Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup vysoce kvalitních kredenců za výhodnou cenu


Filtr

Vytvořte si domov podle svého vkusu s novým vysokým nábytkem

Vysoký nábytek je velmi ceněným a praktickým kusem nábytku. Díky menší šířce lze vysoké nábytek od ok-living využít různorodě ve všech možných místnostech. Na rozdíl od sideboardů a lowboardů zaberou vysoké nábytek méně místa a díky své výšce přesto nabízejí dostatek úložného prostoru pro veškeré vaše věci. Ať už jde o nádobí, fotoknihy, knihy, svíčky nebo dekorace do bytu – zde neexistují žádná omezení pro vaši kreativitu a vaše požadavky.

Vaše nové cenově dostupné vysoké nábytky nejsou vhodné pouze do obývacího pokoje

Ať už potřebujete dokonalý úložný prostor do obývacího pokoje, kanceláře, dětského pokoje, chodby nebo jídelního koutu, do kuchyně nebo do ložnice – levné vysoké nábytek jsou ideální pomocníci při zařizování. Jejich kombinace úzké šířky a větší výšky až do rozměrů 120 x 180 cm vám poskytuje mnoho úložného prostoru a plochy, kterou si můžete zcela individuálně upravit. Synergie mezi otevřenými a uzavřenými oblastmi vám umožní skrýt soukromí nebo rušivé věci z dohledu a zároveň vystavit dekorace jako jsou rodinné fotografie, knihy a suvenýry. Tato kombinace dělá levné vysoké nábytek od ok-living skutečnými všestrannými kousky nábytku.

V kuchyni můžete chráněně uchovávat zásoby a prezentovat své kuchařské knihy. V jídelním koutě jsou vitríny vysokého nábytku skvělé pro chráněné uložení vašich sklenic na víno a koktejly, stejně jako pro speciální ubrusy. Pokud potřebujete místo pro vyšší televizor, levné vysoké nábytky od ok-living jsou ideální společníci pro váš obývací pokoj. Také v chodbě je vysoký nábytek praktický, můžete v něm uschovat klíče, čepice a šály, deštníky a nákupní tašky. Dokonce i v kanceláři nebo dětském pokoji jsou tyto úložné skříně skvělým řešením pro knihy, sešity a další potřeby.

Vzhled by měl odpovídat vám a vašim požadavkům

Při nákupu vysokého nábytku online u ok-living byste měli zvážit, jaký účel bude mít váš vysoký nábytek. Pokud byste v něm rádi uchovávali osobní předměty, měli byste zvolit vysoký nábytek s šuplíky nebo dveřmi. Pokud byste v něm chtěli umístit své speciální nádobí nebo sbírku oblíbených předmětů, pak je doporučeno vysoký nábytek s prosklenými dveřmi nebo vysoký nábytek s vitrínou. Tak můžete vystavit své věci a zároveň je ochránit před prachem a jinými částicemi. V kanceláři je vysoký nábytek se šuplíky vhodný pro všechny vaše psací potřeby a další kancelářské vybavení. Pokud máte rádi elegantní a moderní design s tím správným jemným dotykem, neměli byste si nechat ujít naše levné vysoké nábytek v lesklé černé, lesklé bílé nebo v betonové optice. Pro průmyslové a městské vkusy vám nabízíme linii "Urban", která nabízí vysoké nábytek z matovaného kovu a dřevěné povrchy, které vytvářejí charakterní kontrast. Zda by mělo být spíše romantické? Vysoké nábytek od ok-living v rustikálním stylu v šedé nebo bílé barvě dodá vašemu domovu ten správný vintage charakter a vytvoří útulnou pohodovou atmosféru.

Různé výšky a úložné prostory pro různé potřeby

Abyste zajistili jednotný charakter, můžete si také online objednat odpovídající lowboard a sideboard k vašemu novému vysokému nábytku. Lowboardy jsou nízké skříně, které jsou často umístěny pod televizory. Sideboardy nabízejí podobně jako vysoké nábytky prostorný úložný prostor, ale jsou nižší a širší než vysoké nábytky.

Jednoduše si projděte nabídku v online obchodě ok-living a objednejte si k vašemu novému vysokému nábytku odpovídající lowboard a sideboard. Určitě se podívejte také na naše cenově dostupné regály do obývacího pokoje a k nim vhodné konferenční stolky. Máte volbu, objednejte si ještě dnes své levné vysoké nábytky online v obchodě ok-living a nechte si je pohodlně doručit až domů.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení