Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup koupelnového nábytku za výhodnou cenu


Filtr

Nový nábytek z našeho online obchodu vytváří přívětivou oázu pohody ve vaší koupelně

Průměrný člověk tráví zhruba 1,5 roku svého života ve své koupelně. Aby jste tuto dobu nejen rychle a účelně strávili, ale také se rádi a v uvolněné atmosféře zdržovali ve své koupelně, nabízíme široký sortiment kvalitního a přesto cenově dostupného koupelnového nábytku. S moderním koupelnovým nábytkem si vytvoříte pohodovou oázu, která působí pozváním a podle toho, na jaký styl máte zrovna chuť, elegantně, minimalisticky nebo útulně. Nemusíte již absolvovat komplikované cesty a těžké zdvihání. Vaše požadovaný koupelnový nábytek jednoduše a bezproblémově objednejte online, využijte výhodných cen a naší rychlé dopravy a vychutnejte si nový vzhled koupelny s krásným nábytkem od ok-living."

Prostorné skříně pro pořádné úložiště ve vaší koupelně

Ručníky, péči o tělo, čistící prostředky - ať již žijete sami nebo s ostatními lidmi, ve většině koupelen je potřeba mnoho místa k tomu, aby se vše, co tam potřebujete, správně uložilo. Naše koupelnové skříně poskytují dostatek úložného prostoru pro veškeré vaše koupelnové potřeby a zajišťují tak pořádek a přehlednost.

Při hledání správného koupelnového nábytku se však často neklade otázka, kolik místa máte v koupelně, ale kolik místa máte pro své skříně. Z tohoto důvodu nabízíme různé typy koupelnových skříní v nejrůznějších barvách, provedeních a velikostech, které jsou stejně jako veškerý nábytek od ok-living skvěle zpracovány a jsou tak velmi odolné. Kromě běžného koupelnového nábytku, jako jsou vysoké a závěsné skříně, se v naší nabídce nacházejí také nižší středové skříňky, které se vejde i do nejmenší koupelny."

Koupelnový nábytek kolem dokonalé umyvadlové skříňky

Aby jste se tam mohli dobře upravit, patří do plně vybavené koupelny také zrcadlo. V závislosti na prostorových podmínkách se může hodit také celý skříňový zrcadlo, který poskytuje další plochu pro vaše koupelnové produkty. Takže budete mít všechno, co používáte ráno a večer, hned na jednom místě. V naší škále koupelnového nábytku naleznete široký výběr zrcadel a zrcadlových skříněk, od moderních po hravé. Jednoduše se podívejte a objednejte si svůj nový nábytek do koupelny jednoduše a bez komplikací online. Pokud pro vás zrcadlová skříňka nepřichází v úvahu, ale stále potřebujete více úložného prostoru poblíž vaší umyvadlové skříňky, pak je umyvadlový spodní skříňka ideální alternativou. Zejména v menších koupelnách nebo hostitelských WC, kde nemůžete postavit velkou skříňku, patří spodní skříňka mezi oblíbenými koupelnovými nábytky."

Koupelnový nábytek v sadě nebo s praktickou funkcí

Pokud chcete celou svou koupelnu vybavit novým nábytkem a nehledáte jen jednu koupelnovou skříňku, pak vám doporučujeme naše praktické sady koupelnového nábytku. Tyto sady jsou k dispozici v mnoha různých provedeních, takže pro každý vkus je zaručeně něco vhodného. Nemusíte se starat, že všechno do sebe zapadá, protože velkou výhodou při nákupu takové sady je, že všechny kusy nábytku jsou barevně a stylově dokonale sladěny. To okamžitě vytváří harmonický obraz ve vaší nově zařízené koupelně.

Kromě krásných skříní a sad najdete v našem online obchodě také celou řadu koupelnového nábytku s praktickou funkcí, jako jsou prádelní skříně, skříně na pračku a lékárničky. Bez ohledu na to, co hledáte, pokud chcete koupit koupelnový nábytek za výhodnou cenu, jste u ok-living na správném místě."

Spokojenost zákazníků