Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka vybavení dílen a skladovacích možností za výhodnou cenu


Filtr

Vlastní hobby dílna jako střed kreativity s odpovídajícím nábytkem

Není to důležité, zda se nachází v suterénu, garáži nebo ve zahradním altánu, vlastní dílna je oázou kreativity pro každého řemeslníka. Zde můžete opravit, vytvořit něco zcela nového nebo se při pracování uvolnit a zapomenout na všední den. Ale jaký je ten správný nábytek do dílny a stačí levné zařízení dílny? To se dozvíte zde. Opravdoví hobby řemeslníci potřebují správné zařízení dílny - od pracovního stolu s pracovní deskou přes skříně na nářadí až po skříně s praktickými zásuvkami na nářadí. V našem obchodě najdete veškerý nábytek, který potřebujete pro vaši domácí dílnu - a to za férovou cenu a s vynikající kvalitou.

Koupit zařízení dílny - bez pracovního stolu to nejde

Začátečníci a profesionálové mají jednu věc společnou, potřebují místo pro práci a to je pracovní stůl. Když si kupujete zařízení dílny, pracovní stůl je dobrým začátkem. Na něm se dělá většina práce. Ať už řežete, kladete kladivem, lakuje nebo lepíte, dobrý pracovní stůl by měl být robustní. Pokud chcete koupit pracovní stůl, měli byste se zaměřit na to, jaké požadavky máte na svůj pracovní stůl. Položte si předem následující otázky:

  • K čemu chcete hlavně pracovní stůl používat?
  • Má být pracovní stůl pevně uchycený nebo pohyblivý?
  • Jsou potřeba speciální připojení, jako například stlačený vzduch nebo voda?
  • Postačí malý stůl nebo by měl být lépe velký pracovní stůl?
  • Jaký materiál by měl mít stůl?

Koupit kompletní vybavení dílny - pořádek je klíčový

Potřebujete rychle páječku nebo zase nemůžete najít správné šrouby? Zde pomáhají správné nábytek ve vaší dílně. Kompletní zařízení dílny by mělo být dobře uspořádáno a zařízení dílny ve formě sady také vypadá dobře. Ale jaké možnosti tu jsou? Existuje mnoho variant pro úschovu, v závislosti na potřebách a počtu zařízení. Malá spodní skříňka se zásuvkami vám na začátku může ušetřit mnoho času při hledání. Ale pokud vaše dílna roste a je stále více co uložit, nabízejí závěsné skříně, skříňky se zásuvkami nebo regály s vysokou nosností více možností pro úschovu.

Praktické jsou také sady pro dílnu, protože nabízejí stolní desku, zásuvky se zornými přihrádkami a otvory na zavěšení nástrojů. I zde byste měli dbát na správný materiál a vhodnou nosnost. Odolné dřevo nebo kov nabízí dlouhou životnost vašim nástrojům a úložné možnosti zajišťují bezpečnou a čistou úschovu.

Perfektní volbou pro malou dílnu, která zabírá jen málo místa, ale poskytuje mnoho úložného prostoru a přehledu, je dílniční stěna.

Dílniční stěna se připevňuje na stěnu a díky normovaným otvorům poskytuje skvělé místo pro uložení vašich nástrojů. Pokud však plánujete nainstalovat celou sadu dílničního zařízení, budete potřebovat větší stěnu. Tyto stěny nabízejí háčky a držáky, i pro těžké nástroje. Stejně praktické a užitečné jsou také vhodné závěsné skříňky ve vaší vlastní hobby dílně. Zde najdou místo všechny věci, ke kterým potřebujete rychlý přístup. Kromě toho poskytuje taková skříňka ochranu - jak pro vaše nástroje, tak i pro zvídavé děti, které by se mohly zranit.

Přenosný vozík na nářadí je skutečně praktický pomocník a patří mezi nejzajímavější nábytek pro dílnu.

Díky svým kolečkům je vždy tam, kde ho potřebujete, a po použití ho lze snadno uložit zpět do dílny. Existují různé provedení podle vašich potřeb. Některé mají police, velké a malé úložné prostory nebo dokonce malé šuplíky na třídění šroubků, hřebíků a dalších malých součástek..

A po práci ve vaší vlastní dílně naleznete u nás také vše pro váš zahradu a terasu, od skvělých zahradních nábytků po všechno, co potřebujete pro svůj vlastní bazén. Prohlédněte si náš online obchod a nechte se inspirovat našimi mnoha dalšími nápady na nábytek a zařízení. Bez ohledu na to, co hledáte, u ok-living najdete pro každý vkus a každý prostor to správné.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení