Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka midi skříněk do koupelny za výhodnou cenu


Filtr

Střední skříňky do koupelny jako užitečný úložný prostor

Střední skříňky slouží podle designu, barvy a varianty jako užitečný úložný prostor do koupelny a jsou skvělým řešením pro uskladnění péči o tělo, ručníků, kosmetiky a čisticích prostředků. Střední skříňky jsou praktické, všestranně použitelné a nadčasové. Díky kombinaci krásy a funkčnosti jsou základním vybavením koupelny. Jsou kompaktní a nabízejí přesto mnoho úložného prostoru při úzké šířce a nízké výšce. Střední skříňky najdou své místo nejen v malé koupelně, ale i ve větších jsou opravdovým zrakem. S moderními designy proměňují koupelnové skříňky místnost v příjemné místo k pobytu.

Střední skříňka do koupelny - kvalitní a stylové koupelnové skříňky

Uklizená koupelna s vhodnou koupelnovou skříňkou v odpovídajícím designu nejen krásně vypadá, ale proměňuje místnost v útulný ráj. Pro vaše potřeby je střední skříňka vedle skříňky pod umyvadlem skutečným zrakem a poskytuje pořádek. My z ok-living vám nabízíme kvalitní a stylové střední skříňky v různých provedeních, variantách a nádherných designech. S otvíratelnými dvířky, zásuvkami a otevřenými plochami nebo kombinací všech tří možností je vše možné. Otevřené plochy nabízejí vzdušný styl. Dveře zase zajišťují klid, protože všechny věci jsou skryty z dohledu.

V našem online obchodě najdete velký výběr různých stylů, ať už vintage, moderní, klasický, rustikální, minimalistický nebo průmyslový. Objevte různé optiky, jako je antická dřevěná optika, čistá bílá, vysoký lesk, hnědá, šedá, betonový styl nebo černá. Kvalitní madla dveří nebo systémy stisknutím pro usnadněné otevírání to celé uzavírají. Odpovídající střední skříňku pro vás můžete snadno objednat v našem online obchodě.

Střední skříňka - díky svým ideálním rozměrům skvělé řešení pro koupelnu

Zvláštní na střední skříňce je její velikost. Střední skříňka do koupelny je skvělou volbou, pokud vám skříňka pod umyvadlem poskytuje málo úložného prostoru nebo vysoká skříň zabírá příliš místa. Koupelnové střední skříňky jsou s optimálními rozměry skvělým středním řešením. Hloubky mohou být od 40 × 35 cm a výšky od 70 do 130 cm podle vašich potřeb. Nejběžnější míra 30 × 97 × 30 (Š × V × H) je ideální pro zkrášlení malých výklenků a přestože nabízí velký úložný prostor, šetří místo. Vedle umyvadla nebo v koupelně dodává koupelnová skříňka místnosti určitou dynamiku.

Ideální úložný prostor pro koupelnu za výhodnou cenu

Budete překvapeni, kolik užitečného úložného prostoru střední skříňka nabízí navzdory svým malým rozměrům. Opticky může skříňka vypadat malá, ale není to tak. Ve skříňkách s otevřenými poličkami svého středně velkého koupelnového skříňky můžete uschovat své krásné ručníky nebo oblíbené produkty. Za dvířky a ve šuplících můžete uklidit kosmetické potřeby a věci jako fén a čisticí prostředky. Tím dodáte koupelně klidný a uklizený vzhled. V našem online obchodě si můžete svou střední skříňku pohodlně objednat online

Malá místa s velkým potenciálem - to jsou střední skříňky od ok-living

Střední skříňky by měly přesvědčit svou funkčností i krásou. Aby se z koupelny stala útulná oáza, nabízíme vám od ok-living střední skříňky s nádhernými designy a vynikajícím zpracováním, které jsou snadno čistitelné. Zvláště zajímavé jsou naše střední skříňky z kolekce „Fynn“, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou odolné vůči vlhkosti nebo plísním, protože jsou chráněny před nepříznivými vlivy prostředí. Mimochodem, osobní barevnou schématem můžete vaší koupelně dodat úžasný vintage vzhled.

Nebo si vyberte střední skříňku s vysokým leskem od Vicco pro jasný a minimalistický styl. Další možností je naše střední skříňka z kolekce „Ilias“. S jejím minimalistickým, kompaktním stylem a moderními barvami v kombinaci s grafitovou a dřevěnou povrchovou úpravou vám nabízí svými pěti prostornými zásuvkami optimální úložný prostor. Vše je možné, volba je jen na vás a montáž je díky našemu ilustrovanému návodu velmi snadná.

Levné střední skříňky a další nábytek do koupelny

V online obchodě ok-living máte možnost pohodlně objednat správnou střední skříňku podle vašich představ a nechat si ji doručit domů. Možná potřebujete kromě střední skříňky další možnosti, jak uklidit své potřeby čistě a upraveně. Nábytek s krásnými designy proměňuje koupelnu na místa, kde rádi trávíte čas. Co říkáte na odpovídající střední skříňku pod umyvadlem, koupelnovou skříňku, krásný zrcadlo nebo skříňku se zrcadlovými dveřmi nad umyvadlem nebo naše různorodé sady koupelnového nábytku.