Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup vhodných nočních stolků pro útulnou ložnici


Filtr

Hledáte-li dokonalou noční skříňku pro váš ložnice

Noční skříňka - kus nábytku, který se obvykle umisťuje v sadě po dvou na obou stranách postele v ložnici, ale také samostatně vedle jednolůžka. Noční stolky jsou vedle postele jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v ložnici, protože nejen dokončují vzhled, ale také poskytují úložný prostor pro knihy, časopisy a všechno, co chcete uchovat vedle postele. Navíc poskytují praktickou plochu pro budík, mobilní telefon, lampu, ale také sklenici vody a mnoho dalšího.

Dobré důvody pro nákup nočního stolku

Pěkný a praktický noční stolek by neměl být přehlížen při zařizování ložnice. Jakmile si koupíte noční stolek za dobrou cenu a postavíte ho, brzy si uvědomíte mnoho výhod. Základním uspořádáním má noční stolek podobnou strukturu jako komoda. Nabízí plochu a praktické odkládací plochy nebo jednu nebo více zásuvek.

Noční stolek je ideální pro uložení věcí, které chcete mít po ruce vedle postele. Noční stolek, nejlépe v cenově výhodné sadě po dvou, je nedílnou součástí kompletního vybavení ložnice. Dobré důvody pro nákup nočního stolku:

  • Vytvoření úložného prostoru
  • Vytvoření úložného prostoru
  • Vytvoření harmonie v ložnici

Noční stolky pro více úložného prostoru

Praktické noční stolky, například černé s šuplíkem, vám nabízejí mnohem více úložného prostoru než jen odkládací plocha. V našem sortimentu najdete modely s až 3 šuplíky. To vytváří více pořádku a místa – úložný prostor nikdy neuškodí!

Vše na dosah s nočním stolkem vedle postele

S nočním stolkem, například s LED osvětlením, budete mít všechny důležité věci vždy po ruce. Přeci jen nebudete chtít neustále vyskakovat z pohodlné postele, abyste si ještě museli vzít brýle na spaní, léky nebo i nabíječku. Když si pořídíte noční stolek, můžete jednoduše uskladnit všechny důležité věci včetně večerního čtení.

Vhodné noční stolky pro zbytek zařízení v ložnici

Vzhled pěkné noční komody v rustikálním stylu v bílé barvě nelze podceňovat. Ale i jiné designy a modely dokáží váš pokoj dotvořit. Noční komody také nabízejí více struktury a mohou být navíc dekorativní. Zde pomáhají také některé dekorativní předměty.

Jak najít správný noční stolek k posteli

Ne každý noční stolek je vhodný pro každý ložní prostor. Důraz je zde jednak kladen na vzhled, jednak jsou důležité i rozměry. Změřte si, kolik místa máte vedle postele k dispozici - koneckonců byste se kolem ní chtěli pohodlně pohybovat. Je tedy důležité, abyste si před zakoupením nočního stolku online změřili rozměry svého prostoru. Zamyslete se také nad tím, kolik úložného prostoru potřebujete k tomu, abyste mohli uložit všechno, co chcete mít vedle postele. Ze stylistického hlediska není v případě nedostatku místa nic proti jednomu nočnímu stolku. Tímto způsobem můžete postel vložit ke zdi a na straně postavit elegantní model.

Ale nemusí to být vždy klasický noční stolek. Pokud máte rádi něco netradičního, může například upravený pařez sloužit jako stojan nebo se můžete rozhodnout pro jednoduchý konferenční stolek z naší nabídky. Pokud plánujete nové zařízení, v našem obchodě naleznete kromě kvalitních nočních stolků také skvělý výběr postelí, šatních skříní, komod a dalšího vybavení do ložnice.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení