Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávkah jídelních stolů za výhodnou cenu


Filtr

Vhodný stůl pro váš jídelní prostor

Jídlo spojuje. I když se celá rodina během dne věnuje svým vlastním činnostem, na konci dne se všichni setkávají u jídelního stolu. Zde se nejen jí, ale také se společně povídá, směje, učí, hraje a pracuje. Ideální jídelní stůl je proto flexibilním místem pro celou domácnost - měl by být tedy pečlivě vybrán. U ok-living nabízíme online ten správný jídelní stůl pro všechny požadavky.

Jak velký by měl být jídelní stůl

Ať už je kulatý nebo obdélníkový, tmavý nebo světlý - každý jídelní stůl vytváří v místnosti jiný dojem. Jak velký by měl být, závisí vždy na počtu osob, které budou sedět. Běžný jídelní stůl má obdélníkovou stolní desku a čtyři nohy. Tato klasická forma může být kombinována s normálními jídelními židlemi nebo také s lavicemi. Obdélníkové jídelní stoly se nejlépe uplatní uprostřed místnosti. Pokud máte málo místa, mohou být umístěny u zdi.

Obecně platí, že jedna osoba potřebuje kolem 40 centimetrů hloubky a 60 centimetrů šířky. Samozřejmě se můžete při potřebě přitulit. Nicméně v každodenním životě by mělo být dostatek místa pro celou domácnost. Obdélníkové jídelní stoly jsou k dispozici v různých velikostech - od malých modelů pro čtyři osoby až po velké dlouhé stoly, na kterých se vejde až deset osob. Protože obdélníkový tvar umožňuje hostům sedět blízko sebe a bavit se u stolu, působí i velké stoly podporujícím vztahům. Jídelní stůl o rozměrech 120×80 centimetrů nabízí dostatek místa pro čtyři osoby. Pokud nemáte jídelnu a máte jen velmi málo místa, může být vhodný čtvercový jídelní stůl. Čtvercový jídelní stůl s čtyřmi stejně dlouhými stranami je například vhodný pro malé kuchyně. Když je umístěný jednou stranou u zdi, poskytne místo pro alespoň tři osoby.

Správná výška sezení pro maximální pohodlí u jídelního stolu

Výška běžných jídelních stolů se pohybuje mezi 70 a 80 centimetry. Výška sezení by zase měla být přibližně 35 centimetrů nižší. Abychom zabránili nepohodlnému sezení u jídelního stolu, je důležité, abyste si zakoupili jídelní stůl online, který není ani příliš vysoký, ani příliš nízký. Změřte si pro to výšku svých židlí. Poté můžete zakoupit odpovídající jídelní stůl online. Nebo si můžete zakoupit v našem online obchodě rovnou i odpovídající židle ke svému novému jídelnímu stolu od ok-living. V běžném životě možná postačuje stůl, který má místo pro až čtyři osoby, ale během svátků nebo jiných speciálních příležitostí je často potřeba větší počet míst u jídelního stolu. Rozkládací stůl je zde dokonalou volbou. S několika málo úkony lze rozkládací stůl snadno rozšířit.

Nákup jídelních stolů online v mnoha barvách, tvarech a stylech

Od doby, kdy tu byl masivní dubový stůl od babičky, se hodně změnilo ve světě jídelních stolů. Dřevo je stále oblíbené, protože dodává modernímu a zároveň uvolněnému vzhledu. Nicméně dnes se již méně sází na těžké masivní dřevo. Místo toho vzniká pomocí furnírovaných modelů moderní jídelní stůl s klasickým dřevěným vzhledem, ale menší váhou. Zejména lesklý povrch se osvědčil v moderním jídelním pokoji. Bílý jídelní stůl v moderním lesku vytváří otevřený vzhled a zároveň elegantní akcenty. Jakmile jste se rozhodli, z jakého materiálu chcete levně koupit jídelní stůl, stále stojíte před mnoha rozhodnutími. Najdete zde různé barvy, tvary a designy.

Levné, kvalitní bílé jídelní stoly z našeho obchodu se hodí ke každému stylu bydlení. Velmi zajímavě působí také modely v tmavých barvách jako šedá nebo černá nebo v dřevové optice. Navíc se tu ještě klade otázka, zda si chcete objednat kulatý nebo obdélníkový stůl. Kulaté stoly zvou k společnému posezení, zatímco obdélníkové modely mohou být optimálně umístěny.

Dostupný nábytek pro jídelnu od ok-living

Jídelní stůl je velmi namáhán. Aby jste si mohli dlouho užívat svého nového jídelního stolu, může být vzhledem k přítomnosti dětí v domácnosti užitečné umístit ochranu ve formě ubrusu nebo průhledné plastové fólie na stůl. Poslední možnost také účinně chrání stůl před vlhkostí. Nezávisle na tom byste měli po každém použití svůj nový jídelní stůl setřít a zbavit ho nečistot. V zásadě jsou všechny naše jídelní stoly velmi odolné. Díky melaminové pryskyřičné vrstvě na mnoha našich modelech je povrch odolný proti poškrábání a velmi snadno se čistí. Pokud hledáte nový nábytek do své jídelny, pak kromě našich jídelních stolů naleznete také praktické sezení ve skupinách a užitečné příslušenství. Pokud jste vždy snili o vlastní baru s odpovídajícími vysokými stoličkami doma, tak i pro to najdete vše, co potřebujete, v našem online obchodě.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení