Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka skříní do dětských pokojů za výhodnou cenu


Filtr

Izby pre deti na udržanie poriadku a prehľad v detskej izbe

Bábätko vyrástlo z dojčenského nábytku. Skôr či neskôr prichádza čas, keď môže byť previerka na previerku a mala by sa zariadiť skutočná detská izba. Ale čo by malo patriť do detskej izby? V každom prípade nesmie chýbať posteľ. Aj stôl na maľovanie a tvorenie bude potrebný aspoň pre predškoláka a samozrejme stolička prispôsobená veľkosti dieťaťa. To, čo by nemalo chýbať predovšetkým v žiadnej detskej izbe, je samozrejme skriňa. Skriňa do detskej izby patrí k základnému zariadeniu detskej izby. Detské skrine sú viacúčelové - okrem uloženia oblečenia slúžia aj ako miesto na hry, hračky a úložný priestor pre ďalšie veci v detskej izbe.

Dětské skříně v mnoha provedeních, velikostech a designech

Podobně jako u dospělých slouží dětská skříň převážně k ukládání oblečení. Dětská skříň však stejně dobře poslouží i k ukládání hraček. Lze je v ní ukládat pro zachování pořádku. Právě proto, že je potřeba obsáhlého vybavení, dbají mnozí rodiče na to, aby dětské skříně nebyly jen vizuálně přitažlivé, ale také cenově dostupné. V ok-living naleznete levné dětské skříně v skvělých designech a vynikajícím zpracování. V našem online obchodě najdete různé modely, provedení a barvy dětských skříní, například:

  • Kombinace skříně a regálu
  • Dětské skříně v minimalistickém designu
  • Barevné dětské skříně s motivy zvířat
  • Dětské skříně s šuplíky a oddíly
  • Malé, velké, úzké a široké dětské skříně

Klademe velký důraz na různorodost, proto u nás najdete levné dětské skříně v mnoha různých provedeních. Zde je zaručeně něco pro každého. Hledáte dětské skříně, které dosahují až ke stropu, aby bylo možné uložit v horních oddílech věci, ke kterým dítě nemá přístup? Ale existují také poloviční skříně nebo komody. Zde může vaše dítě dosáhnout ke všem oddílům a plocha na odkládání může být využita k vystavování hraček, výrobků z papíru nebo stavebnic Lego. Existují otevřené kombinace skříně a regálu s pěknými, barevnými motivy. Velmi užitečné jsou také dětské skříně s šuplíky, ke kterým se dítě dobře dostane. Zde lze uložit drobné hračky nebo oblečení, jako jsou spodní prádlo a ponožky.

Dětské skříně pro každý věk

Při nákupu skříně do dětského pokoje byste měli zvážit také barvu. Pokud děti smí vybírat, obvykle si vybírají dětské skříně, které jsou pestré. U nás naleznete roztomilé dětské skříně v různých tvarech a s vzory nebo motivy zvířat. Ty jsou zvláště oblíbené u nejmenších. Dětská skříň v neutrálních barvách, jako je bílá, šedá nebo dřevo, však může být používána déle, protože se hodí i do mladistvých pokojů. Barvé akcenty mohou být například nastaveny malováním barevné zdi za skříní. Dětská skříň v bílé barvě může být také ozdobena plakátem nebo nástěnnými nálepkami. Obojí lze snadno odstranit, pokud dítě vyroste z motivů, takže skříň lze využívat co nejdéle.

Následující úvahy mohou pomoci při rozhodování při nákupu:

  • Mají být oblečení pro dítě dostupně uložena?
  • Má být v skříni také uložena hračka?
  • Má být skříň otevřená nebo zavřená?
  • Jak dlouho má být skříň používána?

Levný nábytek pro dětský pokoj od ok-living

Pokud má být oblečení nebo alespoň zásadní části z něj snadno dosažitelné, má dítě rychlejší možnost se samostatně obléknout. Zejména pokud je dítě malé, měla by však být k dispozici pouze omezená nabídka. To usnadňuje dítěti samostatné oblékání. Je vhodné poskytnout samostatné oddíly nebo zásuvky ve výšce dítěte. Pokud má být v skříni také uložena hračka, má smysl provést vizuální oddělení. Otevřené skříně, podobné regálům, mají výhodu, že děti rychle vidí to nejdůležitější. Zavřené skříně však obvykle působí uklizeněji. Ale i v otevřených dětských skříních lze dosáhnout pořádku a struktury, například pomocí skládacích boxů.

Dětská skříň by měla být využívána co nejdéle. Pokud jej chcete používat i po dětském věku, například v mladistvém pokoji, před nákupem zvažte faktory, jako jsou barva a velikost skříně. Vedle krásných dětských skříní najdete v našem obchodě také všechno, co potřebujete k vybavení dětského pokoje. Objevte například krásné postele pro děti a kojence, regály a praktické židle a stoly pro děti.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení