Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka nástěnných skříněk do koupelny za výhodnou cenu


Filtr

Uložte veškeré péči o pleť s věšákem v koupelně

Koupelna je jednou z nejčastěji používaných místností v každém bytě. Čím více lidí žije v domácnosti, tím více produktů se v koupelně hromadí. To může rychle vést k tomu, že ztratíte přehled a vaše koupelna vypadá neupraveně. Pokud zařizujete svou koupelnu, zavěšená skříňka je naprostou nutností.

Věšák na zeď do koupelny jsou nejen prostorným koupelnovým nábytkem, jsou to další možností vytvoření úložných ploch, které zároveň dotvářejí styl vaší koupelny. V koupelně nabízí zavěšená skříňka vedle umyvadla dostatek místa k uložení koupelnových potřeb, jako jsou zubní nebo tělové péče produkty nebo čisticí prostředky. Uzavřené zavěšené skříňky s regálovými policemi udržují vaši koupelnu stále upravenou.

Typy zavěšených skříní do koupelny

Výběr vhodných úložných řešení pro vaši koupelnu závisí také na tom, kolik místa máte k dispozici a co chcete uložit. Existují například otevřené nebo uzavřené zavěšené skříně, volně stojící koupelnové skříňky a umyvadlové skříňky. Výhodou koupelnové zavěšené skříňky je, že neztrácíte žádný další prostor na podlaze koupelny. Montáží na stěnu můžete snadno využít prostor pod zavěšenou skříňkou. Kromě toho můžete v zavěšené skříňce v koupelně uchovávat předměty, ke kterým by neměly mít děti přístup. Na trhu naleznete například:

  • Koupelnové zavěšené skříňky s nebo bez dveří
  • Zavěšené skříňky do koupelny s otevřenými regálovými oddíly
  • Koupelnové zavěšené skříňky v dřevěném nebo starožitném dřevěném provedení
  • Široké nebo úzké zavěšené skříňky
  • skříňky Zrcadlové skříňky nebo umyvadlové skříňky
  • Koupelnové zavěšené skříňky v bílé, antracitové a modré barvě

barvě Koupelnová zavěšená skříňka je skvělou alternativou k volně stojící koupelnové skříňce, která vaší koupelně nejen dodá vizuální dokonalost, ale také nabízí dostatek místa. Objevte rozsáhlý sortiment kvalitních, moderních a cenově dostupných koupelnových zavěšených skříní v online obchodě ok-living.

Koupelnové zavěšené skříňky s odolným melaminovým povlakem

Dříve byly koupelnové skříňky z masivního dřeva velmi oblíbené. Dnes víme, že dřevěné skříně v vlhkých místnostech nejsou nejlepší volbou, protože jsou obtížně udržovatelné. Pokud se rozhodnete pro koupelnovou skříňku z dřeva, pamatujte na to, že povrch by měl být nějakým způsobem impregnován. Lepší je však volba zavěšené skříňky do koupelny z vlhkostivzdorného materiálu, nebo skříňky s odpovídajícím zatěsnáním.

Vlhkost může vaší koupelnové skříňce ublížit, protože může způsobit, že materiál nabobtná. Melaminový povlak zabraňuje pronikání vody do materiálu skřínky. Zajišťuje:

  • Odolnost proti vlhkosti a trvanlivost
  • Ochrana před škrábanci
  • Snazší čištění díky hladkým povrchům

Vše pro koupelnu od ok-living - koupelnové skříňky, zavěšené skříňky a další.

Koupelnové zavěšené skříňky z našeho sortimentu jsou navrženy tak, aby splňovaly specifické požadavky, včetně vysoké vlhkosti vzduchu. Ne všechno nábytkové zboží a materiály jsou vhodné pro tuto prostředí. Vysoká vlhkost vzduchu spolu s teplem, které většinou v koupelně panuje, zatěžuje koupelnový nábytek. Před nákupem si proto pečlivě ověřte, zda je daný nábytek vhodný pro vlhké prostory.

Podívejte se klidně kolem. V ok-living naleznete široký výběr nábytku pro vaši koupelnu. Kromě krásných a cenově dostupných koupelnových zavěšených skříněk u nás najdete také další koupelnové skříňky, jako jsou volně stojící vysoké skříně a středové skříňky, ale také umyvadlové skříňky a moderní, perfektně sladěné sady koupelnového nábytku, které obsahují všechno, co potřebujete pro vybavení vaší koupelny.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení