Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup vysoce kvalitních nábytkových stěn za výhodnou cenu


Filtr

Zde najdete svou novou stěnu pro obývací pokoj s dostatečným úložným prostorem

Stěny do obývacího pokoje jsou všestranným řešením pro interiér vašeho obývacího pokoje. Poskytují pocit pohodlí ve vašem domově a zároveň místo pro dekorace, knihy, DVD a jiná média, ale také lampy a mnoho dalšího. U nás najdete svou novou stěnu do obývacího pokoje v moderním vzhledu, vysoce kvalitně zpracovanou a za příznivou cenu.

Vytvořte si v obývacím pokoji úložný prostor s designem podle svého vkusu. Vyberte si z široké škály stylů a barev. Aktuální moderní stěny do obývacího pokoje mohou být exotickými záchvěvy pozornosti, zároveň je tento koncept klasikou mezi řešeními nábytku, jak dokazuje například stěna do obývacího pokoje ve venkovském stylu. Pokud máte rádi stěny do obývacího pokoje v rustikálním designu, zvolte stěnu do obývacího pokoje v antickém dřevěném provedení. Pokud máte rádi kombinaci stylů, pak zvolte stěnu do obývacího pokoje v bílé barvě s dřevěnými akcenty. V našem online obchodě najdete perfektní volbu pro váš obývací pokoj.

Najděte praktické moderní obývací stěny

Obývací stěna, jak název napovídá, zabírá nejméně jednu zeď v obývacím pokoji a kvůli své funkci a konstrukci je také známá jako skříňová nebo přístavbová stěna. Obvykle se skládá z několika prvků, které jsou v barvě a designu dokonale sladěny. Pokud chcete koupit novou obývací stěnu, nejprve si promyslete, kolik místa máte v obývacím pokoji a z kolika prvků by měla vaše obývací stěna sestávat. K základním prvkům sady obývací stěny pro obývací pokoj často patří:

  • Nízký nábytek (Lowboard)
  • Věšák nebo vitrína
  • Jedno nebo více polic

To jsou základní prvky obývací stěny, které můžete podle libosti rozšířit o další nápady. Police obývací stěny mohou být buď nízké nebo vysoké nebo obojí. Obývací stěna obvykle také obsahuje mnoho otevřených nebo uzavřených oddílů a šuplíků. Mějte také na paměti, že co se týče umístění, máte obecně volbu, zda si vyberete zavěšenou, stojící nebo kombinaci obou těchto prvků. I u volně stojících obývacích stěn může být užitečné police připevnit na stěnu.

Objednávání obývací stěny online: Plánování předem

Při plánování vaší obývací stěny byste měli měřit trochu volněji. Neorientujte se pouze podle čistých rozměrů šířky, výšky a hloubky, ale započítejte i malé mezery, abyste dosáhli vzdušného uspořádání. I když nakonec základní prvky přitáhnete k sobě, každá obývací stěna snese trochu místa na bocích a nahoře. Pokud chcete obývací stěnu zavěsit na zeď, musíte předem zkontrolovat pevnost dotčené zdi. Díly obývací stěny mohou mít poměrně dost váhy. Rozvažte také, zda byste v budoucnu mohli prvky obývací stěny případně doplnit. I tuto potřebu místa byste měli myslet už teď.

Která barva obývací stěny je nejvhodnější

Když u nás objednáte obývací stěnu online, máte co do výběru barev všechny možnosti. Oblíbeným výběrem je obývací stěna v rustikálním stylu antikódního dřeva, ale také oblíbený je kombinovaný vzhled bílé barvy s dřevem. V souladu s vaším zbytkem interiérového stylu a světelným zářením v obývacím pokoji nejlépe sedí určité barvy:

  • Vyberte si bílou obývací stěnu, pokud do obývacího pokoje nepadá příliš mnoho světla.
  • Vyberte si bílou obývací stěnu, pokud do obývacího pokoje nepadá příliš mnoho světla.
  • Černá obývací stěna se hodí do velmi světlého prostoru.
  • Obývací stěna v antracitu vyniká zejména v rámci stylu Skandi.
  • Obývací stěnu v šedé barvě můžete kombinovat se všemi barvami.

Něco méně obvyklé jsou barevné obývací stěny, ale v některých bytech s exotickým nábytkem se hodí. V takovém případě byste měli takovou obývací stěnu vhodně ozdobit. Nezapomeňte také na osvětlení. Obývací stěny můžete vylepšit LED pásky - to platí zejména pro vitríny.

Obývací stěny a mnohem více pro obývací pokoj

TV stolek je středobodem obývací stěny, sem umístíte kromě televize také veškeré ostatní prvky zábavy (DVD a Blu-ray přehrávač, HiFi systém, herní konzole). Naplánujte na boky obývací stěny ve stejném odstupu od hlavní obrazovky alespoň dvě regálové plochy pro reproduktory. Zvuk systému můžete výrazně zlepšit, pokud pod televizorem bude nízký stůl pro subwoofer. Vitríny jsou jako výkladní skříně pro nejkrásnější doplňky obývacího pokoje nebo kvalitní nádobí. Na otevřené regálové plochy umístěte nejlépe ve výši očí vázy a obrázky. Měli byste však myslet také na některé uzavřené části skříně, zejména pokud potřebujete obývací stěnu s dostatečným úložným prostorem. Visací prvky vždy dodávají obývací stěně lehkost. I když většina částí stojí, toto designové řešení byste měli alespoň místy použít.

Myslíte si, že je čas na novou obývací stěnu, která vypadá skvěle, je kvalitně zpracována a přesto dostupná? Pak se podívejte do našeho online obchodu. Kromě toho zde najdete pro každou velikost obývacího pokoje vhodný nábytek, kterým můžete plně vybavit obývací prostor. Objevte například pohodlné pohovky a sedací soupravy, hezké obývací stolky, otevřené regály do obývacího pokoje a prostorné skříně na obývací pokoj.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení