Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Online objednávka hezkých odkládacích stolků


Filtr

Moderne stolky vedle sedacího nábytku pro váš obývací pokoj za výhodné ceny si můžete objednat u ok-living

Při zařizování obytného prostoru je vždy důležité vybrat vhodný nábytek. Ale nejen vhodný, ale také užitečný. V tomto ohledu jsou velmi doporučovány stolky vedle sedacího nábytku. Stačí je postavit vedle pohovky nebo ven na terasu a nabízejí tak více plochy na odkládání věcí.

Co je to beistolní stůl a co jej vyznačuje?

Pokud si chcete koupit beistolní stůl, měli byste dbát na několik aspektů. Za prvé, je možné zakoupit různé provedení. Všechny mají společnou funkci: vytvoření dodatečného úložného prostoru. Beistolní stoly lze používat v závislosti na materiálu jak v interiéru, tak na venkovních plochách. Vyznačují se svou malou velikostí. Jsou k dispozici také multifunkční modely. Při svém rozhodování o nákupu se možná budete ptát, k čemu by mohl sloužit beistolní stůl? Ve skutečnosti je zde několik důvodů. Jak již bylo zmíněno, stůl slouží k odložení časopisů, nápojů nebo jídelních talířů. Pro usnadnění rozhodování o nákupu zde máte seznam nejdůležitějších výhod:

  • Beistolní stoly lze v závislosti na materiálu používat jak v interiéru, tak na venkovních plochách.
  • Beistolní stoly existují v mnoha designech a barvách.
  • Beistolní stoly mají nižší váhu a jsou snadno přenosné.
  • Beistolní stoly zabírají málo místa, ale poskytují dostatek plochy.

Typy, materiály, barvy a styly beistolních stolů

Před nákupem byste se měli zabývat některými aspekty výběru. Začíná to výběrem materiálu a končí designem. Pokud jde o materiály, máte na výběr mezi kamenem, dřevem, sklem a plastem. Co se týče barev, mají zájemci na výběr z různých barevných palet. Různé typy jsou ještě zajímavější. Následující modely jsou velmi oblíbené:

  • Beistolní stůl na kolečkách Beistolní stůl s oddíly.
  • Beistolní stůl na kolečkách s oddíly.
  • Beistolní stoly s kolečky jsou zvláště praktické, protože výrazně usnadňují přenos z jedné místnosti do druhé.
  • Beistolní stoly však dokážou mnohem více.
  • Dodatečná plocha pod samotným stolem poskytuje další úložný prostor, aniž by zabrala více místa.

Beistolový stůl vs. konferenční stůl - kde je rozdíl?

Při zařizování obývacího pokoje správným nábytkem je obvykle jasné, že budou potřeba stoly. Při hledání krásného kusu nábytku narazíte nejen na konferenční stoly, ale také na beistolové stoly. Ale kde přesně je obvykle rozdíl mezi konferenčním a beistolovým stolem? Především nabízí oba dobré možnosti uložení věcí na ně. Ať už jde o dálkový ovladač nebo krabici s kapesníky. Beistolové stoly jsou často umístěny tak, aby umožňovaly rychlý přístup k věcem, které chcete mít po ruce. Termín "beistell" ve slově "beistolový stůl" již naznačuje, že tento nábytek bývá spíše umístěn na stranu. Beistolové stoly jsou obvykle menší, ale vyšší než konferenční stoly. Nicméně oba mohou být použity podobným způsobem. Ať už jde o čtvercový beistolový stůl nebo beistolový stůl s poličkou, možnosti použití jsou velmi rozmanité. Pokud si však stále nedokážete představit, kde by stůl mohl být použit, zde jsou některé nápady na zařízení interiéru, kde by beistolový stůl mohl být použit: Úložiště v obývacím pokoji Ozdobný prvek na terase Úložiště na balkoně Místo pro květiny a rostliny Krásný beistolový stůl z naší nabídky může přinést mnoho praktických výhod. Na jednu stranu je esteticky přitažlivý a na druhou stranu poskytuje další úložný prostor a plochu. Při nákupu je důležité vybrat správnou velikost a design.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení