Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Moderní nábytek z palet pro zahradu, balkon a terasu


Filtr

Nový trend za málo peněz: Nábytek z palet

Stále více lidí objevuje nábytek z palet. To, že se tento trend zvyšuje, není překvapující, protože nábytek z palet má několik výhod. Ať už moderní a jednoduchý nebo středomořský a hravý, tyto kusy nábytku se přizpůsobí podle toho, jak jsou upraveny, postaveny a vybaveny odpovídajícím příslušenstvím. Palety jsou navíc relativně levné na koupi, ať už online nebo v obchodě. Montáž je velmi snadná, i pro lidi, kteří nemají žádné nebo jen málo zkušeností s řemeslnými pracemi. Nakonec svůj nový nábytek z palet můžete doplnit o jednotlivé moduly a pohodlné a kvalitní polstrování z našeho online obchodu a pohodlně se usaďte.

Paletový nábytek není jen krásný, ale také flexibilní

Pokud právě přemýšlíte o novém designu zahrady nebo hledáte krásný nábytek pro venkovní prostor, ale nechcete se spoléhat na běžný venkovní nábytek, a raději byste vytvořili něco individuálního a neobvyklého, pak určitě u nás najdete to, co hledáte. Paletový nábytek v zahradě je naprosto trendy a vytváří díky své jednoduchosti a flexibilitě zvláštní atmosféru, na kterou budou mnozí žárlit. Paletový nábytek nejen skvěle vypadá, je také snadno sestavitelný a dá se libovolně rozšiřovat. V zahradě, na balkoně nebo na terase se díky jednotlivým modulům, jako jsou sedací plochy, stoly, opěradla a opěrky na ruce, spolu s odpovídajícími polštáři, paletový nábytek dokonale přizpůsobí vašim podmínkám a prostorovým možnostem. Ať už jde o malé sezení, pěknou skupinu sezení nebo rozlehlou lounge, nábytek z palet se integruje tam, kde si přejete. To je důvod, proč je tak oblíbený a skutečně univerzální.

Nábytek z palet, který láká k snění

Představte si novou pohodlnou paletovou pohovku, která odolává každému počasí a očaruje vás svou jednoduchou krásou. Jednoduchá elegance tohoto nového kusu nábytku se spojí s vaším osobním designem. Položte se na tuto pohovku, která se tak skvěle hodí do vaší zahrady, zahřejte se v paletových polštářích a čtěte si knihu, zatímco si užíváte slunce. Pokud máte omezený rozpočet a stále klade důraz na krásný a kvalitní nábytek, který je v trendu, podívejte se kolem sebe, nechte se inspirovat a vytvořte si svůj jedinečný kus nábytku z palet.

Vaší kreativitě při tvorbě nábytku z palet nejsou stanoveny žádné hranice

Palety nejsou pouze velmi variabilní co do velikosti a tvaru, ale také co do barvy a vzhledu, a tím pádem celkového dojmu nábytkového kusu, který lze úplně individuálně navrhnout. Někteří upřednostňují rustikálnější styl, zatímco jiní zase preferují elegantnější vzhled. Všechno je možné. Jednotlivé europalety lze snadno přetvořit tím, že je natřete požadovanou barvou. Doplněny správnými paletovými polštáři ve vaší oblíbené barvě a odpovídajícím příslušenstvím si vytvoříte svůj jedinečný nábytek, který nikdo jiný nemá.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení