Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka markýz, ochrany proti slunci a ochrany soukromí za výhodnou cenu


Filtr

Slunečník nebo markýza pro zahradu, balkon nebo terasu

Na trhu je široká nabídka slunečníků. Amplový slunečník, středový slunečník nebo kuželový slunečník každý přináší své výhody a nevýhody. Amplový slunečník je alternativou klasického středového slunečníku. Na rozdíl od klasického modelu se slunečník zde nepodpírá ve středu, ale drží se na boku. To má velkou výhodu, že prostor pod slunečníkem není zaujat slunečníkovým stojanem a lze jej plně využít. Zejména pokud máte málo místa k dispozici, je tato varianta ideální pro malý balkon. Kvalitní slunečník s flexibilním a pevným rámem a odolným povlakem je vhodný kdekoli venku. Markýza je také dobrým řešením pro balkon. Díky větší šířce a obdélníkovému tvaru však může pokrýt celou plochu. Pro klasické markýzy je třeba pevného upevnění. Praktické klemové markýzy od ok-living jsou velmi snadné na manipulaci, protože zde úplně odpadá potřeba vrtání. Kromě toho jsou naše cenově dostupné markýzy velmi kvalitně zpracované a vyrobeny z odolných, UV-odolných materiálů.

Proč je ochrana před sluncem na zahradě, na balkoně a na terase důležitá

První teplé paprsky slunce vás lákají trávit čas venku. Jakmile však slunce začne být silnější, je důležité moci se stáhnout do stínu. Příliš mnoho nechráněného kontaktu s ultrafialovými paprsky slunce může způsobit poškození kůže. Navíc většina rostlin ocení stín, zejména ve stále horkém poledním slunci. Ochrana před sluncem ve formě slunečníku, terasového zastřešení nebo markýzy je nejen praktická, ale také smysluplná. Zabraňuje také vyblednutí citlivého terasového nábytku. Kdo má dostatek místa, může zvážit i pergolu. Pergola je skvělé řešení pro zastínění velkých posezení na zahradě a spojuje estetiku a funkčnost.

Dlouhodobá investice do markýzy je pro váš domov doporučená. Sluneční plachty lze snadno namontovat a téměř kdekoli pověsit. Vynikají svým moderním a atraktivním vzhledem. V našem online obchodě najdete mnoho druhů slunečních plachet v různých velikostech a barvách, abyste si mohli vybrat to, co vám nejvíce vyhovuje.

Rozdíly mezi markýzou, pergolou a slunečníkem

V porovnání s klasickým slunečníkem jsou markýzy obvykle pevně připevněny ke zdi. U prostorově úsporné markýzy na balkóně není potřeba ani střední stožár, ani stojan. Tyto modely jsou k dispozici v různých provedeních. Pokud nesmíte markýzu pevně připevnit, doporučuje se klemmmarkýza. Takzvané svislé markýzy poskytují obyvatelům stín a zároveň ochranu před pohledy sousedů a kolemjdoucích. Pro oba tyto typy najdete skvělý výběr v našem online obchodě. Pergola slouží jako dekorativní prvek v zahradě, ale také jako ochrana před sluncem, pohledy a větrem. Stabilní nosné sloupy z kovu nebo dřeva jsou zasazeny do země, aby odolaly určitému větru. Markýzy obvykle nejsou tak stabilní jako pergoly, ale lze je podle potřeby zatahovat nebo skládat. Před koupí ochrany před sluncem vždy zvažte, jak odolný musí být vůči povětrnostním podmínkám.

Objednejte si svou novou markýzu nebo ochranu proti pohledům pohodlně online

Ti, kteří jsou obklopeni mnoha sousedy nebo žijí přímo u silnice, mohou těžit z odpovídající ochrany proti pohledům. Majitelé bytů a domů se mohou rozhodnout mezi krásnou dřevěnou nebo bambusovou ochranou proti pohledům, vysouvacím plastovým roštem, přírodní hustou živou zdí, ochranným plotem ve formě elegantního dřevěného roštu nebo boční markýzou.

Naše odolné, odolné vůči počasí boční markýzy, které jsou k dispozici v různých barvách a velikostech, nabízejí několik výhod. Chrání před bočním slunečním zářením stejně jako před zvědavými pohledy. UV-odolný materiál je navíc velmi odolný. Naše boční markýzy přesvědčují svou trvanlivostí a jsou snadno instalovatelné. Objevte také naši skvělou řadu bazénového příslušenství, krásnou dekoraci pro individuální zahradní úpravy a také paletový nábytek - vše exkluzivně od ok-livng. S našimi pohodlnými polštáři na lavičky a paletovými polštáři zvýšíte pohodlí svého nového zahradního nábytku.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení