Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka praktických kancelářských kontejnerů


Filtr

Snadno najděte u nás správný model skříně pro pracovnu a užijte si nejlepší poměr ceny a výkonu a bezplatné doručení až k vám domů!

Válcový kontejner je praktickým kusem nábytku pro uložení vašich věcí v pracovně nebo jiných místnostech. Svůj název vděčí čtyřem kolečkům, která jsou připevněna na spodní stranu a umožňují obrovskou flexibilitu. Kancelářské kontejnery nabízejí úložný prostor pro dokumenty, poznámkové bloky, knihy, děrovače, plánovače a mnoho dalších pomůcek, které potřebujete při práci na svém psacím stole.

Nejsou to pouze ideální úložné nábytek pro pracovnu nebo kancelář, ale také pro dětské a mládežnické pokoje a všude tam, kde potřebujete uspořádaný úložný prostor. Válcový kontejner lze snadno umístit pod nebo vedle psacího stolu. Také v jiných místnostech, jako jsou chodby, koupelny nebo kuchyně, kde potřebujete praktický a flexibilní úložný prostor a chcete ukládat věci uspořádaně, lze válcové kontejnery flexibilně využít. Na ok-living vám nabízíme levné modely v různých barvách a provedeních.

S novým flexibilním kancelářským kontejnerem od ok-living vytvořte pořádek na pracovišti

Uspořádané pracoviště vám umožní koncentrovanou, strukturovanou a produktivní práci. Můžete začít pracovat ihned, aniž byste museli nejprve uklízet věci. Mnoho pomůcek, jako jsou pera, lepící páska, guma, nůžky a sponky, bývá často na stole. Brzy zmizí pod hromadícími se poznámkovými bloky, dokumenty a učebnicemi. Ztratíte přehled. Pokud nemůžete najít své věci, koncentrovaná práce je přerušena.

Kancelářský válcový kontejner pro pracovní, dětský a mládežnický pokoj nabízí skvělé řešení. Vždyť válcový kontejner na kolečkách neznamená jen kombinaci funkčnosti a flexibility, ale také strukturu na pracovišti. Poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše kancelářské potřeby, dokumenty, složky a učebnice. Na kontejneru je dostatek místa pro tiskárnu, takže na stole máte dostatek prostoru pro příjemné osvětlení. Vytvořte si pocit pohody, protože uklizený stůl vyzařuje klid.

Kancelářské válcové kontejnery v různých velikostech a barvách

Válcové kontejnery jsou zvláště flexibilní, protože máte možnost snadno přesunout toto funkční kus nábytku z místa A na místo B. S brzdou na dvou z čtyř kol ho můžete bezpečně umístit na místo vašeho výběru. Naše funkční a cenově dostupné kancelářské válcové kontejnery jsou otevřeného designu. Ok-living vám nabízí různé modely, které zpříjemní vaše prostory designy a jednoduchými barvami, jako je bílá, přírodní dřevo nebo antracit, a hodí se ke každému stylu.

Pokud se rozhodnete pro kancelářský kontejner s jedním oddílem, rozměry jsou 36,8 × 42,4 × 30,8 cm (š × v × h). Pokud dáváte přednost válcovému kontejneru se dvěma oddíly vedle sebe, rozměry jsou 72 × 42,4 × 30,8 cm (š × v × h). U obou kusů nábytku máte možnost umístit naše skládací boxy různých barev. Pokud preferujete větší model s větší flexibilitou pro design, válcový kontejner se dvěma nastavitelnými vložkami a pěti oddíly o rozměrech 59,4 × 72 × 52,6 cm (š × v × h) je správnou volbou. Tento model je opravdovým zázrakem na místo, kde mohou být složky, učebnice a drobné pomůcky strukturovaně a pořádně uloženy. Přístup ze dvou stran je u tohoto modelu příjemným bonusem.

Kancelářské válcové kontejnery a další nábytek pro domácí kancelář

Válcové kontejnery mají mnohostranné využití. Jsou vhodným řešením pro ukládání a uspořádání vašich kancelářských pomůcek na pracovišti nebo na psacím stole v dětském nebo mládežnickém pokoji. Zároveň však mohou být stejně dobře využity v chodbě s našimi praktickými skládacími boxy na ukládání šálů, rukavic nebo čepic, a v kuchyni na nádobí nebo jiné kuchyňské pomůcky, stejně jako v koupelně na ručníky. Pokud se rozhodnete pro kancelářský válcový kontejner, měli byste předem zjistit, kam chcete nábytek umístit, jaký design, materiál a barvu preferujete. Na základě toho si zvolíte velikost. Bílá barva poskytuje čistý, jednoduchý vzhled, antracit má průmyslový charakter, dřevěné barvy působí přirozeně a vytvářejí útulnou atmosféru.

Naše válcové kontejnery jsou chráněny povlakem proti vnějším vlivům, lakované povrchy zajišťují vysokou odolnost. Pokud potřebujete kromě kancelářského válcového kontejneru ještě více místa na uložení svých pomůcek a dokumentů, naše skříňky na akta a kancelářské skříně jsou skvělou volbou. Možná potřebujete nový psací stůl nebo kancelářské křeslo. Podívejte se také na naše skvělé herní nábytek. V našem online obchodě určitě najdete to, co hledáte.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70557 hodnocení