Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Platební metody


Na OK-Living.cz zaplatíte bezpečně a pohodlně. Abychom vám co nejvíce zpříjemnili objednávání a zajistili rychlé dodání, prostřednictvím poskytovatele platebních služeb Mollie vám nabízíme různé platební metody.

Předplacení

Platba bankovním převodem

Předplacení

Můžete také zaplatit bankovním převodem.   Fakturovanou částku prosím převeďte na následující účet a do důvodu platby uveďte číslo objednávky: 

Držitel: Oskar-Kinderland GmbH u. Co. KG
IBAN: DE67 1207 0000 0378 3800 01
BIC: DEUTDEBB160

Upozorňujeme, že bankovní převod trvá obvykle 1-2 pracovní dny. V jednotlivých případech to však může trvat déle v závislosti na příslušných úvěrových institucích. Jakmile budeme moci vaši platbu přidělit a zaúčtovat, obdržíte od nás potvrzující e-mail.

Důležité: Do důvodu platby prosím vždy uveďte číslo objednávky z potvrzovacího e-mailu. Vaše objednávka bude odeslána (v závislosti na dostupnosti na skladě) po obdržení platby.

PayPal

Platba přes PayPal – bezpečná a snadná

PayPal

Během procesu objednávání budete přesměrováni na službu PayPal. Jakmile obdržíme platbu, což se obvykle stane během několika minut, vaše zásilka bude odeslána s ohledem na dostupnost na skladě.  

Pokud potvrzení o platbě od společnosti PayPal nedorazí do 10 dnů, objednávka zákazníka bude automaticky zrušena. 

Ještě nemáte osobní účet PayPal? Zaregistrujte se na adrese www.paypal.com. Registrace přes PayPal zabere jen několik sekund, protože stačí zadat pouze adresu, e-mail a bankovní údaje. Po registraci můžete na internetu nakupovat bezpečně a bezplatně, aniž byste museli předávat své bankovní údaje třetím stranám.
V případě vrácení zboží bude příslušná částka připsána zpět na váš účet PayPal.
Důležité: Částka se automaticky odečte od hodnoty zboží již během objednávky.

Kreditní karta

Mastercard nebo Visa

Kreditní karta

Plaťte pohodlně a bezpečně kreditní kartou Mastercard nebo Visa. Vaše objednávka bude odeslána ihned po obdržení platby (v závislosti na dostupnosti na skladě).
Důležité: Pro zajištění obzvláště bezpečného zpracování vašich údajů prostřednictvím dodatečného hesla nebo bezpečnostního kódu je nutné zaregistrovat vaši kreditní kartu pro ověřovací postup Verified by VISA nebo Mastercard Identity Check (SecureCode). Kreditní karta bude stržena ihned po odeslání objednávky, proto si hlídejte denní a měsíční limit své kreditní karty.

Důležité: Doprava se uskuteční (v závislosti na dostupnosti na skladě) po obdržení platby za vaši objednávku.

Apple Pay

Jednoduše rychle zaplaťte po celém světě

Apple Pay

S Apple Pay můžete platit online v Safari nebo v aplikacích, pokud se Apple Pay zobrazí jako možnost platby. Apple Pay je moderní a bezpečný způsob placení, který nabízíme i v našem internetovém obchodě. Nahrazuje bankovní karty a hotovost, je jednodušší, bezpečnější a soukromější platební metodou. Nastavení a používání je velmi snadné. S Apple Pay je placení ještě rychlejší. Stačí vám iPhone, iPad nebo hodinky Apple Watch a za nákup v našem internetovém obchodě zaplatíte během několika sekund. S Apple Pay je nyní vše mnohem rychlejší.

Požadavky na platební metodu Apple Pay:
kompatibilní zařízení s nejnovější verzí iOS nebo iPadOS, watchOS nebo macOS.

- Podporovaná karta od zúčastněného vydavatele karet, - Apple ID, ke kterému je přihlášeno vaše zařízení Apple.
 - Apple ID, kterým je přihlášeno jejich zařízení Apple.

Zboží odešleme co nejdříve po obdržení platby (v závislosti na dostupnosti zboží).

Przelewy24

Einfach in Echtzeit bezahlen

Przelewy24

Bezahlen Sie ihre Onlineeinkäufe vertrauenswürdig und in Echtzeit per Onlineüberweisung mit der beliebten Zahlungsmethode Przelewy24.

Przelewy24 wird mit mehr als 165 Banken unterstützt. Przelewy24 ist sicher und erfüllt alle gängigen Sicherheitsstandards. Innerhalb des Bestellvorganges werden Sie direkt zum Zahlungsanbieter weitergeleitet. Geben Sie dort Ihre Zahlungsinformationen ein und schließen Sie den Bezahlvorgang ab.

Der Maximale Transaktionsbetrag beträgt zł 55.000. Sie werden automatisch zurück zum Shop geleitet um die Bestellung abzuschließen.

Sobald der Zahlungseingang bei uns verbucht wurde, was in der Regel innerhalb von wenigen Minuten passiert, wird Ihre Lieferung verschickt unter Berücksichtigung der Verfügbarkeit ab Lager.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení