Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka praktických skříněk pod umyvadlo


Filtr

Skříňky pod umyvadlo do koupelny od ok-living

Plánujete si pořídit nový skříňku pod umyvadlo do své koupelny? Pokud jde o koupelnový nábytek, skříňka pod umyvadlo patří mezi jedny z nejoblíbenějších produktů. Vždyť pod umyvadlem je vždy dostatek místa pro umístění širokého či úzkého skříňky pod umyvadlo. Ať už se rozhodnete pro volně stojící nebo zavěšenou skříňku pod umyvadlo, je to zcela na vás. V našem online obchodě s nábytkem si můžete pořídit různorodé skříňky pod umyvadlo do koupelny za výhodnou cenu. Vyberte si svou novou koupelnovou skříňku z naší rozsáhlé nabídky a objednejte si model, který si přejete, v odpovídající barvě a provedení.

Koupit levné skříňky pod umyvadlo online

Dnes je již běžné, že věnujeme velkou pozornost kráse, eleganci a modernímu nábytku i v koupelně. Vždyť právě zde trávíme hodně času, a proto by měla být koupelna lákavě zařízená. Přenést styl zařízení do koupelny je aktuálním trendem. Bez ohledu na to, zda jste fanouškem vintage stylu, máte rádi venkovský styl, nebo máte moderní či klasický interiér, zde najdete ty správné skříňky pod umyvadlo. Podívejte se do našeho online obchodu, pokud uvažujete o koupi skřínky pod umyvadlo a chcete tak do své koupelny vnést nový vítr. Nemusí to být vždy jen bílá skříňka: Co takhle něco jiného:

  • Skříňka pod umyvadlo v bílé barvě
  • Skříňka pod umyvadlo v černé barvě
  • Skříňka pod umyvadlo v antracitové nebo šedé barvě
  • Skříňka pod umyvadlo v modré barvě
  • Skříňka pod umyvadlo v lesklém bílém provedení

Nová skříňka pod umyvadlo pro pořádek a přehled v koupelně

Skříňky pod umyvadlo se vyrábějí z různých druhů dřeva a jsou k dispozici v různých provedeních. Dveře mohou být z dřeva, vysokolesklé nebo z skla. Pokud si přejete přírodní vzhled a rustikální šarm v koupelně, je dřevo pravděpodobně nejlepší volbou. Současný trend však směřuje k použití skleněných prvků u skříněk pod umyvadlo. Tyto prvky působí elegantně a jsou snadno udržovatelné. Milovníci zvláště moderního vzhledu budou pravděpodobně nadšeni lesklým nábytkem. Lesklé povrchy mluví samy za sebe. Jsou také vhodné pro zařízení otevřené, světlé koupelny s moderními strukturami.

Skříňky pod umyvadlo jsou k dispozici v otevřeném nebo uzavřeném provedení. Obě varianty mají své výhody a nevýhody. Věci umístěné v otevřeném prostoru pod umyvadlem jsou v otevřené skříňce pod umyvadlo kdykoli snadno dostupné, ale také otevřeně viditelné. Instalace skříňky pod umyvadlo s dveřmi, šuplíky a oddíly poskytuje dostatek úložného prostoru pro předměty, které nemusí být neustále viditelné.

Elegantní a užitečné skříňky pod umyvadlo

Na trhu naleznete různé umyvadla, která mají být rámována odpovídající skříňkou v atraktivním tvaru. K tomu nabízíme široký výběr levných skříněk pod umyvadlo v různorodém výběru. Před koupí nové skříňky pod umyvadlo však musíte rozhodnout, zda ji chcete připevnit na stěnu nebo postavit na podlahu. K tomu se přidávají různá provedení a vybavení. Rozdíl může být zřejmý mezi skříňkou pod umyvadlo připevněnou na stěnu a volně stojící variantou. U provedení připevněného na stěnu je důležité dbát na stěnu, na které bude skříňka namontována, protože montáž na příčné nosné stěny může vyžadovat nějakou zkušenost. Výhodou skřínky pod umyvadlo připevněné na stěnu je, že prostor pod skříňkou zůstává volný. Tak můžete snadněji udržovat čistotu pod umyvadlem nebo tuto plochu využít pro jiné předměty

Levné skříňky pod umyvadlo a mnoho dalšího pro koupelnu

Skříňky pod umyvadlo patří mezi nejvíce užitečný nábytek v koupelně. Jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly pod umyvadlo. Při nákupu nové skříňky pod umyvadlo si můžete podle svých preferencí a hlavního stylu zařízení vybrat z mnoha různých velikostí, barev, vybavení a materiálů. Přeformujte svou koupelnu a proměňte ji v opravdovou oázu pohody. Vyberte si svůj oblíbený model a nechte si ho snadno doručit až domů.

Zvláště při zařizování menších koupelen nebo hostitelských toalet se osvědčí volba kompaktní, úzké skříňky pod umyvadlo. Obvykle jsou umyvadla v těchto prostorách trochu menší, a proto by měla být i skříňka pod umyvadlo menší. V mnoha domácnostech je to také místo, kde jsou uloženy čisticí prostředky. Podívejte se do našeho obchodu a objednejte si ještě dnes novou skříňku pod umyvadlo. Kromě toho u nás najdete další nábytek do koupelny, jako jsou skříňky na prádlo, vysoké skříňky, zavěšené skříňky a střední skříňky, stejně jako praktické sady koupelnového nábytku v různých velikostech.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení