Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online nákup skříní do šatny za výhodnou cenu


Filtr

Praktické stojany na oblečení, věšáky a šatní skříně pro předsíň

Jakmile otevřete vstupní dveře, vaše oči se upřou na stojany na oblečení. Stojany na oblečení nejen zajišťují přehledné uskladnění, ale také vytvářejí pořádek v oblasti vstupu. V krásném stojanu na oblečení pro předsíň můžete snadno uschovat kabáty, bundy a boty. V závislosti na modelu může sloužit také jako plocha pro uložení věcí, jako jsou například klíče, rukavice, doplňky a další. K úplnému zařízení předsíně obvykle patří také zrcadlo. Pomocí něj můžete zkontrolovat, zda je oblečení dobře usazené, když opouštíte dům. U nás naleznete stojany na oblečení se zrcadlem i bez zrcadla. Jelikož volíte své oblečení podle počasí, je důležité mít všechno ihned po ruce. Před koupí pečlivě zvažte, který stojan na oblečení do předsíně pro vás připadá v úvahu.

Garderobní stojany jsou k dispozici v mnoha provedeních, designech a barvách

Od závěsných garderób, stojanů na oblečení, panelů na závěsy až po lišty a háčky jsou k dispozici nejrůznější kusy nábytku do předsíně. Nezáleží na tom, pro který typ máte zájem, jde o to vytvořit co nejvíce úložného prostoru a udržet přehlednost. Před tím, než se rozhodnete pro sadu garderóbního nábytku nebo kompaktní garderobu, se vyplatí provést srovnání. Garderóby se totiž velmi liší, každý model má své výhody a nevýhody. K sadě garderobního nábytku obvykle patří panel na závěsy s háčky na zeď, ale také zrcadlo a skříň jsou častými součástmi nové garderóby do předsíně.

Skříně garderoby jsou buď botníky nebo šatní skříně nebo kombinace obou. Často je série doplněna o lavici nebo skříň pro domácí potřeby, boty atd., nebo může být libovolně rozšířena. Proto objevte také naše praktické botníky do předsíně. Při montáži je třeba si uvědomit, že závěsná garderóba je připevněna na zeď, a proto je nutné vrtání otvorů. Naopak stojany na oblečení nebo volně stojící šatní skříně můžete umístit kamkoli do předsíně.

Koupit garderóbu pro malé předsíně

I pro malé předsíně jsou k dispozici vhodné kusy nábytku. V tomto případě je doporučeno zvolit malou závěsnou garderóbu s háčky nebo zakoupit sadu závěsné garderóby. Sadu garderóbního nábytku můžete u nás koupit online za výhodnou cenu v mnoha různých barvách a provedeních. U nás naleznete například:

  • Garderóby do předsíně s háčky na bundy
  • Sady garderóbního nábytku - například se šatní skříní a zrcadlem
  • Prostorné skříně na oblečení
  • Kompaktní závěsné garderóby

Pokud plánujete koupit novou garderóbu za výhodnou cenu, zvažte předem, kolik místa máte v předsíni a kolik úložného prostoru potřebujete. Koupě nové šatní skříně závisí na různých faktorech - například zda se spokojíte s garderóbní tyčí nebo raději koupíte celou sadu garderóbního nábytku, například se skříní, závěsnými háčky a zrcadlem.

Koupit garderóbu do předsíně a další nábytek od ok-living

Nákup kompletních sad garderóbního nábytku za výhodnou cenu je s ok-living pohodlně možný online. Výběr garderóbního nábytku do předsíně je velký, a tak si můžete objednat garderóbu, která se skvěle hodí k vašemu stylu zařízení a umožní vám rychle uschovat všechno, co potřebujete mít v předsíni po ruce. Pokud hledáte moderní šatní skříně, které se dobře sladí s celkovým designem, zvolte garderóbu v bílé barvě s bílým závěsným panelem. Nábytek v přírodních tónech podporuje venkovský, rustikální styl. Pokud máte rádi starožitný vzhled, zvolte šatní skříně v antikní dřevěné optice.

Kupujte šatní skříň, abyste mohli kabáty nebo boty ukládat pořádně a přehledně. To okamžitě vytvoří skvělý a upravený dojem, když vy nebo vaše návštěva vstoupíte do bytu. Pokud si chcete koupit garderóbu do předsíně, ale prostor je velmi malý, doporučuje se závěsná garderóbní lišta. Jako skvělý doplněk nabízíme v našem online obchodě také krásné botníky. Ty nabízíme také v mnoha různých velikostech a designech, takže i v malé předsíni jistě najdete vhodný nábytek na uložení oblečení a obuvi.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení