Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka postelí do dětských pokojů za výhodnou cenu


Filtr

Postele, kolébky, ohrádky pro děti a dětské postele od ok-living

Velkou část našeho života trávíme v posteli - platí to pro dospělé, ale zejména pro kojence a děti. Proto by rozhodnutí pro správnou postel nemělo být bráno na lehkou váhu. Zejména u kojenců a rostoucích dětí může volba správné postele ovlivnit i aspekty bezpečnosti a zdraví. V našem obchodě naleznete všechno, co potřebujete pro zdravý spánek vašeho potomka, například dětské postýlky, kolébky, přistýlky, ohrádky, dětské postele a příslušenství k postelím, jako jsou povlečení, matrace, ochranné zábrany a opěradla. Moderní a cenově dostupné postele pro děti můžete zakoupit v našem online obchodě pohodlně online na fakturu. Podívejte se kolem a předem zde si přečtěte vše důležité, co byste měli vědět.

Správná postel pro novorozence

Zvláště u novorozenců je důležité vybrat správnou postel, která optimálně podporuje jejich vývoj. Vědci zjistili, že pro novorozence je nejbezpečnější způsob spaní, když jsou blízko svým rodičům. Doporučenou postelí pro novorozence od dětských lékařů je přistýlková postýlka, která je přiložena k posteli rodičů nebo k ní je připevněna. V našem obchodě naleznete příslušné přistýlkové postýlky s matrací. Nejlépe využijte také speciálního povlečení určeného pro novorozence, abyste dále zvýšili bezpečnost dítěte.

V závislosti na životních podmínkách a potřebách rodičů může být vhodné použít i samostatně postavenou postýlku s mříží pro novorozence. Existují modely, které lze v případě potřeby umístit k posteli rodičů nebo postavit volně. Kočárky jsou navíc ideální zejména pro denní odpočinek. Mnoho dětí lépe usne, když jsou houpáni do spánku. V našem obchodě můžete levně koupit kočárky pro novorozence. Tradičně osvědčil se také kolébka. Zde mohou novorozenci být umístěni poblíž rodiny i během dne a odpočívat.

Postele pro větší děti a jednoleté děti

Jakmile je dítě příliš velké nebo pohyblivé na to, aby spalo v přistýlkové postýlce, nebo má spát v pokoji samostatně, je postýlka s mříží dobrou alternativou. Zde má dítě dostatek prostoru k pohybu a zároveň je pomocí odpovídající mřížky zabezpečeno proti pádu z postele. V našem obchodě můžete koupit levnou postýlku s mříží pro své dítě. Nabízíme také modely, které lze nejprve připevnit k posteli rodičů jako přistýlkovou postýlku a později mohou stát samostatně. Můžete je spolu s matrací objednat také online a na fakturu.

Postele pro větší děti a jednoleté děti

Jakmile je dítě příliš velké nebo pohyblivé pro přistýlkovou postýlku, nebo má spát v pokoji samostatně, je gitterbett dobrou alternativou. Zde má dítě dostatek místa na pohyb a zároveň je pomocí odpovídající mřížky zabezpečeno proti pádům z postele. V našem obchodě si můžete koupit levné gitterbett pro vaše dítě. Nabízíme také modely, které lze nejprve připevnit k posteli rodičů jako přistýlkovou postýlku a později je lze použít samostatně. Mohou si je spolu s matrací objednat online a na fakturu.

Postele pro děti a mládežníky

WKdyž děti rostou a stávají se samostatnějšími, je vhodné pořídit moderní dětskou postel. I zde v našem obchodě naleznete široký výběr. Některé z našich gitterbetten lze snadno přestavět tak, aby se mřížky odstranily a děti samy mohly vylézt, pokud nejsou již dostatečně mobilní a šikovní na to, aby se přes mřížky dostaly. Nejpozději však, když dítě nemůže ve své posteli v mřížkách plně vystřelet, by měla být pořízena dětská postel. Jednoduché dětské postele jsou k dispozici v neutrálních barvách nebo s pěknými dětskými motivy. Jsou ideální zejména pro malé děti a často mají zabudovanou ochranu proti vypadnutí.

Děti také rády využívají postele ve tvaru domku, které mají střešní konstrukci nad postelí, kterou lze libovolně ozdobit a osadit závěsy.

Kromě postelí blízko země jsou mezi dětmi také oblíbené patrové postele. Pod patrovou postelí lze vytvořit dobrodružný úkryt nebo v malých dětských pokojích umístit hry a stolky. Velmi oblíbené jsou také patrové postele s herními prvky, jako je skluzavka nebo stanová střecha. Vzhledem k výšce postele se určitě zaměřte na doporučení pro věk! Pokud máte dvě děti, je také vhodnou volbou prostorná patrová postel. Důležitá je také kvalitní matrace pro zdravý spánek. U nás si můžete dětskou postel s matrací levně objednat online - také na fakturu.

U nás vždy najdete to pravé

Čím starší a větší vaše děti jsou, tím více se začíná utvářet jejich vlastní vkus. Také vlastní potřeby a touha po individualitě se stále zvětšují. Když dětské postele často stále odpovídají délce, často přichází čas na moderní postel pro mládež. Každý věk má své vlastní nároky a každé dítě má různé potřeby, které je třeba splnit. Proto by měla být vždy k dispozici postel vhodná k věku. Stejně tak se s rostoucím věkem vašeho dítěte stále více stává středem pozornosti také úprava vlastního pokoje. Bez ohledu na to, jak staré vaše dítě je, krásný nábytek by měl být vždy k dispozici. Proto kromě našich dětských postelí nabízíme také nádhernou dětskou dekoraci a úložné prostory, praktické regály a skříně, stejně jako vhodné židle a stoly pro děti v našem online obchodě. Bez ohledu na to, co hledáte pro pokoj vašeho dítěte, u ok-living to určitě najdete.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení