stane se tím vrcholem dalšího večírku.

Kdo chce slavit doma, může zábavu umocnit příjemnou atmosférou. Pocit z baru nevzniká jen díky umělecky míchaným koktejlům a longdrinkům, ale také díky vhodnému nábytku. Stůl s barovými stoličkami nebo barový stůl s regálem promění i nepříliš nápadné prostory v vhodné místo pro večírek. Pokud má barový stůl navíc praktický úložný prostor, může se veškerý potřebný večírkový příslušenství uložit centrálně. Skleničky, shakery, nože na ovoce, ubrousky a další dostanou pevné místo a nemusí se neprakticky hledat. Kromě toho kvalitní a elegantní sady barového nábytku dekorativně zdobí místnost. Jinak nevyužitý kout obývacího pokoje se tak bez velké námahy mění v skvělý domácí bar. Nechte se inspirovat a objednejte si ještě dnes svůj nový barový stůl u ok-living.

Všestranné využití - barové stoly pro různé místnosti

Nepotřebujete mít zvláštní místnost na večírky, pokud si chcete pořídit barový stůl. Elegatní domácí bar lze zařídit v různých místnostech. V závislosti na velikosti místnosti ho můžete umístit například do obývacího pokoje, kuchyně nebo jídelny. Barové pulty se stávají stále oblíbenějšími zejména v kuchyních, a to především proto, že jsou zvláštním zrakovým lákadlem. Kdo chce, může využít prostor pod přístřeškem na terase a zřídit zde lounge s barem. Hosté zde mohou tradičně sedět u barového stolu na barových židlích nebo na odpovídajícím lounžovém nábytku. Kromě toho lze i tradiční místnost na večírky moderně zdůraznit. Elegantní barový stůl se židlemi vytváří moderní atmosféru, která dokonale ladí s vaším stylem. Ať už v obývacím pokoji, na zahradě nebo v jídelně - moderní barový stůl je středem pozornosti v každém bytě.

Materiály a styly barových stolů

Barový stůl s židlemi může být vyroben z různých materiálů. Většina z nich je vyrobena z dřeva nebo dřevotřísky jako MDF. Dřevěný barový stůl je odolný, stabilní a trvanlivý, ale také velmi těžký a není tak snadno přenosný. Další povlaky jako laky nebo fólie vytvářejí zcela speciální akcenty. Exkluzivní barové stoly od značky Vicco z našeho online obchodu jsou například vyrobeny z dřevotřísky s povlakem z melaminové pryskyřice. Madla a rámy jsou například z plastu a kovu.

Naše skvělý sortiment přesvědčuje zejména svou různorodostí provedení a designů. Existují například barové stoly v imitaci betonu, antracitové, černé nebo bílé barvy. Pro vícebarevné akcenty můžete použít stolky, které kombinují antracitové a dřevěné plochy nebo antracitové a bílé prvky. Ty se hodí zejména do moderně zařízených místností. Pokud je barový stůl doplněn židlemi, ty vizuálně ladí s stolem. Kdo má raději přírodní nebo sofistikovaný vzhled, pro něho je ideální barový stůl z dřeva v antickém provedení. Tmavé nebo světlé dřevo působí přirozeně a s odpovídajícími doplňky dokonce rustikálně a útulně.

Různé barvy pro různý dojem místnosti

Pokud chcete objednat svůj nový barový stůl online, máte k dispozici různé barvy. Barový stůl v bílé barvě skvěle ladí s moderním zařízením, se skandi stylem nebo v místnosti v romantickém shabby chic stylu. Barový stůl v šedé barvě zapadá do moderního prostředí loftu nebo do průmyslového stylu. Barový stůl v černé barvě s odpovídajícími židlemi lze kombinovat s mnoha různými styly zařízení. Je to ideální protiklad v jinak barevně pestřejším prostředí a skvělý kontrast k bílým stěnám. V našem obchodě máte volnou ruku, jak chcete svůj domácí bar zařídit. Objednejte si:

  • Barové stoly s odpovídajícími barovými židlemi
  • Barové stoly bez židlí
  • Barové stoly s nebo bez odkládacích ploch
  • Barové stoly s nebo bez odkládacích ploch
  • Barové židle jako doplněk pro váš barový stůl

Pokud chcete raději barový stůl s malou deskou použít v kuchyni, pak jsou modely z dřeva optimální volbou pro venkovské a útulné interiéry. Zde jsou světlé barvy ideální, protože mohou vizuálně zvětšit prostor. Objednejte si ještě dnes svůj barový stůl za výhodnou cenu v našem online obchodě.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení