Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup moderních koupelnových skříněk


Filtr

Levné skříňky do koupelny s dostatečným úložným prostorem

Krásné koupelnové skříňky poskytují kompaktní úložný prostor pro všechna ručníky a toaletní potřeby a jsou tak základním vybavením každé koupelny. Existují různé varianty koupelnových skříněk, například vysoké, zavěšené, podlahové a zrcadlové skříňky. Obvykle jsou koupelnové skříňky bílé. Ale koupelnové skříňky nemusí být vždy bílé. Najdete také provedení v šedé, antracitové a modré barvě. Co třeba skříňka do koupelny z dřeva nebo v betonovém provedení? Koupelnové skříňky slouží především k uchovávání kosmetiky a toaletních potřeb, stejně jako čisticích prostředků. Při výběru je však rozhodující nejen vzhled koupelnové skříňky, ale také kvalita. Hladké a snadno čistitelné povrchy jsou praktické, protože v koupelně by měla být dodržována čistota.

Koupit levné koupelnové skříňky a komody do koupelny

Úzké a středně vysoké koupelnové komody šikovně využívají úložný prostor v koupelně. Mnoho drogerie produktů lze v nich uspořádat tak, aby šetřily místo. Kromě toho jsou koupelnové skříňky a komody důležitým prvkem designu v koupelně. Mnozí volí koupelnový skříň v bílé barvě, protože je neutrální, opticky zvětšuje prostor a dobře se kombinuje s ostatními barvami v koupelně. Ale i netradičnější barvy nemusí nutně nesedět. Směs různých barev a materiálů může být stejně zajímavá. Hladké povrchy také nejsou nutností. Koupelnový nábytek v rustikálním stylu je zde oblíbenou variantou. Očarují romantickým a hravým designem s výsuvnými zásuvkami pro všechny vaše toaletní potřeby.

Úzká koupelnová skříň se skvěle hodí jako vysoká nebo zavěšená skříňka, protože ve většině koupelen existuje jen málo velkých ploch. Je vhodné využít tento málo prostoru tak, aby se například malá koupelnová skříňka umístila nad vanu nebo vedle sprchy. Tak můžete mít šampon, sprchový gel, ručník a další věci na dosah ruky. Makeup, zubní potřeby, hřebeny a mýdlo tam také najdou své místo.

Levné koupelnové skříňky s praktickou funkcí

Nástěnné zavěšené skříňky s úzkým, vysokým tvarem obvykle mají pouze jednu dvířka a často otevřený prostor, což je velmi praktické pro uskladnění předmětů, ke kterým je potřeba rychlý přístup. Tento tvar skříně se také často nachází v mnoha koupelnách jako lékárnička. V ní lze uspořádat masti, náplasti a léky. Pokud žijí v domácnosti děti, ujistěte se, že právě tato koupelnová skříňka je zamykatelná.

Vysoké koupelnové skříňky by měly mít ideálně několik vložek, aby byl drahocenný prostor co nejlépe využit. Zrcadlová skříňka nad umyvadlem, která téměř vždy bývá bílá, patří mezi nejoblíbenější koupelnové skříňky. Plní funkci zrcadla a současně slouží k uskladnění věcí, ke kterým byste chtěli mít v umyvadle neustále rychlý přístup.

Skříně a další nábytek do koupelny od ok-living

Nepochybně, každá koupelna má jiné uspořádání, každá domácnost má různé potřeby a v závislosti na velikosti domácnosti se mění také množství produktů, které chcete uchovávat v koupelnových skříňkách. Bílé koupelnové skříňky pod umyvadlem zakrývají odpadní potrubí a nabízejí také trochu místa pro uložení. Většina domácností zde také ukládá čisticí prostředky. Ale nejen tento úložný prostor, i místo kolem pračky můžete smysluplně využít. Skříňka na pračku nejen skrývá pračku, ale také poskytuje další plochu pro kosmetické produkty a potřeby k praní. Objevte také naše další koupelnové nábytek, jako jsou vysoké skříňky, zavěšené skříňky a střední skříňky, stejně jako úžasné sady koupelnového nábytku v různých velikostech, skládající se ze všech komponent, které budete potřebovat ve vaší koupelně.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení