Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka praktických botníků


Filtr

Botníky do předsíně od ok-living - cenově dostupné, moderní a kvalitní

Zařízení vstupního prostoru a předsíně je možná nejtěžší úlohou pro obyvatele domu. Zvláště v bytě ve městě je předsíň často nejmenší nebo má nevhodný tvar. Zároveň se nemůžeme vyhnout předsíni, protože je to první věc, kterou vidíme, když vstoupíme do bytu. Na vstupu do bytu zanecháváme své bundy, kabáty a hlavně boty, a proto je důležité, jak jsou uloženy. Stojí vaše boty na schodech? Díky botníku můžete efektivně využít často omezený prostor vstupního prostoru a ukládat svou obuv pořádně. Objevte naši skvělou nabídku cenově dostupných, moderních a kvalitních botníků.

Výhody botníku

Boty jsou jedním z nejoblíbenějších oděvů. Rádi sem čas od času investujeme trochu více peněz. Ale i když nemáte vášeň sbírat boty, během života se nakonec nashromáždí několik párů. Každý v průměru vlastní mezi 10 a 20 páry bot. Pokud žije ve vašem domácnosti více než jedna nebo dvě osoby, může to v předsíni s všemi těmi botami rychle způsobit chaos. Vždy je více bot, než se vejde vedle sebe v předsíni. I v prostorném vstupním prostoru je obtížné umístit všechny boty pro jaro, léto, podzim a zimu. Naštěstí existují krásná, moderní a cenově dostupná řešení zařízení.

Ztrácíte také postupně přehled o své obuvi? Pak zvolte praktický botník pro váš vstupní prostor. Tento skvělý kus nábytku nejenže zajišťuje pořádek, ale také dokonale a harmonicky dotváří zařízení vstupního prostoru. Botníky nabízejí mnoho výhod:

  • Botníky nabízejí praktické a pohodlné sedací místo
  • V botníku lze uspořádat mnoho bot pečlivě a přehledně
  • Botníky jsou ideálním místem pro boty, čepice, šály nebo jiné drobnosti
  • S botníkem v předsíni to před bytem vypadá hned mnohem vstřícněji

Přehledné uložení bot

V závislosti na modelu a rozměrech nového botníku můžete do něj uložit až 15 párů bot. Varianty z dřeva jsou extrémně odolné a vyzařují útulnost. Botníky z kovu jsou snadno čistitelné a trvanlivé. Botník v rustikálním stylu je velmi oblíbený, pokud je váš dekorační styl romantický. Botník se sedátkem je velmi užitečný, pokud si při obouvání bot raději sednete.

Také pro děti je botník smysluplný, protože obouvání bot tak může lépe fungovat. Uzavřené botníky, například s šuplíky, umožňují uložení doplňků nebo domácích potřeb. Při nákupu nového botníku zvolte model, který poskytuje dostatek prostoru pro vaše boty, a také si dejte pozor na výšku, pokud botník kupujete především pro své děti.

Vybrat vhodnou botník

Kritéria pro rozhodnutí o nákupu botníku se liší od osoby k osobě: Někteří lidé se především řídí dostupným prostorem ve chodbě / hlavní místnosti, jiní se zaměřují na design nábytku a zase další na cenu. Trh s botníky je velmi různorodý, takže jsou splněny všechny potřeby. V závislosti na dostupné nabídce místa ve chodbě a počtu bot si můžete vybrat velký botník s botníkem nebo kompaktnější, úzký botník.

Botníky jsou k dispozici online nebo v kamenných prodejnách v různých velikostech. Takže nejen velké, ale i malé byty si mohou pořídit botník, který nabízí optimální komfort a dostatek prostoru. Modely botníků na trhu se liší v šířce a výšce a splňují řadu individuálních požadavků. Barva nového botníku by měla ladit s prostředím a harmonizovat s interiérem domu.

Botníky a další nábytek pro předsíň, dům a zahradu mohou nejen prakticky zařídit váš domov, ale také přidat styl.

Díky účelné botníkové lavičce nebude váš vstupní prostor jen uklizený, ale můžete si na ní také sednout, abyste si klidně mohli obouvání a svlékání bot užít. Kupte si novou botníkovou lavičku, aby byly všechny vaše boty uspořádané a přehledně uskladněné. To okamžitě vytvoří dobrý dojem, ať už přicházíte domů nebo přijímáte návštěvy. Pokud chcete koupit botníkovou lavičku, ale máte málo místa, doporučuje se pořídit úzkou botníkovou lavičku. Pokud máte naopak hodně místa, měli byste zvážit pořízení botníkového skříňky. Hledáte-li další nábytek do předsíně? Pak se podívejte na naše moderní a cenově dostupné šatníky. Ty také nabízíme v různých velikostech a provedeních, abyste si jistě vybrali ten správný.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení