Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka moderních paletových postelí


Filtr

Evropalety jsou ideální pro robustní paletovou postel

Původně určené pro přepravu zboží v nákladových vozech, pro vysokozdvižné vozíky a jako způsob nakládky, se dřevěné palety rozšířily po celém světě do domácností a staly se zářivým prvkem mnoha zařízení. Trend: vzhled "udělej si sám" - nezbytnost - ekonomická volba.

Paletový nábytek byl vytvořen s minimálním úsilím a stal se neodmyslitelnou součástí. Obsadil bary, studentské byty, galerie a ovlivnil naši dobu. S jejich přirozeným, robustním vzhledem a nadčasovým designem jsou dřevěné palety stále trendem. Jejich vzhled podněcuje kreativitu. Styl "udělej si sám" je stále žádaný a recyklace je nyní velmi populární.

Evropaletová postel levně online objednat

Svým zvláštním charakterem dodávají palety našim prostorům pocit loftového stylu, volnosti a určité nonšalance. Ať už má být vzhled klasický, moderní, romantický, minimalistický nebo industriální, hodí se ke každému stylu.

Věděli jste, že si můžete u ok-living koupit hotovou evropaletovou postel? S našimi hotovými paletami máte možnost individuálně přizpůsobit svou robustní a pohodlnou postel podle svých vlastních potřeb. Postel z evropalet dodá vaší ložnici nádherný, nonšalantní vzhled. Její nízká konstrukce vytváří mnoho prostoru v místnosti. Takto si vytvoříte místo. Pod šikmými střechami je evropaletová postel skvělým řešením.

Pro zvláštní kouzlo domova - hotová evropaletová postel koupit

Hotové evropaletové postele od ok-living, bez chemického zpracování, jsou zdravou volbou a také bezpečné pro dětský pokoj. Ve své nové evropaletové posteli si můžete klidně užívat noc, aniž byste se museli starat o škodliviny. Kvalitní a zdravý spánek je předpokladem pro dobrý start do dne. S novou evropaletovou postelí můžete nechat volný prostor své kreativitě.

S evropaletovými postelemi uděláte nádherný výběr a můžete si vytvořit vlastní unikát. Buďte kreativní. Pokud preferujete přirozený vzhled, nechte dřevo neošetřené. Pro hravý vzhled můžete svou evropaletovou postel natřít celou barvou nebo akcenty, nebo pro vintage vzhled odbělit bílou barvou. Evropaletové postele nejsou vhodné pouze pro mladší generace, ale pro všechny, kteří klade důraz na zvláštní estetiku. S útulnou dekou a mnoha polštáři vytvoříte romantický vzhled. Pro industriální vzhled je kombinace dřeva a kovu možností. S minimem vytvoříte minimalistický vzhled.

Správnou velikost evropaletové postele si pohodlně objednejte online

Ok-living vám dává možnost objednat hotovou evropaletovou postel vyrobenou z přírodního borového dřeva v různých velikostech:

 • 90 × 200 cm
 • 100 × 200 cm
 • 120 × 200 cm
 • 140 × 200 cm
 • 160 × 200 cm
 • 180 × 200 cm
 • 200 × 200 cm

I když nejste zruční v řemeslných pracích, s naší předem připravenou ilustrovanou šablonou vám umožníme postavit vlastní postel během krátké doby.

Příslušenství pro vaši evropaletovou postel - levně objednejte online

Evropaletová postel je 2 v 1, postel a rošt zároveň, což je pro peněženku velkou výhodou. Možná budete potřebovat pro postel z evropalet novou matraci, kterou si u nás můžete pohodlně objednat online. Nabízíme vám velký výběr v různých typech, velikostech a tvrdostech. Další možností je objednat sadu z evropaletové postele s matrací. Chcete-li svou postel z evropalet rozšířit o hlavovou část, může být sada z evropaletové postele s hlavovou částí, s nebo bez matrace, další možností.

Výhody nákupu evropaletové postele

 • Evropaletová postel je robustní, nadčasová a plná trendů
 • 2 v 1: evropaletová postel nepotřebuje lůžkový rošt
 • Kombinovatelná se všemi styly, ať už romantickým, klasickým, minimalistickým nebo v loftovém stylu
 • Naše hotové evropalety jsou nezpracované a bez chemikálií Upcykling získává stále větší význam
 • Evropaletovou postel můžete individuálně navrhnout podle svých přání
 • Dělejte to sami - s našimi přiloženými ilustrovanými montážními instrukcemi je stavba snadná, i když nejste zruční řemeslníci
 • Evropaletové postele jsou cenově dostupné pro každou peněženku
 • Nízká konstrukce vytváří "prostor" v místnosti Kombinovatelné s hlavovou částí a doplňky
 • Namontovaná kola usnadňují úklid

Alternativně nabízíme také boxspringové postele nebo dřevěné postele v našem online obchodě. Máte chuť na designování nábytku nebo raději kupujete hotový nábytek? U ok-living naleznete také skvělý výběr dalšího nábytku do ložnice. Ať už jsou to noční stolky, skříně, komody nebo příslušenství, u nás určitě najdete to, co hledáte.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení