Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka kuchyňských dřezů a dřezových baterií za výhodnou cenu


Filtr

Neméně důležité než skříně jsou v kuchyni také dřezy a armatury.

Ve spojení s tvarem a barvou kuchyně vytvářejí celkový vzhled. Naše moderní a kvalitní dřezy nejsou jen vizuálně atraktivní, ale také jsou v závislosti na modelu velmi funkční. Pokud hledáte k nové kuchyni také odpovídající dřezy, jste u nás na správném místě. Naše krásné, odolné a vhodné pro většinu běžných velikostí kuchyní dřezy a kuchyňské baterie se perfektně hodí do celkového konceptu. Podívejte se na naši nabídku v klidu.

Moderní a kvalitní kuchyňské dřezy v mnoha barvách a designech

Při výběru nového kuchyňského dřezu mějte na paměti nejen styl, velikost a tvar, ale také barvu skříní a pracovní desky v kuchyni. Vše by mělo být harmonicky sladěno. K novému dřezu v kuchyni patří také odpovídající kuchyňská baterie. Vyberte si nový kuchyňský dřez také podle svých potřeb. Některé dřezy nabízejí také pracovní a přípravnou plochu, například pro mytí zeleniny a krájení masa. Některé z našich dřezů jsou také k dispozici s jedním nebo dvěma koryty. K většině kuchyňských dřezů patří také odkapávací plocha. Nabízíme následující barvy a designy:

  • Bílá
  • Černá
  • Šedá
  • Bežová
  • Betonový vzhled

Správný design nového kuchyňského dřezu a kuchyňské baterie závisí především na stylu kuchyně. V našem obchodě najdete dřezy v elegantním a vkusném designu, s kvalitním zpracováním, ve čtvercovém a kulatém tvaru a také široký výběr barev. Mnoho z našich kuchyňských dřezů lze také montovat oboustranně. Tak máte největší flexibilitu při navrhování vaší nové kuchyně.

Objednejte si svůj nový kuchyňský dřez pohodlně a jednoduše domů

U nás můžete zakoupit kulaté nebo čtvercové kuchyňské dřezy s nebo bez odkapávací plochy. Mnoho našich kuchyňských dřezů lze montovat jak na levou stranu, tak na pravou stranu. Navíc vám v našem online obchodě nabízíme skvělý výběr barev. Již dlouho přemýšlíte o nové kuchyni? Podívejte se na naši nabídku. Poskytujeme rozmanitý výběr samostatných kuchyňských skříní, pokud si chcete svou novou vysněnou kuchyni sestavit zcela individuálně. Kromě toho u nás najdete také široký sortiment hotových kuchyňských linek a rohových kuchyní. Vaší individuální kuchyňské tvorbě tak již není nic v cestě. Objednejte si svůj nový kuchyňský dřez jednoduše online a nechte si ho pohodlně doručit až domů.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70593 hodnocení