Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka trampolín pro zábavu a aktivity na zahradě za výhodnou cenu


Filtr

Nejen pro děti, ale i pro dospělé skvělá zábava - zahradní trampolína

Vlastní velká trampolína v zahradě, to si přeje mnoho dětí. Avšak stále více dospělých nachází zalíbení v této skvělé zábavě. Trampolína není jen pro malé děti, kteří na ní skáčou a dovádějí, je také účinným cvičebním zařízením. Koupě trampolíny už tedy není jen přáním mnoha dětí, ale celé rodiny. Není divu, že je vidíme častěji v zahradách. Ceny zahradních trampolín se mohou výrazně lišit. U nás najdete vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupné trampolíny, na které se budete dlouho těšit. Prohlédněte si jednoduše náš online obchod.

Zhubněte skákáním na trampolíně - skutečná fitness zbraň

Možná máte stejně jako většina lidí předsevzetí, že se znovu trochu více pohybnete a rádi byste shodili pár kilogramů. Nemáte však chuť ani čas chodit do fitness centra a nechcete držet dietu. Pak byste měli koupit trampolínu! Zahradní trampolína je perfektní volbou, pokud chcete spojit příjemné s užitečným, protože zde nejsou spokojeni jen ti nejmladší. Dospělí, zejména rodiče, kteří mají málo času pravidelně chodit do fitness centra a rádi by zvládli vyvážit čas strávený s rodinou a čas pro sebe, zde najdou ideální řešení.

Už několik minut denně skákání na zahradní trampolíně poskytuje intenzivní fyzickou aktivitu a rychle pomáhá ztrácet nepříjemné kila. Skákání na trampolíně po dobu dvaceti minut spálí více kalorií než běh. Kdo vydrží hodinu, může trampolínovým skákáním, v závislosti na věku, váze, pohlaví a intenzitě, spálit dokonce až 750 kalorií. Důvodem je jednoduchý - na rozdíl od většiny jiných sportů jsou při skákání na trampolíně zapojeny více svalových skupin. Čím více svalů je tedy aktivních, tím vyšší je energetická spotřeba kalorií.

Proč jsou trampolíny skvělé pro děti

Mnoho rodičů se ptá, zda je trampolína opravdu správnou volbou pro jejich dítě a zda není riziko úrazu příliš velké. Pokud jsou vaše děti alespoň šest let a starší a dodržují určitá pravidla, nemusíte se příliš obávat. Skákání na trampolíně může být dokonce prospěšné, protože může posílit svaly, kardiovaskulární systém a rovnováhu. Od šestého roku života jsou u většiny dětí dostatečně vyvinuté motorické schopnosti a reakční schopnosti, takže riziko zranění již není tak vysoké jako u mladších dětí. Děti se stejně jako dospělí s trampolínou hravě udržují ve formě. Dbejte na to, aby se na trampolíně nesetkávalo více než dvě děti a aby neskočily příliš blízko ke kraji. Také byste měli zabránit přehnanému, rozjařenému skákání, pokud to je možné. Síť, která je kolem trampolíny napnutá, je pro děti i dospělé absolutní nutností, protože každý se může zranit, ať je mu jakéhokoli věku.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení