Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka hezkých sestav koupelnového nábytku


Filtr

Vše v jednom: praktické sady koupelnového nábytku od ok-living

Koupelna je centrálním místem, kde trávíte mnoho času. Chcete se zde nejen o sebe starat a připravit se, ale také si jednoduše odpočinout a relaxovat. Aby místnost nebyla jen funkční, ale abyste se mohli těšit také z vzhledu, potřebujete správný koupelnový nábytek. Koupě vhodných koupelnových nábytků není vždy tak snadná a měla by být dobře promyšlena. Chcete-li vše, co potřebujete v koupelně, pečlivě uschovat, potřebujete hodně místa. Kromě toho by měly být nábytek také vizuálně atraktivní a vzájemně se hodit. Naše sady koupelnového nábytku Vicco jsou zde dokonalou volbou."

Konečně místo pro vaše věci - s koupelnovým nábytkem od Vicco ve sestavách 2 ks, 3 ks, 4 ks, 5 ks nebo 6 ks

Někdy není tak jednoduché ideálně zařídit koupelnu a jednotlivé kusy nábytku skládat dohromady. Koupelny bývají často malé nebo mají nevhodný tvar. Zejména pak upoutá pozornost, když kusy nábytku nesouzní. Zde přicházejí do hry koupelnové nábytky od Vicco. Kompletní sada koupelnového nábytku obsahuje všechny komponenty, které v koupelně potřebujete. V našem obchodě vám nabízíme nejen různé styly a barvy, ale také různé velikosti sad koupelnového nábytku. Naše sady koupelnového nábytku ve 2 ks zahrnují obvykle umyvadlový spodní skříň a zrcadlo nebo zrcadlovou skříňku. Sady koupelnového nábytku ve 3 ks, 4 ks nebo 5 ks mají navíc další skříně. S 6-člennou sadou koupelnového nábytku z našeho obchodu budete plně vybaveni. Tyto sady obsahují umyvadlový spodní skříň, zrcadlovou skříňku, více skříněk a regály na zeď. Prostor bude rafinovaně a kompaktně zařízený a budete moci snadno uschovat všechny koupelnové potřeby, textilie a péči o tělo tak, aby to bylo uklizené a esteticky příjemné."

Šikovné důvody pro nákup koupelnové sestavy z našeho online obchodu

Proč jednotlivě, když si můžete koupit svůj nový koupelnový nábytek levně a vzájemně se hodící v sadě? S koupelnovou sestavou nejen ušetříte hodně času při náročném hledání jednotných kusů nábytku, ale také peníze. Podívejte se v klidu kolem a vyberte si z našich mnoha designů a barev:

 • Antracit
 • Antracit Goldkraft
 • Antracit Vysoký lesk
 • Antracit Sonoma
 • Antracit Bílý
 • Antikové dřevo
 • Artisan
 • Beton
 • Beton Bílý
 • Dub
 • Goldkraft
 • Starý styl
 • Sonoma Bílá
 • Bílý
 • Bílý Vysoký lesk

Díky krásným a různorodým designům se naše levné a přesto kvalitní sady koupelnového nábytku hodí do každé koupelny. Jaký styl koupelnového nábytku preferujete? Moderní v antracitovém vysokém lesku, nebo raději klasický a jednoduchý? V tomto případě by byla sada koupelnového nábytku v bílé barvě ideální. Naše koupelnové nábytek v antickém dřevěném stylu je perfektní volbou, pokud chcete zařídit svou koupelnu v rustikálním stylu."

Pro každý vkus a velikost místnosti správná sada koupelnového nábytku

Naše rozsáhlý online sortiment sad koupelnového nábytku nabízí pro každý vkus a každou koupelnu správné řešení. Zaměřte se na vzhled, ale při volbě velikosti sady koupelnového nábytku se řiďte počtem osob žijících v domácnosti. Pro domácnosti s jednou až dvěma osobami jsou ideální sady koupelnového nábytku ve velikosti 2 nebo 3 kusy. Tyto sady nabízejí potřebný úložný prostor, který zde potřebujete. Čím více osob žije v domácnosti, tím více produktů se také shromáždí.

Vyberte si úplnou sadu koupelnového nábytku s až šesti kusy a nechte si ji pohodlně doručit až domů. Samozřejmě je také důležitá velikost vaší koupelny při nákupu nové sady koupelnového nábytku. Naše nábytek je moderní, kvalitně zpracovaný a vizuálně velmi atraktivní. Můžete proto své koupelnové skříňky umístit také do chodby nebo do jiné místnosti. Pokud však nehledáte kompletní sadu, pak v našem online obchodě najdete také velký výběr samostatných koupelnových skříněk, jako jsou vysoké skříně, zavěšené skříňky a střední skřínky, stejně jako široký výběr zrcadel a zrcadlových skříněk."

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení