Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka praktických polic do obývacího pokoje


Filtr

S láskou ke detailu pro osobní úpravu obývacího pokoje

Výběr vhodného nábytku do obývacího pokoje závisí nejprve na velikosti a uspořádání místnosti. Při uspořádání nábytkových kusů by mělo být vždy dbáno na optický střed. Pohodlné a prostorné pohovky a obývací soupravy - od klasicky elegantních, romanticky hravých až po moderní a přímé designy - kombinované s vhodným stolem jsou opravdovým tahákem v obývacím pokoji. Jemné stěnové barvy v přírodních nebo pastelových odstínech dokonale ladí s bílým nábytkem a zařizovacími předměty ve skandinávském stylu. Ti, kteří mají rádi moderní a urbanistický vzhled, mohou trendové akcenty nastavit s pohovkami v výrazných odstínech. Křesla, taburety a polštáře potom uvolní koncept obývacího pokoje.

Objednejte si vysoce kvalitní nábytek do obývacího pokoje za výhodné ceny online

Náš online obchod nabízí rozsáhlý sortiment klasického, rustikálního a moderního nábytku pro váš obývací pokoj. Otevřené regály do obývacího pokoje, prostorné obývací skříně a praktické komody a vitríny zajišťují úložný prostor a pořádek v srdci vašeho domova. Fanoušci přírodních materiálů často volí nábytek z masivního dřeva s venkovským šarmem. Zvláště oblíbený venkovský styl se tak může skvěle zrealizovat. Lehčí nábytek z dýhovaného dřeva také nabízí přesvědčivou estetiku. Skříně, nízké stolky a vysoké skříně navíc poskytují prostor pro dekorační předměty a umožňují, díky šikovnému umístění, opticky zvětšit místnost a celkově ji sjednotit. Nechte se inspirovat různými styly a designy obývacích pokojů a pohodlně si svůj vysněný nábytek objednejte přímo z domova. Materiály a barvy si můžete snadno vybrat podle svého vlastního životního stylu.

V harmonii udržet barvy, materiály a dekorace v obývacím pokoji

Nové zařízení nebo přepracování vašeho domova poskytuje mnoho prostoru pro kreativní nápady. Červená nit se odráží ve volbě barev a designu nábytkových kusů. Dvě až tři hlavní barvy přispívají k soudržnému celkovému obrazu. Bílý nábytek do obývacího pokoje ve skandinávském stylu je nadčasovou klasikou. Stejně oblíbený je i kouzelný a trochu rustikální venkovský styl. Moderní a přímočarý nábytek je často otevřenější a jednodušeji navržený, a proto je téměř vhodný pro každý vkus. Zvláště populární je trend kombinace studeného kovu s teplým dřevem, kvůli zajímavému kontrastu. Při rozhodování, které kusy nábytku budou v budoucnu zdobit váš obývací pokoj, však rozhodně zohledněte barvu stěn a podlahy. Individuální dekorace obývacího pokoje na konci přinese do prostor osobní dotek. Obrazová díla na stěnách, polštáře, útulné vlněné deky, vázy a koberce dokončují dokonalou úpravu obývacího pokoje. Jakýkoli styl preferujete, u nás určitě naleznete to, co hledáte.

U ok-living naleznete ty nejlepší nápady pro bydlení pro krásný domov!

Završte své dokonalé pocit z bydlení díky novému nábytku v obývacím pokoji a ještě hojněji doplňte atraktivním zařízením pro ložnici nebo brzy přivítáte své hosty v nově zařízené jídelně. Také pro úschovu bund a bot svých hostů je postaráno díky našemu praktickému nábytku do předsíně a šatny. Práce doma v jednotvárném prostředí patří minulosti. Oživte svůj každodenní život v domácím kanceláři moderním nábytkem pro pracovní pokoj a během dne najděte novou energii. Po náročném dni se pak večer postaráte o celkovou relaxaci v příjemné atmosféře našeho vysoce kvalitního koupelnového nábytku, když se ve vaně uvolníte. Bez ohledu na to, co hledáte, v ok-living naleznete pro každou oblast velký výběr cenově dostupných a dokonale zpracovaných nábytkových a zařizovacích předmětů.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení