Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka stylových stolků do obývacího pokoje pro příjemnou atmosféru


Filtr

Levné stoly do obývacího pokoje od ok-living

Ať už jde o pohodový zimní den s hrníčkem čaje a knihou, uvolněný večer s brambůrkami a čokoládou nebo příjemné posezení u kávy - konferenční stolek je nezbytností v pěkně zařízeném obývacím pokoji. Zde si pohodlně odpočinete, připravíte si pochutiny nebo pohodlně pracujete na laptopu. Ale konferenční stolek není jen praktický, je také dokončujícím prvkem optiky v obývacím pokoji. Proto je důležité, abyste zakoupili správný konferenční stolek. Aby váš nový konferenční stolek z našeho online obchodu skutečně ladil s vámi a vaším zařízením, pečlivě si před nákupem rozmyslete, jaká by měla mít velikost, barvu a tvar. V našem sortimentu nabízíme širokou škálu různých modelů.

Levné stolky a přistýlky do obývacího pokoje

Pokud chcete koupit konferenční stolek online, najdete jak konferenční, tak přistýlky. Kde je tedy přesný rozdíl? Důležitým bodem je zde velikost. Klasický konferenční stolek obvykle nabízí větší plochu a lze ho tak různorodě využívat. Konferenční stolek se, jak název napovídá, umísťuje před gauč a vytváří tak spolu s gaučem středový bod obývacího pokoje. Na druhé straně přistýlka obvykle bývá menší, případně vyšší, a často se umísťuje vedle pohovky nebo i na jiná místa v obývacím pokoji. Stolek v obývacím pokoji není jen designový prvek, ale je jednoduše potřebný k položení každodenních věcí nebo dekorativních předmětů. Sklenice, hrníčky a talíře, ale také vázy a ovocné misky, potřebují zde určitě místo - a to je místo, kde se uplatní jak konferenční, tak přistýlka. Pokud přijímáte návštěvu, sedíte společně v pohodlí obývacího pokoje a povídáte si u kávy a dortu, potřebujete odpovídající stůl v obývacím pokoji.

Přehled forem a materiálů - konferenční stolky a přistýlky od ok-living

To, co umí běžný konferenční stolek, to zvládne také konferenční stolek s dodatečnými oddíly a zásuvkami. Proto náš sortiment zahrnuje nejen jednoduché, moderní a cenově dostupné konferenční stolky do obývacího pokoje, ale také stolky v nejrůznějších provedeních. Kruhové, oválné, čtvercové, obdélníkové, s otevřenými oddíly, zásuvkami a dokonce i stolky s možností nastavení výšky naleznete v našem sortimentu. Naše designy jsou moderní - od klasických stolků ve stylu bílé barvy, přes stolky do obývacího pokoje v betonovém provedení a antikvární dřevěné optice, až po provedení v tmavých tónech a vysokém lesku.

Skutečnost, že konferenční stolek dokresluje vzhled v obývacím pokoji a slouží jako místo pro nádobí, vázy a další každodenní předměty, je důležitým důvodem k tomu, abyste si tento stůl zakoupili online. Pokud máte rádi praktičnost, vytvořte si s konferenčním stolem s zásuvkami a oddíly navíc úložný prostor.

Obývací stolky zakoupit online a správně se o ně starat

Obývací stolky jsou skvělým způsobem, jak do obývacího pokoje vnést dekorativní akcenty. Co takhle krásný květinový kyt ve váze nebo dekorativní miska na sladkosti? Pěkné stojany na svíčky navíc zajišťují útulné večery. Pokud jste si zakoupili obývací stůl online, určitě byste ho chtěli dlouho užívat. Proto je důležité, abyste ho správně udržovali. Dřevěné stolky se nejlépe čistí měkkým bavlněným hadříkem. Občas byste ho měli také otřít mírně vlhkým hadříkem, abyste ho důkladně zbavili prachu a nečistot. Obývací stolky z plastu, kovu a skla jsou rychle náchylné k poškrábání, proto byste je měli častěji otírat. Zde se hodí měkké bavlněné hadříky a mírná čistící prostředky. Vždy otírejte suchým hadříkem, abyste předešli skvrnám a pruhům. S ubrusy a podložkami navíc můžete zajistit další ochranu.

V ok-living naleznete krásné obývací stolky a další nábytek pro váš obývací prostor

Před nákupem nového obývacího stolku zvažte svůj osobní vkus a styl zařízení. Přemýšlejte o hlavní funkci, kterou by měl nábytek plnit, a o tom, kolik místa máte v obývacím pokoji k dispozici. Pokud jde o vytvoření výrazného prvku v obývacím pokoji, zvolte nápadný model, například s kovovými prvky. Pokud má obývací stůl sloužit pouze k odložení věcí, postačí malý model s deskou. Pokud máte předměty, které chcete pečlivě uskladnit, u nás najdete také stolky s policemi a zásuvkami. Pokud potřebujete více úložného prostoru, nabízíme v našem obchodě také mnoho nábytku pro obývací pokoj, který slouží k úložbě. Vedle otevřených regálů do obývacího pokoje zde najdete také prostorné obývací skříně. Všechny naše nábytky nejsou pouze cenově dostupné, jsou také vysoce kvalitně vyrobené, velmi odolné a trvanlivé. Na nábytku od ok-living si budete dlouho užívat.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení