Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka dětských postýlek za výhodnou cenu


Filtr

Najděte vhodnou postýlku pro vaše miminko

Pokud očekáváte přírůstek do rodiny, je důležité, abyste si zakoupili postýlku pro novorozence, která bude bezpečná a kde se vaše dítě bude moci dobře vyspat. Existuje různé typy postýlek pro novorozence, které si můžete zakoupit, a měli byste si udělat čas, abyste zjistili, který typ postýlky bude nejlepší pro vaše dítě.

Designy postýlek pro novorozence jsou rozmanité. Existují například postýlky s kolečky, ale také takové, ve kterých se dítě může houpat - kolébka. Kromě toho existují postýlky pro novorozence v různých velikostech a z různých materiálů. Dětská postýlka je každodenním společníkem od kojeneckého věku až po první roky života dítěte. Dobře promyšlený výběr zajišťuje klidný spánek malých a zároveň usnadňuje každodenní život.

Na co záleží při výběru správné postýlky pro novorozence

Pokud si chcete objednat postýlku pro novorozence online, máte k dispozici velký výběr. V každém případě si novou postýlku pro novorozence online pečlivě prohlédněte. Výběr levných postýlek pro novorozence je nejen obrovský, ale také rozmanitý. Existuje například možnost získat levně kompletní sestavu postýlky pro novorozence. Důležité je však, aby byly rozměry postýlky pro novorozence pečlivě zvažovány. V našem online obchodě najdete krásné, kvalitní a levné postýlky pro novorozence v různých rozměrech. U nás můžete například nalézt postýlky pro novorozence o rozměrech 120 × 60 cm nebo 170 × 70 cm, stejně jako roztomilé přistýlky o rozměrech 90 × 40 cm.

Rozměry postýlky pro novorozence mají mimo jiné velký vliv na dobu použití. Pokud chcete postýlku pro novorozence používat co nejdéle, doporučuje se větší rozměr. Malá přistýlka zase má tu výhodu, že máte své dítě v noci blízko u sebe. Kromě rozměrů hrají také materiály a barvy postýlky pro novorozence důležitou roli pro zařízení pokoje.

Jaké příslušenství je potřeba k postýlce pro novorozence

Když přijde na příslušenství pro novou postýlku pro novorozence, první věcí, na kterou byste se měli zaměřit, je matrace. Veškeré příslušenství by mělo být co nejvíce přizpůsobeno potřebám dítěte. Matrace by neměla být příliš měkká. To je nezbytné pro bezpečné dýchání novorozence. Příliš měkká matrace může ztížit dýchání. V našem online obchodě si můžete objednat kvalitní postýlku pro novorozence s matrací za výhodnou cenu. Kromě povlečení a spacího pytle by se v postýlce pro novorozence neměly nacházet žádné další předměty, aby se minimalizovala rizika.

Přistýlková postel, kolébka, pohyblivá postýlka – vysvětlení termínů a rozdíly

Postele pro novorozence existují v různých provedeních. Volba správné postýlky pro vaše dítě závisí na různých faktorech, jako jsou rozměry a hmotnost udávaná výrobcem, preference dítěte a zkušenosti rodičů. Velikost a hmotnost dítěte jsou důležité faktory při výběru postýlky. Mnoho postýlek je určeno pouze pro děti do určité hmotnosti nebo věku. Ujistěte se, že si pozorně přečtete údaje od výrobce, než si postel koupíte. Preference dítěte jsou dalším důležitým faktorem. Některým dětem se líbí spát v postýlce, která se lehce pohybuje, zatímco jiné děti raději spí v klidnější posteli.

Koupit levně přistýlkovou postel

Přistýlková postel je navržena tak, aby byla co nejblíže dítěti a umožňovala umístění vedle rodinné postele. Zde nejsou žádná zábradlí a dítě je přístupné rukou. Levnou přistýlkovou postel je také možné objednat online.

Koupit levně kolébku

Na rozdíl od toho nelze kolébku připevnit k rodinné posteli, protože zábradlí nelze jako u přistýlkové postele snížit. Pomocí kolébky lze však dítě do usnutí jemnými houpavými pohyby ukolébávat.

Koupit levně pohyblivou postýlku

Pohyblivá postýlka je vhodná zejména tehdy, pokud máte k dispozici větší prostor. Díky kolečkám lze pohyblivou postýlku snadno přenášet z jednoho pokoje do druhého. Tak můžete mít své dítě neustále u sebe a přesto se volně pohybovat.

Jaká postýlka pro jaký věk

Pokud chcete koupit novou postýlku pro dítě, je mnoho věcí, na které byste měli pamatovat. Nejprve byste měli rozhodnout, zda chcete koupit postýlku pro novorozence nebo starší dítě. Novorozenci mají speciální potřeby, které starší děti nemají, například to, že postýlka musí být dostatečně malá, aby se nemohli zranit. Pro prvních šest měsíců je vhodná přistýlková postýlka. Na jedné straně umožňuje dostatečnou blízkost k novorozenci a na druhé straně usnadňuje kojení. Pokud novorozence uspávají lehké houpavé pohyby, je použití kolébky doporučeno. Proto je důležité pečlivě zvážit, na které aspekty spánku dítěte se zaměřit. V souladu s tím je přistýlková postýlka doporučena, pokud chcete v každém případě kojit. Poté může být použita klasická dětská postýlka. Kdy dítě spí v dětské postýlce, je velmi různorodé. Někteří rodiče již nechávají dítě spát ve vlastní postýlce ve věku 18 měsíců, jiní až ve 3 letech. Správný čas závisí

Péče, hygiena a čistota v dětské postýlce

Nejdůležitější pro čistotu dětské postýlky je, že byste do ní měli dávat co nejméně předmětů. Nedávání deky nebo polštáře je nezbytné ke snížení rizika. Tím také zabráníte hromadění zbytečného prachu. Pravidelné větrání a výměna povlečení udržuje prostor pro spaní dítěte čerstvý. Je také vhodné utírat postýlku dítěte každý druhý den vlhkým hadříkem, abyste se vyhnuli prachu. Tímto způsobem minimalizujete kontakt s prachem. Chemické čisticí prostředky by měly být co nejvíce omezeny.především na vývoji dítěte. Když přijde čas, aby váš mazlíček dostal novou postýlku pro děti, u nás najdete také správný výběr.

Vše pro ty nejmenší - levně, kvalitně, rychlé doručení

Nová postýlka pro miminko patří mezi nejdůležitější investice, pokud čekáte miminko. Je důležité si vzít čas a porovnat různé modely, než učiníte rozhodnutí. Mějte na paměti, že postýlka pro miminko může ovlivnit i design dětského pokoje. Pokud hledáte postýlku pro miminko, měli byste si pečlivě prohlédnout naše různé modely. Kromě toho u nás najdete vše, co potřebujete pro zařízení dětského pokoje. Objevte například krásné ohrádky a také příslušenství k postýlkám, jako jsou povlečení, polštáře a deky, ale také skříně, police a židličky a stolky pro děti.

Důležité je, aby nová postýlka pro miminko byla bezpečná a odpovídala potřebám vašeho dítěte. Než učiníte rozhodnutí, měli byste si také prohlédnout názory ostatních rodičů. Tím si můžete být jisti, že vyberete tu nejlepší postýlku pro své dítě. Nyní objevte postýlky pro miminka. Pokud tedy hledáte stylovou a praktickou postýlku pro miminko, jste u nás na správném místě. Podívejte se nyní na naši nabídku postýlek pro miminka.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení