Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka moderních skříní do obývacího pokoje za výhodnou cenu


Filtr

U nás najdete široký výběr skříní do obývacího pokoje

Obývací pokoj je v každém bytě centrálním prostorem. Zde se díváme na televizi, setkáváme se s rodinou nebo hledáme čas na relaxaci. K úplné výbavě místnosti patří kromě pohodlné pohovky také obývací skříň. Tuto můžete zvolit dle stylu zařízení a nabízí místo pro různé věci. V ní lze uložit knihy, talíře, sklenice, ubrusy a mnoho dalšího.

Při výběru správné obývací skříně má každý své vlastní preference. Kromě barvy a stylu by měla být především velikost důležitým kritériem, protože skříň by měla nejen dokonale zapadnout do obývacího prostoru, ale také poskytovat dostatek úložného prostoru. Před zakoupením nové obývací skříně si přesně změřte místo, kde má stát.

Správný výběr a online objednání obývací skříně

Styl zařízení obývacího pokoje často značně ovlivňuje styl obývací skříně. Mezi různými modely obývacích skříní existují některé, které jsou v trendu. Zatímco dříve byly v obývacích pokojích často kompletní masivní dřevěné skříňové stěny, které bylo později obtížné demontovat, dnešní trend směřuje k obývacím stěnám složeným z jednotlivých komponent, které lze libovolně umístit a zařadit do prostoru. Tyto stěny jsou převážně z lehčích materiálů a mají dobře sladěnou barevnou kombinaci, která je příjemná pro oko. Zařízení místnosti je vždy otázkou osobního vkusu a stylu. To platí také při výběru obývacích skříní. Abychom uspokojili každou požadavek, u ok-living naleznete mnoho různých designů. Mezi nimi:

  • Světlé nebo tmavé obývací skříně s hladkými povrchy a vysokým leskem
  • Rustikální obývací skříně v antik dřevěném provedení s kovovými prvky
  • Světlé nebo tmavé obývací skříně s hladkými povrchy a vysokým leskem Rustikální obývací skříně v antik dřevěném provedení s kovovými prvky

Obývací skříně od ok-living

Skříně pro obývací pokoj naleznete v širokém výběru materiálů a designů. Obývací skříně v bílé barvě působí moderně a otevírají prostor, skříně v dřevěném provedení zase působí rustikálně a vyzařují teplo. Stále oblíbenější jsou také modely skříní v šedé nebo betonové optice. Volba správné klasické skříně závisí na designu místnosti a účelu, pro který chcete nábytek používat. Proto v našem online obchodě naleznete široký výběr obývacích skříní, jako jsou například sideboardy, lowboardy a highboardy. Ve společenském pokoji slouží skříně především k uchování talířů, sklenic a dekoračních předmětů, zatímco ve spalně k uskladnění oblečení, ručníků nebo povlečení. Jelikož bývají často dobře viditelné v místnosti, je důležité, aby vaše nové obývací skříně byly vizuálně atraktivní.

Obývací skříň levně zakoupit a pohodlně si ji nechat doručit domů

V závislosti na tom, pro který model se rozhodnete, může váš nový obývací skříň vyniknout nebo se harmonicky začlenit do zbytku zařízení. Pro malé místnosti se doporučují menší skříně v světlých barvách, zatímco ve větších místnostech mohou tmavé, rustikálnější obývací skříně vytvořit zajímavý akcent. Hlavním účelem skříně v obývacím pokoji je obvykle udržovat vaše věci v pořádku. Před nákupem skříně mohou některé otázky pomoci:

  • Kolik máte k dispozici místa?
  • Co chcete uskladnit?
  • Mají být předměty skryté nebo otevřeně prezentované?
  • Kolik úložného prostoru potřebujete?
  • Chcete, aby se skříň vynikla nebo se sladila s ostatním zařízením?

Obývací skříně mají oproti regálům několik výhod. Vše, co lze uskladnit ve skříni, je chráněno nejen před zvědavými pohledy ostatních, ale také před prachem a znečištěním. Kromě toho působí místnost se skříněmi mnohem útulněji než zařízení složené výhradně z regálových systémů. Pokud však vlastníte dekorační předměty, které byste rádi otevřeně ukázali, pak v našem sortimentu také naleznete široký výběr kvalitních a cenově dostupných regálů do obývacího pokoje.

Nábytek do obývacího pokoje od ok-living

Hledáte nový nábytek do obývacího pokoje? Pak se klidně podívejte v našem online obchodě. Nabízíme to pravé pro každý vkus a každou velikost místnosti. Kromě našich kvalitních a zároveň cenově dostupných obývacích skříní naleznete v našem sortimentu také mnoho dalšího nábytku do obývacího pokoje. Objevte naše pohodlné a prostorné pohovky a obývací soupravy, naše krásné konferenční stolky a skvělou obývací dekoraci a ještě dnes si u nás objednejte svůj nový nábytek.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení