Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Sady a skupiny sedadel


Filtr

Zahradní nábytek od ok-living - nejen pohodlný a kvalitní, ale také cenově dostupný

Už máte dost svého starého zahradního nábytku a rádi byste si konečně pořídili nový venkovní nábytek? Pak je třeba zvážit, jaký druh zahradního nábytku nejlépe splní vaše požadavky. Před nákupem přemýšlejte o následujícím: Kolik času trávíte venku? Rádi strávíte celá odpoledne v zahradě sami? Pak je pohodlná lehátka i hollywoodská houpačka z kovu velmi vhodná k relaxaci. Pokud však pořádáte ve své zahradě nebo na terase večeře a grilování s hosty, jsou skupiny sedadel z plastu - například z polyratanu - dobrým výběrem. Zde si každý najde vhodné místo k sezení. Pokud to nemá být tak štědré, například kvůli nedostatku místa, zvolte zahradní křeslo z kovu nebo dřeva a k tomu patřičný stůl. Podívejte se kolem sebe, v našem obchodě jistě najdete vhodný kus zahradního nábytku pro váš venkovní prostor.

Nákup zahradního nábytku - který materiál je vhodný venku

Aby si udržely svůj atraktivní vzhled, některé zahradní nábytky potřebují více péče a určitou ochranu. Proto je důležité při nákupu nového terasového nábytku dbát také na materiál. Jinak se může stát, že venkovní sedací nábytek bude muset být po jedné sezóně nahrazen. Obecně platí, že materiály použité pro zahradní nábytek by měly být vhodné pro venkovní prostředí. Materiál by měl být odolný vůči povětrnostním podmínkám a pevný. Všechen náš zahradní nábytek je ideální pro venkovní použití a je vyroben z materiálů, které snadno odolají běžným povětrnostním podmínkám. Při hledání nové sestavy zahradního nábytku, například pohodlných zahradních židlí a slunečních ostrovů, ale také zahradních křesel a lehátek, je důležité zvážit, který materiál je pro váš venkovní nábytek nejvhodnější a co se vám líbí. Důležité jsou také vlastnosti jako trvanlivost, pohodlí a styl při výběru zahradního nábytku. Vytvořte si nový vzhled své zahrady pomocí skvělých sedacích nábytků, jako jsou zahradní lavičky, lehátka, zahradní židle a krásný zahradní nábytek do relaxačních zón.

Nákup zahradního nábytku z plastu

Pokud si vyberete zahradní nábytek z plastu, nejenže se rozhodnete pro nejkrásnější venkovní nábytek, ale také pro zahradní sedací nábytek, který je díky své snadné údržbě mimořádně oblíbený. Na trhu je mnoho plastových nábytků v dobře zpracovaném provedení, které vypadají velmi působivě. Plastový zahradní nábytek je snadno čistitelný a je k dispozici v různých barvách a provedeních. Plastové zahradní židle také přesvědčují svou cenovou dostupností.

Zahradní nábytek z umělého ratanu, jako je polyratan, je opticky velmi podobný pravému ratanu, ale má proti němu mnohem více výhod. Skupiny sedadel z polyratanu na venkov a plážové koše z těchto umělých pramenů jsou velmi odolné vůči různým povětrnostním podmínkám. UV záření a vlhkost tomuto materiálu prakticky nepřijdou na zoubek.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení