Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup praktických chráničů matrací


Filtr

Co je matracový chránič a k čemu je potřeba

Pokud jste právě zakoupili novou matraci, měli byste také k ochraně této matrace zakoupit matracový chránič. Matracové chrániče existují jako nášlap - ten se klade na matraci - a jako podklad - ten se klade pod matraci. Kvůli trvalému tření matrace na lůžkovém roštu během spánku může docházet k opotřebení matrace, pokud není použit matracový chránič. Podklady pro postel, které jsou na spodní straně často vybaveny speciální povlakovou vrstvou, navíc zabraňují posunu matrace. Matracový chránič, který se klade na matraci - také nazývaný matracový vršek - chrání vaši novou matraci před prachem, drobnými částečkami, pískem a dalšími nečistotami. S matracovým chráničem můžete nejen prodloužit životnost matrace, ale také ji lépe udržovat čistou."

Vysokokvalitní matracové vršky pro větší pohodlí při spaní

Mnoho lidí se ptá, zda je nákup matracového chrániče a matracového vršku vůbec nutný nebo smysluplný. Odpověď je ano, protože matracový vršek může významně prodloužit životnost vaší matrace. Matracový vršek je speciální nášlap na matraci, který se klad na matraci. Kvalitní matracové vršky značky VitaliSpa z našeho online obchodu mají měkký a savý povrch. Jsou vyrobeny z 100% mikrovlákna a tím zajišťují optimální větrací klima a nejlepší hygienické podmínky. Vršek na postel je navíc mnohem snazší na čištění než matrace.

Když si koupíte matracový vršek, můžete ho snadno vzít i s sebou na cesty a tak i na cestách zajistit příjemné a hygienické pohodlí během spánku. Praktické smyčky, které můžete přehodit přes roh matrace, zabraňují, aby vršek na posteli sklouzl. Speciálním vrškem pro příliš měkkou matraci ji můžete ztvrdit. Naopak s vrškem pro příliš tvrdou matraci můžete postel změkčit. Matracový vršek může být také užitečný při bolestech zad, protože zvyšuje podpůrnou sílu matrace a zlepšuje její bodově elastické vlastnosti. Matracový vršek VitaliSpa zvyšuje pohodlí během spánku a podporuje tělo ve všech polohách."

Údržba a využití matracového chrániče

Na internetu sice najdete mnoho tipů a čisticích prostředků na čištění matrace, přesto je obvykle poměrně obtížné úplně odstranit skvrny a jiné nečistoty z matrace. Zejména v domácí péči a pro děti, které právě začínají být čisté, může být matracový chránič extrémně užitečný. Matracový chránič odolný vůči vodě má v oblasti ležící plochy bariéru proti vlhkosti. To mu umožňuje spolehlivě odolávat kapalinám. Lze jej snadno prát v pračce a poté nechat uschnout. Tímto způsobem bude mít vaše matrace vždy čerstvý povrch. Také lidé s citlivou pokožkou, kteří jsou například alergičtí na roztoče prachu, by neměli opomíjet prodyšný matracový chránič.

Naše snadno udržovatelné matracové chrániče z našeho online obchodu byste měli prát v pravidelných intervalech. Při péči sledujte pokyny výrobce na etiketě. Pokud si koupíte matracový chránič online, dbejte na to, aby byl výrobek možné prát při teplotě 60 stupňů. Pouze při teplotě 60 stupňů jsou roztoči, bakterie a mikroorganismy spolehlivě zničeny. Pokud jste jedním z těch lidí, kteří v noci velmi silně potí, měli byste zvolit chladící nášlap na matraci."

Nejvyšší pohodlí při spaní s ok-living

Matracové nášlapy jsou vyráběny v mnoha různých materiálech. Tím máte možnost přizpůsobit svou postel svým individuálním preferencím. Mnoho matracových nášlapů je tlustších než běžný matracový chránič a zajišťuje, v závislosti na modelu, měkčí nebo tvrdší pocit při ležení. Prodyšný matracový chránič z bavlny lze prát při teplotě 60 stupňů. Voděodolný chránič je obvykle vybaven dodatečnou vrstvou, která spolehlivě udržuje tekutiny mimo matraci. Nášlapy z mikrovlákna nejsou jen pohodlné, ale také omezují znečištění od nečistot, roztočů a bakterií. S matracovou nášlapou můžete změnit pohodlí své matrace a udělat ji například měkčí nebo tvrdší, chladnější nebo teplejší. Trpíte bolestmi zad? Pak byste měli zvolit matracovou nášlapu z chladicí pěny. Může ulevit vaší páteři.

Učiňte svůj spánek dokonalým s ostatními produkty z našeho online obchodu. K novému matracovému chrániči si u nás můžete rovnou zakoupit i novou matraci. K tomu vám ok-living nabízí také pohodlné polštáře a útulné peřiny. Podívejte se si u nás v klidu a objednejte si ještě dnes všechno, co udělá vaše noci ještě pohodlnějšími."

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení