Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup vysoce kvalitních TV stolků za výhodnou cenu


Filtr

Lowboard, klasický nábytek do obývacího pokoje

Lowboardy jsou stylovým nábytkem, který díky své konstrukci poskytuje velkou flexibilitu při zařizování. Díky své nízké výšce jsou lowboardy zvláště úsporné na místo, ale stále nabízejí dostatek úložného prostoru pro věci každodenní potřeby nebo elektronická zařízení, jako jsou televizory nebo reproduktory. Zejména v obývacím pokoji jsou lowboardy často využívány jako moderní součást zařízení. Obvykle se zde umísťuje televizor a v dolních oddílech se uchovávají například DVD nebo knihy.

Co je to nízký nábytek a co ho vyznačuje

Nízký nábytek je stylový a funkční kus nábytku, který často najdeme v obývacím pokoji. Vyniká svou nízkou výškou a slouží jako dekorativní prvek v místnosti a zároveň jako praktické úložiště pro elektronická zařízení, jako jsou televizory, přijímače a další. Existují různé designy a styly nízkých nábytků, takže pro každý vkus a rozpočet je k dispozici vhodný model. Dnes lze snadno získat cenově dostupný nízký nábytek pro televizory, protože trh nabízí široký výběr možností.

Název "nízký nábytek" již naznačuje nízkou výšku. Jedná se o nábytek, který je hlavně určen pro úložbu televizorů a dalších elektronických zařízení. Nízké nábytky obvykle mají nižší výšku než tradiční televizní stolky, což je činí ideálními pro ploché televizory. Nicméně lze je využít i pro jiné účely, jako je skladování knih, CD, DVD nebo jiných předmětů. Jejich všestrannost a moderní design dělají z nízkých nábytků oblíbenou volbu pro zařizování obývacích pokojů.

K čemu slouží nákup nízkého nábytku

Velkou výhodou nízkého nábytku je, že ho nelze použít pouze v obývacím pokoji jako televizní nábytek. Tento druh skříně lze také skvěle umístit do předsíně, chodby nebo do ložnice. Možnosti využití jsou tedy velmi různorodé. Na povrchu levných nízkých nábytků je dostatek prostoru, ale také v zásuvkách lze uchovat mnoho věcí. Pokud na nízkém nábytku nechcete umístit televizor, můžete jej také krásně ozdobit vázami a dalšími dekoračními předměty.

Rozdíly oproti sideboardu, highboardu a dalším

Na rozdíl od sideboardu je nízký nábytek mnohem nižší, a proto může mít v některých případech také menší úložný prostor. Highboard je ještě vyšší než sideboard a zabírá mnohem více místa v místnosti. Hlavní funkcí highboardu je úložiště pro různé předměty, zatímco nízký nábytek slouží také jako dekorativní předmět, který přitahuje pozornost. Nízké nábytky jsou k dispozici v různých optikách, které lze perfektně přizpůsobit konkrétnímu stylu zařízení a jsou cenově dostupné. Nicméně na začátku byste měli zvážit velikost budoucího nízkého nábytku. V závislosti na dostupném prostoru máte možnost vybrat si mezi velmi malými a velkými skříněmi. Kromě toho lze nízké nábytek nalézt online i v obchodech, s nebo bez nožek. Existují také tzv. rohové nízké nábyteky pro televizi. Tento typ lze díky svému rohovému tvaru umístit mimořádně úsporně do obývacího pokoje.

I při výběru materiálu jsou téměř žádná omezení, velmi oblíbené je například dřevo, které je odolné a trvanlivé. Nicméně nízký nábytek nemusí nutně zcela sestávat z dřeva, existují také nízké nábytky v dřevěné optice, které jsou velmi cenově dostupné. Velký výběr různých barev nabízí všechno, co si můžete přát. Nízké nábytky jsou také k dispozici v rustikálním stylu, v různých dřevěných optikách, v matných barvách nebo v lesklém provedení.

Pozice, požadavky, montáž - co je třeba zvážit?

Pokud se při sestavování nízkého nábytku držíte návodu k použití, nemůžete v podstatě udělat mnoho chyb. Nicméně je třeba se ujistit, že zařízení je umístěno na pevné podložce a neexistuje nebezpečí, že by něco mohlo spadnout. Pokud mají být na něm umístěny zvláště těžké předměty, může být nízký nábytek také připevněn ke zdi. Pokud máte v úmyslu nízký nábytek přemístit, je nezbytné zajistit, aby na nohou nebo na dně nízkého nábytku byly malé filcové kluzáky, aby podlaha nebyla poškozena.

Krásné nízké nábytek a mnoho dalšího pro obývací pokoj

Každý, kdo se vydává na hledání, si uvědomí, že nízké nábytky lze snadno a cenově dostupně ozdobit. Abychom z nízkého nábytku získali maximum, měli bychom nechat volně plynout svou fantazii. Plocha skříně nabízí hodně prostoru k tvoření. Zvláště krásné je, když nízký nábytek slouží jako prezentace pro vázy, květinové nádoby nebo sochy. Alternativně můžete tyto předměty umístit také do krásných regálů do obývacího pokoje. Zvláštní pozornost upoutají také malé stolní lampy, které večer osvětlují okolí příjemným světlem. K tomu najdete také vhodný konferenční stůl v našem online obchodě. Kromě toho mohou být na nízkém nábytku umístěny také rámečky na obrázky. Další nápady na zařízení obývacího pokoje najdete v naší sekci Dekorace obývacího pokoje..

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení